Ogród-Sterlizja36

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
sterlizja36
500p
500p
Posty: 799
Od: 14 paź 2008, o 18:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Post »

Widzę że zrobiło się wesoło :) .Miło mi że tutaj zaglądneliście-zawsze zapraszam.Ogród zaczęłam również robić,by zmniejszyć wiatry,które są u mnie bardzo mocne.Działka-to byłe tereny rolne,na dodatek jest jeszcze droga utwardzona wapieniem.Latem,gdy była susza po przejechaniu stara z załadunkiem i nie tylko kurzyło aż za domem.Samochodów mnóstwo bo większość się dopiero buduje.Dlatego też obsadzam krzewami aby choć po części zabezpieczyć się przed niedogodnościami.
Pozdrawiam-Ewa.
Ogród Sterlizja36
sterlizja36
500p
500p
Posty: 799
Od: 14 paź 2008, o 18:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Post »

Jeszcze kilka fotek... Obrazek ObrazekPierwsza fotka to zachodnia sztuczna skarpa.Wiosną(o ile będzie kasa )chcę zrobić obwódkę z kamienia i oczywiście kamienne schody :roll: .Druga fotka to już raj dla dzieci maliny,jeżyny,kilka borówek amerykańnskich i drzewka owocowe. Cały tylni teren obsadziłam sosenkami-najtańsza opcja-dostałam pozwolenie na wykopanie samosiejek od sąsiada :D Obrazek ObrazekJeszcze trochę przodu... Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek.
Pozdrawiam-Ewa.
Ogród Sterlizja36
Awatar użytkownika
Orania
500p
500p
Posty: 646
Od: 23 sty 2008, o 02:51
Lokalizacja: pomorskie

Post »

Witaj Sterlizjo!Tworzenie ogrodu od podstaw to wspaniała rzecz! można zrealizować wszytkie pomysły.Czy planujesz posadzić drzewa owocowe, czy będzie to ogród typowo ozdobny?
sterlizja36
500p
500p
Posty: 799
Od: 14 paź 2008, o 18:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Post »

Orania-na tyłach ogrodu już mam posadzone drzewka owocowe.Wiśnie ,czereśnie ,jabłoń,grusza,renkloda,orzech laskowy.Trzeba mieć trochę własnych smakołykow.Na wiosnę przymierzam się do małej grządki warzywnej i truskawek.Niech dzieci wiedzą na czym owoce rosną.Od malin nie mogłam ich odpędzić-zrywali nawet zielone.
Pozdrawiam-Ewa.
Ogród Sterlizja36
Awatar użytkownika
Orania
500p
500p
Posty: 646
Od: 23 sty 2008, o 02:51
Lokalizacja: pomorskie

Post »

To wspaniale, tworzysz PRAWDZIWY ogród. :lol: Własny dom, własne warzywa i kwiaty, własne drzewa owocowe,swój świat! Oby jak najszybciej przyszła wiosna i zakwitły drzewa!A masz już pomysł na tę wielkę, zieloną polanę? Jaka ogromna!
Awatar użytkownika
Kocina
1000p
1000p
Posty: 1198
Od: 22 lip 2008, o 22:27
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraków, 6b

Post »

krzysiek86 pisze:;:112 ;:112 ;:112 ;:112
To się nazywa prawdziwe zamiłowanie do ogrodu :;230 :;230 :;230
Dom nie gotowy ale kwiaty już rosną :lol: :lol: :lol: :lol:
Strasznie fajne podejście, muszę tutaj częściej zaglądać :wink: :)
Słuchajcie, ja dopiero rok po zakończeniu remontu uzbierałam na szafę, bo wszystko przepićkałam na roślinki do ogródka :) Na dodatek nic teraz nie mogę pokazać, bo na jesień pomału wszystko idzie spać. Sterlizja to chyba pokrewna dusza - roślinki muszą być :)

Pozdrawiam Cię serdecznie :)
Pozdrawiam ? Ogródek Marty: 1, 2
sterlizja36
500p
500p
Posty: 799
Od: 14 paź 2008, o 18:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Post »

Orania-oby do wiosny!Polanę zostawię do wiosny w takim stanie.Obecnie za domem jest jeszcze góra gliny-po wykopie na pojemnik na deszczówkę.Wiosną to wyrównam i nawiozę na to dobrej ziemi ,następnie będę myślała o rabatkach.Na działce ziemia jest bardzo gliniasta-często mam na tyłach małe bagienko :roll: Trzeba będzie również wygospodarować kącik dla dzieci-2i5 lat. Kocina-faktycznie mamy ten sam problem :lol: Ja zamiast bluzki latem, kupowałam krzewy-bo akurat mi się podobał i do sklepu z ciuchami już nie doszłam, bo był pusty portfel .
Pozdrawiam-Ewa.
Ogród Sterlizja36
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post »

Kocina pisze:
krzysiek86 pisze:;:112 ;:112 ;:112 ;:112
To się nazywa prawdziwe zamiłowanie do ogrodu :;230 :;230 :;230
Dom nie gotowy ale kwiaty już rosną :lol: :lol: :lol: :lol:
Strasznie fajne podejście, muszę tutaj częściej zaglądać :wink: :)
Słuchajcie, ja dopiero rok po zakończeniu remontu uzbierałam na szafę, bo wszystko przepićkałam na roślinki do ogródka :) Na dodatek nic teraz nie mogę pokazać, bo na jesień pomału wszystko idzie spać. Sterlizja to chyba pokrewna dusza - roślinki muszą być :)

Pozdrawiam Cię serdecznie :)
Święte słowa roślinki muszą być a przynajmniej powinny być :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Orania
500p
500p
Posty: 646
Od: 23 sty 2008, o 02:51
Lokalizacja: pomorskie

Post »

Oj, ja myślę, że ten kącik dla dzieci to zorganizujesz w pierwszej kolejności, żeby Ci się nieporozbiegały po tym rozległym terenie. Najłatwiej będzie zafundować dzieciom wielką piaskownicę. ;:11
sterlizja36
500p
500p
Posty: 799
Od: 14 paź 2008, o 18:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Post »

Orania-moi chłopcy najbardziej upodobali sobie warsztat taty.Piaskownica była ogromna całe lato-wywrotki żwiru i ziemi.Jednym słowem zdobywali szczyty!Obecnie uwielbiają siedzieć z tatą w piwnicy i palić w piecu.Dla nich to nowość!Po wyjściu z piwnicy wyglądają jak ;:214,.Do auta wsadzić ich aż strach!
Pozdrawiam-Ewa.
Ogród Sterlizja36
sterlizja36
500p
500p
Posty: 799
Od: 14 paź 2008, o 18:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Post »

Krzysiek-a ty ciągle się z nas maniaczek nabijasz :D .Naprawdę mieć nowe rarytasy w swoim ogrodzie to mus,a jak nie kupisz to po myślącej nocy i tak ląduje sie w sklepie po roślinkę!
Pozdrawiam-Ewa.
Ogród Sterlizja36
Awatar użytkownika
Orania
500p
500p
Posty: 646
Od: 23 sty 2008, o 02:51
Lokalizacja: pomorskie

Post »

No, jeżeli masz dwoch chłopców, to może na początek zaplanujesz ścieżki rowerowe?
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post »

sterlizja36 pisze:Krzysiek-a ty ciągle się z nas maniaczek nabijasz :D .Naprawdę mieć nowe rarytasy w swoim ogrodzie to mus,a jak nie kupisz to po myślącej nocy i tak ląduje się w sklepie po roślinkę!

Ja się wcale nie nabijam ;:112 ;:112 ;:112 tylko wspieram w działaniach :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”