W odwiedziny do Kariny ;-) Onak

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
RoksiSK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 867
Od: 23 kwie 2007, o 15:57
Lokalizacja: Kraków

Post »

Masz piękny ogród. A co do wielkości, to nie ma ona znaczenia (chyba, że u mężczyzn - żartuję!!! - mam nadzięję, że mi się za ten żart nie dostanie po uszach!!!). Cudnie masz na balkonie. Moja siostra mieszka obok i ma duży ogród, a w nim kilkanaście tuji i mnóstwo przerośniętego bukszpanu, którego jeszcze nie przycinała (znajomy sadził go chyba 8 lat temu). Jak tak patrzę (z podziwem) na twoją pracę, to chętnie chciałabym cię mieć za sąsiadkę. Miałabym piękny widok z okna. Pozdrawiam cieplutko!!!
;:80
Pozdrawiam Agnieszka
Mój Ogrod , Kuchnia i Storczyki
Awatar użytkownika
Onak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 856
Od: 4 lip 2006, o 17:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opolszczyzna
Kontakt:

Post »

Dziękuję Agnieszko za miłe słowa ;:196

Wciąż się uczę roślin, obserwuję, podglądam, czytam... i uwielbiam patrzeć jak rosną. Cieszą duszę i oko ;:118


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

A tu mój "szybki" przyjaciel-przylatuje i wywąchuje mi werbeny (i do tego jest wielki) :wink:


Obrazek
Pozdrawiam! Karina
Na moim balkonie ;:173
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

Karino, dziś trafiłam do Twego mini- ogródka. Jest uroczy i chyba spory jak na balkon ? Taka różnorodność kwiatków , tyle donic, doniczek, korytek... widać ,że : "W zielonym lubisz tetrać" ( tetrać= grzebać ,dłubać / gwara wielkopolska/). Na takim balkonie można miło spędzać wiosenne i letnie wieczory , słuchając świerszczy, o których piszesz... Ja uwielbiam popołudniowo- wieczorne koncerty tych małych muzyków ! Jeszcze trochę musimy na nie poczekać ... :D
* Mój Ogród - cz.7 (aktualna)
Wizytówkai inne moje wątki
"Mam śródziemnomorskie poczucie czasu..."
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Karinko ależ tam u Ciebie kolorowo na tym balkoniku :D :D Ślicznie :D A takiego przyjaciela to sztuka uchwycić na zdjęciu - gratulacje :D
Awatar użytkownika
Andzio
200p
200p
Posty: 271
Od: 5 maja 2007, o 19:23
Lokalizacja: woj.łodzkie

Post »

:lol: Ja jak nawet,wszystko mam zrobione to lubie sobie chodzić wśród kwiatków,drzewek :lol: dotykam,głaszcze-mówię do nich i dlatego tak ładnie mi to rośnie ;:113 ;:112 Moje kobiety mówia że to niegrożne zboczenie :lol: :lol: Ładnie masz na tym balkonie,ja też mam balkon,i daje kwiaty wiszące,ale takie które wytrzymają słońce przez cały dzień(balkon południowy)Życzę ;:3 ;:4
Kocham moje Kochane Robaczki-tak słodko mówię o mojej kochanej rodzince!
Zapraszam do mnie
Awatar użytkownika
Onak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 856
Od: 4 lip 2006, o 17:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opolszczyzna
Kontakt:

Post »

