Ogród w Oregon, USA

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Nutka81
1000p
1000p
Posty: 2806
Od: 13 maja 2010, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogród w Oregon, USA

Post »

Witaj Marku :wit
Weszłam do Twojego wątku popodziwiać róże, gdyż od jakiegoś czasu rabaty różane zaprzątają mi głowę :D Oglądałam te wszystkie przewspaniałe zdjęcia i podziwiałam Twoje cudne różyce, aż tu nagle... takie piękne rodzinne zdjęcie ;:138 Gratuluje małych słodkości. Takie potrójne szczęście to dopiero coś :tan Widzę, że pomocnicy już z nich rosną, skoro od maleńkiego podziwiają piękno ogrodu :uszy Pozdrawiam serdecznie cała rodzinkę :wit
Pozdrawiamy! Małgosia i Nutka :wit
Nutkowy ogród...czyli "ogary lubią kwiatki"...>> Cz.1 <<,>> Cz.2 <<,>> cz.3 <<
>>Róże Nutki << >>Nutkowe kwiatki doniczkowe<<
Awatar użytkownika
izabell12
500p
500p
Posty: 846
Od: 23 lip 2009, o 11:34
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogród w Oregon, USA

Post »

Witam Marku, pozdrowienia dla Was i tych trzech różyczek, bo jak i te za oknem - piękne :)
A w ogrodzie mojej mamy domek wróżek jest schowany...
Zapraszam Ogród Izabell
Izabell
Awatar użytkownika
cherryberry321
200p
200p
Posty: 370
Od: 1 sty 2010, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Ogród w Oregon, USA

Post »

Witaj, Marku :wit
Wasze maluszki rosną jak na drożdżach ! A jak zaczną chodzić .... ;:65 ;:65 ;:65
Dobrze, że kłopoty ze zdrowiem córeczki już macie za sobą.
Po ogrodzie nie widać, żeby coś złego się z nim działo. Teraz dzieciaczki są najważniejsze ;:108
"Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak, jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem było wszystko".
Pozdrawiam i zapraszam - Lidka. Mój ogród-kwiaty i motyle
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13455
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogród w Oregon, USA

Post »

Widzę u nich w oczach jakieś psotne chochliki.
Niech no tylko zaczną biegać a będziecie musieli mieć oczy dookoła głowy :P
Awatar użytkownika
sylvia_sirena
1000p
1000p
Posty: 1189
Od: 23 lis 2009, o 11:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kalisz

Re: Ogród w Oregon, USA

Post »

Ale maluchy urosły i pasje po rodzicach odziedziczyły . Wcale się nie dziwie że nas zaniedbujesz wiem ile jest pracy przy takich maluchach kuzynce urodziły się bliżniaki też troszkę wcześniaki i jak byłam u nich widiałam ile jest roboty z taką dwójką a co dopiero z trójką. ;:49 ;:48 ;:50
Awatar użytkownika
oster
1000p
1000p
Posty: 1358
Od: 9 mar 2011, o 15:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Ogród w Oregon, USA

Post »

Serdeczne dzięki za Twój wątek. Podzieliłeś się ogromną wiedzą na temat róż.
I choć mam zaledwie siedem marniutkich odmian (jesienią dokupiłam sześć sztuk) to czuję, jak podziw dla ich piękna i
zafascynowanie nimi rosły podczas czytania Twojego wątku. A ponieważ mam potwornie słabą pamięć, skopiowałam sobie wszystkie Twoje rady, by nie szukać ich potem po całym forum: "gdzie to ja widziałam... czytałam ;:223 ".
Wasze szkrabki mają już prawie półtora roku. Wyobrażam sobie, ile macie pracy i krzyku maleństw w domciu.
Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
100krotka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5428
Od: 2 gru 2008, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie - strefa 6A ;-)))

Re: Ogród w Oregon, USA

Post »

