Ogród Kryski - 2 cz. 2008r

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
kryska
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2341
Od: 30 kwie 2007, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ziemia Lubuska

Ogród Kryski - 2 cz. 2008r

Post »

Ogród Kryski - cz. 1 2007r. znajduje się tutaj: http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=6432





Dzisiaj do nowego domu przeniósł się Azorek. Zostały jeszcze 4 Fionki, 3 szukają domów.[/b]
Życie jak krajobraz, ciągle się zmienia.
Zapraszam do odwiedzania moich wątków - kryska
Awatar użytkownika
KaeR
1000p
1000p
Posty: 1051
Od: 10 maja 2007, o 18:09
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Post »

Witam.

Krystyno, co ja czytam już dwa szczeniaczki znalazły dom, jak fajnie.
Myślę, że pozostałe też niedługo opuszczą mamę i "babcię".
Wnioskuję z tego co przeczytałem, że jeden piesek zostaje?

Pozdrawiam, Krzysztof.
Awatar użytkownika
kryska
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2341
Od: 30 kwie 2007, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ziemia Lubuska

Post »

Krzysiu, jedna Fionka zostaje a 3 szukają domów. Niestety dziewczyny choć piękne nad wyraz nie maja wzięcia. Dzisiaj przyszli ludzie i chcieli obejrzeć pieski ale tylko pieski a nie suczki. Nawet nie weszli do domu żeby zobaczyć. Dobrze, że już nie było chłopczyków bo nie wiem czy chciałabym im dać.
Jak już, to powiem, że szczeniaczki rosną i rozwijają się coraz bardziej z godziny na godzinę. Dzisiaj na wyraźną ich prośbę 3 razy były na dworze, same schodzą po schodach. A jakie to zmyślne bestie. Schody śliskie i nie mogła jedna wejść tak bezpośrednio z ośnieżonej ziemi, to szybciutko pobiegła na wycieraczkę a tam nie dość, że troszeczkę wyżej to na dodatek tylne łapki nie odjeżdżały do tyłu.
Życie jak krajobraz, ciągle się zmienia.
Zapraszam do odwiedzania moich wątków - kryska
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

I jak tu nie przyznać racji stwierdzeniu , że ludzie mogliby wiele nauczyć się od natury, gdyby tylko umieli patrzeć. :wink: :lol:
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
k-c
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2285
Od: 3 wrz 2007, o 15:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Dawno u Ciebie Krysiu nie byłem ale widzę i cieszy mnie to że już twoje wnuki zaczynają się wyprowadzać :) jeszcze trochę to rozjadą się zupełnie po nowych domach - i będzie strasznie cicho i pusto u Ciebie w domu :P
pozdrawiam, Karol
moje wątki
Awatar użytkownika
miwia
500p
500p
Posty: 680
Od: 2 gru 2007, o 22:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Jeleniej Góry

Post »

Dzień Dobry :)

Krysiu, fajnie, że Ci kolejny szczeniaczek ubył. Oby tak dalej. Jak Ty sobie, kobieto, radzisz z tymi łobuzami? Ja przy tym jednym wysiadam :D Mój Max jak był mały, to było złoto w porównaniu z tym charakternym harpaganem :D Ale muszę przyznać, że cwany i mądry jest nad podziw :)
Już nie będę zaśmiecać Ci wątku :)

Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
kryska
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2341
Od: 30 kwie 2007, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ziemia Lubuska

Post »

Mireczko dziękuję za wiadomość. Ciesze się, że nie zawiodłaś się i masz fajnego pieska. Pokaż zdjęcie Cezara. A może Max już zaakceptował malucha? Jak sobie radzę? ha. Jestem niewyspana prawie jak przy małych dzieciach / z dziećmi było znacznie gorzej bo to były rozwrzeszczane bliźnięta i o 5 lat starsza córka/. Moje psiaki od wczoraj kilka razy dziennie tylko z matka wychodzą na dwór.

A teraz ważna wiadomość jedna suczka dzisiaj powędrowała do nowego domu i będzie mieszkać po sąsiedzku ze swoim braciszkiem Azorkiem.
Na razie wszystkie pieski trafiły do domów z ogrodami i na ludzi. którzy kochają zwierzęta.
No i już mam jedna kupkę do sprzątania mniej ale niestety coraz większą. Chociaż jak w porę wypuszczę to sprzątam tylko kałuże, bo z tym niestety nie mogę nadążyć.
Życie jak krajobraz, ciągle się zmienia.
Zapraszam do odwiedzania moich wątków - kryska
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

Krysiu - jeszcze trochę a myślę że będziesz już wolna. Maluchy tak szybko rosną, że ani się obejrzysz a już zostaniesz tylko z dwoma psiakami. A jak przyjmuje to psia mama. Czy reaguje jakoś na znikanie maluchów ?
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Widzisz Krysiu, tak się martwiłaś, a już trzy szczeniaczki mają dobre domy :D
Pozostałym suczkom tez na pewno uda Ci się znaleźć nowych opiekunów ;:333
Awatar użytkownika
kryska
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2341
Od: 30 kwie 2007, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ziemia Lubuska

Post »

Grażynko Izo[b] oby jak najprędzej znalazły sie domy dla pozostałych piesków bo mój dom a właściwie parter domu przypomina lepiej utrzymany chlewik. Podłogi łyse, bez żadnego chodniczka dają niezły pogłos, zasłony pozakładane na "wyższe stanowiska" np. na lampę, oparcie krzesła itp. Żeby pieski nie ogryzały mebli to dostają większe i mniejsze patyki do gryzienia. Jednym słowem pobojowisko. Wynikła jeszcze inna sprawa, nagła i ciężka choroba w rodzinie mojej siostry. Potrzebna jest pomoc fizyczna i wsparcie duchowe, po prosty potrzebny jest mój czas. Nie wiem czy mogę się zwrócić z taką prośbą, czy nie dostanę upomnienia. Proszę osoby wierzące by pomodliły się o zdrowie Wioletty.
Życie jak krajobraz, ciągle się zmienia.
Zapraszam do odwiedzania moich wątków - kryska
Awatar użytkownika
miwia
500p
500p
Posty: 680
Od: 2 gru 2007, o 22:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Jeleniej Góry

Post »

Krysiu, rozumiem Cię i jestem z Tobą całym sercem. Modlę się, aby wszystko się dobrze ułożyło.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
inag1
500p
500p
Posty: 973
Od: 1 lis 2007, o 14:42
Lokalizacja: poznańskie

Post »

Krysiu,a dlaczego masz dostać upomnienie. Forum to nie tylko rośliny,ale żywi ludzie,którzy czują i jak mogą ,to wspierają się nawzajem.Czasami sama świadomość ,że ktoś myśli o nas ciepło wystarcza ,żeby poczuć się lepiej. Dlatego ja jestem z Tobą i z p. Wiolettą.
Awatar użytkownika
bogusia177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5556
Od: 14 wrz 2007, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzislaw Śląski

Post »

Krysiu jestem z Tobą i Twoją siostrą --będę się modliła
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”