Ewelina pisze:Karino, dziś trafiłam do Twego mini- ogródka. Jest uroczy i chyba spory jak na balkon ? Taka różnorodność kwiatków , tyle donic, doniczek, korytek... widać ,że : "W zielonym lubisz tetrać" ( tetrać= grzebać ,dłubać / gwara wielkopolska/). Na takim balkonie można miło spędzać wiosenne i letnie wieczory , słuchając świerszczy, o których piszesz... Ja uwielbiam popołudniowo- wieczorne koncerty tych małych muzyków ! Jeszcze trochę musimy na nie poczekać ... :D
No właśnie... ;-) Oj, libię tetrać, lubię :lol:
aurynka pisze:Karinko ależ tam u Ciebie kolorowo na tym balkoniku :D :D Ślicznie :D A takiego przyjaciela to sztuka uchwycić na zdjęciu - gratulacje :D
Dzięki bardzo!! :D :D :D :D :D :D
Andzio pisze::lol: Ja jak nawet,wszystko mam zrobione to lubie sobie chodzić wśród kwiatków,drzewek :lol: dotykam,głaszcze-mówię do nich i dlatego tak ładnie mi to rośnie ;:113 ;:112 Moje kobiety mówia że to niegrożne zboczenie :lol: :lol: Ładnie masz na tym balkonie,ja też mam balkon,i daje kwiaty wiszące,ale takie które wytrzymają słońce przez cały dzień(balkon południowy)Życzę ;:3 ;:4
A jakie to kwiaty?? :) Podaj nazwy, kompozycję - jestem ciekawa... :wink:
Pozdrawiam! Karina
Na moim balkonie ;:173
Awatar użytkownika
Andzio
200p
200p
Posty: 271
Od: 5 maja 2007, o 19:23
Lokalizacja: woj.łodzkie

Post »

:lol: jak ten czas leci,są to "pospolite"wiszące pelargonie o różnej wielkości kwiecia,i zabarwieniu liści,potrzebują troszku wilgoci i żdziebko nawozu.Moje maja taki kaprys... :lol: :lol: Pozdrawiam serdecznie!
Kocham moje Kochane Robaczki-tak słodko mówię o mojej kochanej rodzince!
Zapraszam do mnie
Awatar użytkownika
Onak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 856
Od: 4 lip 2006, o 17:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opolszczyzna
Kontakt:

Post »

Ach, ok, dzięki - moje w zeszłym roku, też taki podobny "kaprys" miały :wink:

Pozdrawiam!
Pozdrawiam! Karina
Na moim balkonie ;:173
Awatar użytkownika
Dorota T.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1379
Od: 11 mar 2007, o 12:09
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Nawet na balkonie można stworzyć namiastkę "RAJU". Mam podobną kompozycję w koszyczku. A Begonie lepiej czują się w cieniu.
Pozdrawiam.
Inter vepres rosae nascuntur. Róże rosną wśród cierni.
Mój ogródek-cz.1 ... Mój ogródek-cz.2 ...
Awatar użytkownika
Onak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 856
Od: 4 lip 2006, o 17:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opolszczyzna
Kontakt:

Post »

Pewnie, że można - święta prawda :-)

P.S. Celosje nie lubią "mokrych nóżek", czyli nie za bardzo je podlewać, w sensie, żeby nie miały stale mokro?
Pozdrawiam! Karina
Na moim balkonie ;:173
Grzegorz B

Post »

Witaj Karina :D

Masz przepięknie na Twoim balkonie, te barwne kwiaty po prostu olśniewają. Naprawdę pięknie a gazanie brak słów. Ja posiałem je do gruntu, już wyobrażałem sobie jak będą pięknie wyglądać, pośpieszyłem się nie wzeszły. Zawsze podziwiam tych, którzy potrafią wychodować w doniczkach tak piękne kwiaty. Ja nie mam ręki do tego. Karino Ty masz ją na pewno, efekty przecież widać.

Podrawiam gorąco :D :D :D
Awatar użytkownika
Onak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 856
Od: 4 lip 2006, o 17:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opolszczyzna
Kontakt:

Post »

Witaj!

Te gazanie to z zeszłego roku, faktycznie były piękne! :D dziękuję Grzegorzu.

P.S. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jak to jest z tą celosją? Mam jej nie przelać prawda? :wink:
Pozdrawiam! Karina
Na moim balkonie ;:173
Awatar użytkownika
Onak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 856
Od: 4 lip 2006, o 17:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opolszczyzna
Kontakt:

Post »

A więc wkleję, teraz zdjęcia moich kwiatuszków, jak zaczynają być bujne :-)
Proszę:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam! Karina
Na moim balkonie ;:173
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”