Witaj Marku. Właśnie obejrzałam sobie Twoja wizytówkę i jestem pod ogromnym wrażeniem. Twoje krzewy są tak niesamowicie wypielęgnowane, obsypane kwiatami, po prostu cudo! Disneyland robi ogromne wrażenie, a i reszta...naprawdęcieszę sie, że znalazłeś czas, aby utworzyć wątek wizytówkowy.
"Dużo ludzi nie wie, co robić z czasem. Czas nie ma z ludźmi tego kłopotu. " (Magdalena Samozwaniec)
Moje linki - i aktualny
Wizytówka
Awatar użytkownika
camellia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4513
Od: 21 mar 2010, o 16:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogród w Oregon, USA

Post »

Marku zawsze jak podglądam Twój ogród, Disneyland kojarzy mi się z naszym Westerland... To głupie. Nie wiem dlaczego? Może barwa trochę zbliżona albo dlatego, że się rymuje :lol: Ale powala obfitością kwitnienia.
Awatar użytkownika
Ignis05
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8312
Od: 16 gru 2009, o 14:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Niedaleko Gdańska

Re: Ogród w Oregon, USA

Post »

Marku, :wink: już wcześniej poznałam Twój ogród, ale przedstawienie go w wizytówce zrobiło na mnie ogromne wrażenie. ;:138
Jednak to pięknie wygląda , taki las róż, czy narcyzów, czy rododendronów.
O kameliach , to już tylko pomarzyć można. :roll:
:wit
elzbieta 2010
50p
50p
Posty: 91
Od: 31 sie 2010, o 15:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród w Oregon, USA

Post »

Witaj Marku :D
Jako pierwszy na forum , obejrzałam w wizytówce Twój ogród. Przyciągnął mnie Oregon , bo...latem lecę do Portland :wit . Troche poznałam te domki z niewielkimi ogródkami , a po obejrzeniu Twojego - jestem po prostu w szoku! Jakim cudem na tak niewielkiej przestrzeni zdołałeś tyle wspaniałych róż , różaneczników , kamelii posadzić?!Trudno powiedzieć , co mnie najbardziej zachwyca , bo każdy kącik jest cudowny. Dziś już późno , ale jutro zajrzę tu , do Twojego ogrodu , bo wizytówka bardzo mnie do tego zachęciła :D
loeb
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2122
Od: 25 lut 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Ogród w Oregon, USA

Post »

Tyle kwiatów na małym ogródku, motywujesz:) Oregon kojarzy mi się z wybitnie korzystnym klimatem do ogrodnictwa, podobno zimy są łagodne, wielu amerykańskich hodowców-hobbystów jest z tamtego regionu. Tworzą bardzo ciekawe unikatowe odmiany np warzyw, czasem aż szkoda że się tam nie mieszka, bo niektóre są do dostania praktycznie wyłącznie poprzez zakupienie ich w USA. Z dzieciaczków widzę że już rysują się charakterki, Patryk zdaje się to ten który dostarcza rodzicom najwięcej "rozrywki";)
Awatar użytkownika
zocha
100p
100p
Posty: 180
Od: 2 maja 2011, o 18:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Chojnice,woj.pomorskie

Re: Ogród w Oregon, USA

Post »

Witaj Marku :wit

Z przyjemnością pospacerowałam w Twoich wątkach,wspaniały klimat,cudne róże...Ja też od niedawna zaczęłam interesować się różami,mam kilka,kilka niedługo dotrze.Zaczęłam szukać i znalazłam cudo,nazwaną jak moja wielka idolka Marilyn Monroe,równie piękna i właśnie chyba tak samo niedostępna ;:151 ,powiedz,czy wiesz wiesz może,gdzie najbliżej mogłabym ją dostać?Bardzo mi na niej zależy.Pozdrawiam Ciebie I śliczną rodzinkę ;:7
Moje watki, do których zapraszam
Róże Ewy - zochy i Ogród-Raj zochy-Ewy
evluk
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3675
Od: 16 lis 2008, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród w Oregon, USA

Post »

Przepiękny ogród Marku :wit
Jesteś szczęśliwcem: piękny ogród, śliczna żona i cudowne dzieci ;:108 Czego chcieć więcej? Gratuluję z całego serca i pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”