Ogród-Sterlizja36

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Orania
500p
500p
Posty: 646
Od: 23 sty 2008, o 02:51
Lokalizacja: pomorskie

Post »

No, jeżeli masz dwoch chłopców, to może na początek zaplanujesz ścieżki rowerowe?
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post »

sterlizja36 pisze:Krzysiek-a ty ciągle się z nas maniaczek nabijasz :D .Naprawdę mieć nowe rarytasy w swoim ogrodzie to mus,a jak nie kupisz to po myślącej nocy i tak ląduje się w sklepie po roślinkę!

Ja się wcale nie nabijam ;:112 ;:112 ;:112 tylko wspieram w działaniach :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Awatar użytkownika
maakita
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2379
Od: 17 maja 2007, o 08:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wieś pod Krakowem

Post »

sterlizja36 pisze:Kocina-faktycznie mamy ten sam problem :lol: Ja zamiast bluzki latem, kupowałam krzewy-bo akurat mi się podobał i do sklepu z ciuchami już nie doszłam, bo był pusty portfel .
No to ja też się przyłączam, ale u mnie to poszło dalej, u mnie nie starczyła na witaminy (karmię piersią), bo zawsze jak szłam do apteki to zbaczałam do ogrodniczego. No i teraz straciłam połowę włosów i zęby do remontu...
pozdrawiam Magda

Na wsi u maakity
sterlizja36
500p
500p
Posty: 799
Od: 14 paź 2008, o 18:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Post »

KRZYSIEK-wspieraj nas tylko z działaniem jest u mnie gorzej :cry: .Dzieci pokaszlują i ja rownież,nie ma komu pracować,siedzimy w domu a na działce hula wiatr! ORANIA-Ścieżki rowerowe odpadają.Mieszkamy w pięknej okolicy-rowerkiem ok.2km.najbliższe jezioro(male) ,duże Charzykowskie ok.3km.Lasów do zwiedzania i w nich ścieżek rowerowych mamy pod dostatkiem :D .
Pozdrawiam-Ewa.
Ogród Sterlizja36
sterlizja36
500p
500p
Posty: 799
Od: 14 paź 2008, o 18:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Post »

MAAKITA-przy pierwszym dziecku też mi włosy wypadały,byłam załamana. :? Natomiast przy drugim solidnie się dokarmiałam witaminami i pomogło![/list]
Pozdrawiam-Ewa.
Ogród Sterlizja36
Awatar użytkownika
giga45
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4110
Od: 28 lut 2008, o 12:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Legnica

Post »

Witam Cie Sterlizjo ponownie. Obejrzałam kolejne fotki i powiem, że duzo zrobiłąś w swym ogrodzie. Kamienne skalniaki podobają mi sie. Bardzo zazdroszczę Ci okolicy, w której mieszkasz i w ogóle własnego domu i ogrodu, który za klilka lat będzie Twoją dumą. Krzysiu ma rację :P nie nabija się -delikanie motywuje. Pozdrawiam serdecznie i zajrzę tu znów.
Moje Gigulinki
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - GIGA
Awatar użytkownika
maakita
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2379
Od: 17 maja 2007, o 08:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wieś pod Krakowem

Post »

sterlizja36 pisze:MAAKITA-przy pierwszym dziecku też mi włosy wypadały,byłam załamana. :? Natomiast przy drugim solidnie się dokarmiałam witaminami i pomogło![/list]
Mi przy pierwszym nie wypadły, bo nie miałam w tedy własnego ogrodu więc jadłam witaminy.
pozdrawiam Magda

Na wsi u maakity
Awatar użytkownika
asiula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1749
Od: 27 mar 2008, o 10:18
Lokalizacja: mazury

Post »

pięknie się robi u ciebie :) a z kolejnym rokiem będzie jeszcze ładniej
gratuluje tego co już osiągnęłaś
Awatar użytkownika
JolantaG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9576
Od: 3 lis 2008, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ostrzeszów,Wielkopolska

Post »

Podziwiam cię ,jeszcze nie mieszkasz,a już masz piękny ogród .Co będzie póżniej ?.Ja też ,gdy chwyciłam bakcyla ,to wolę pieniądze wydawać na roślinki ,zamiast na ciuchy .Będę częstym twoim goście ,bardzo mi się u ciebie podoba. :lol: :D :P 8)
sterlizja36
500p
500p
Posty: 799
Od: 14 paź 2008, o 18:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Post »

Dziękuję za odwiedzinyMAAKITA,ASIULA,JOLANTA GRAJ.GIGA-wszystko w swoim czasie,być może też będziesz mieć swój dom.Jeszcze nie tak dawno wynajmowałam mieszkanie ,i właściwie nigdy nawet nie marzyłam że będę mieć to co mam.Moim celem był warsztat dla męża,a dom był rzeczą drugoplanową.Może się pochwalę że już kładą kafelki.Może na gwiazdkę się wprowadzę? Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekTo kilka ostatnio zrobionych fotek :D
Pozdrawiam-Ewa.
Ogród Sterlizja36
Awatar użytkownika
asiula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1749
Od: 27 mar 2008, o 10:18
Lokalizacja: mazury

Post »

no to będziesz miała super prezent na gwiazdke :)
Awatar użytkownika
gulek
200p
200p
Posty: 311
Od: 16 mar 2008, o 18:29
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

To życzę pierwszych świąt nowym domu :) a na wiosnę juz będziesz miała więcej czasu dla roslinek :)
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post »

Ja też życzę świąt w nowym domu.
W końcu zasłużyliście sobie
:) :wink:
A co do roślinek to chętnie
wszyscy doradzimy :lol: :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”