Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
maryla73ab
1000p
1000p
Posty: 3139
Od: 26 sie 2008, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Post »

To dobrze ze choroby minęły,tylko jesień za pasem i okres przeziębień powróci...
prosimy o nowe zdjęcia...
pozdrawiam Maryla...

Moje wątki
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Post »

Nowe zdjęcia zrobione wczoraj ,zaczynam porządkowac rabatę i jak zwykle coś przesadzam Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Post »

Jeszcze jedna porcja Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
maryla73ab
1000p
1000p
Posty: 3139
Od: 26 sie 2008, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Post »

No proszę jak pięknie,tyle kolorów,ja tez ciągle coś przesadzam,najpierw sadze spontanicznie nie planuje a potem okazuje się ze to nie tak jak bym chciała...
pozdrawiam Maryla...

Moje wątki
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Post »

Wiem coś na ten temat. właśnie jestem w trakcie całkowitej zmiany rabatki z bylinami , mam za dużo kwiatów tego samego gatunku . Tylko nie wiem jak sie do tego zabrac , wiem ze cześc wyrzucę ale zostaną mi duże wolne placki . Musze na wiosnę zrobic zakupy , i może coś z tego będzie ;:88
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

;:14 ;:14 ;:14 No i nie zdązyłam nic poprzestawiac a na wiosne też się nie bedę miała kiedy , córeczka idzie do komuni i będzie huk roboty ;:223 . Mam nadzieję że na jesień nic znowu nie wypadnie bo inaczej zwariuję . Nawet róż jeszcze nie mam jeszcze róż przykrytych , a ostatnio ciągle pada i porobiło się błotko . mam nadzieję że zdążę przed zimą i nie zaskoczy mnie tak jak śnieg drogowców co roku :;230
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

:oops: No i dawno mnie tu nie było , podglądałam trochę ogrodów wszystkie takie piękne nie wiem kiedy mój taki bądzie. Trochę aktualnych zdjęc bo już nie mogłam w domu wytrzymac i udało mi się wyrwac . :tan Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Miały by róże ale ''koncepcja'' się zmieniła
Obrazek Obrazek
te są trochę wcześniejsze Obrazek Obrazek
Tak wyglądała prawie cała działka po zimie , nornice urządziły sobie balangę nie pytając mnie o zdanie :;230 ;:223
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Zaczyna wschodzic rabarbar Obrazek
Nareszcie wiosna i robi się zielono ;:138 Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek. Na tym ostatnim widac wschodzącą Igłę Kleopatry , posadzona na jesień jak widac (z czego bardzo sie cieszę )mimo mrożnej zimy przyjęła się :heja .
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

:oops: wstyd mi że tak długo nie zaglądałam,ale z tą działka to sama nie wiem co . Niby człowiek się stara , .... Tereny naszych działek są dzierżawione od parafii , niby ROD ,a teraz ksiądz prawdopodobnie chce je nam zabrac . Podpisuje z nami umowy tylko na 1 rok i co roku przedłuza . Jak się okazało odrolnił teren i . No własnie niewiadomo co dalej , jeśli będzie zabierał da znac wcześniej .Starsi działkowicze mówią że tak jest od 30 lat ;:5 a tu wiosna idzie ,zakupy robię ,zmiany planuję,i tylko nie wiem czy warto ;:214
Awatar użytkownika
AnowiB
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 749
Od: 19 paź 2010, o 14:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Toruń

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Witaj imienniczko pospacerowałam po Twoim ogrodzie i bardzo mi się podoba.Festeśmy w podobnej niepewnej sytuacji,bo ty nie wiesz co dalej z dzierżawą a ja nie wiem czy znowu nas nie zaleje...a tak już chciałabym pogrzebać w ziemi.... :wit
Awatar użytkownika
alexa74
100p
100p
Posty: 113
Od: 23 sty 2011, o 23:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Witaj Iwonko
wpadłam z rewizytą, i takie oczy :shock: Ty masz u Siebie tak kolorowo,
tyle roślinek ładnie zagospodarowana działeczka,
kiedy u mnie tak będzie :evil: ,
przeczytałam cały wątek,to masz kłopot z tą dzierżawą,szkoda by było tyle pracy :(
Pozdrawiam Ola
zapraszam
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Dzięki za odwiedziny na razie staram się nie przejmowac tylko pracuję . Calutką działke mam juz przygotowana na zasiewy , jak tylko pogoda pozwoli zaczynam sadzic. ;:138
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

No właśnie niedługo będziemy miec zebranie , będzie wiadomo co dalej przynajmniej w najbliższej przyszłosci. na razie posadziłam sobie cebulkę groszek i bób ,wsiałam też pietruszkę. Dosadziłam też kupione w biedronce kwiatki , kupiłam hoste ,liatrę białą, jeżówkę i jeszcze takie różowe cudo Incarvillea czy jakoś tak . Nareszcie czuc wiosnę ale roboty jeszcze co niemiara
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”