Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

U mnie także popadało, wydawało się że na tydzień starczy...dziś już latam z wężem choć i tak dobrze że nie z konewką. ;:oj Iwonko..miłego wypoczynku na działce ;:168 . Ja niedzielę mam już zaplanowaną, za stołem..komunia wnuka. ;:128
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Zazdroszczę deszczu, ale u mnie też pogoda się zmienia bo robi się wietrznie więc jest szansa, ze popada ;:138
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

;:98 Zamienił stryjek siekierkę na kijek.
Przyjeżdża mój ślubny z działki i informuje mnie , że złapał jednego turkucia. Jak jest jeden, to jest ich więcej ;:145 . Ludzie ratunku .Zamieniłam ciężką gliniastą ziemię starej działki ,pełną ślimaków na fajną lekką ziemię w której siedzą te gadziny. Przecież one mi wszystko zeżrą. Jak się tego dziadostwa pozbyć?
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16586
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Iwonko, proponuję poczytać wskazaną poniżej stronkę, choć nie obiecuję, że zaproponowane metody są skuteczne. Mam nadzieję, że tak i że pozbędziesz się tych wrednych szkodników. ;:108
https://polki.pl/dom/porady-domowe,turk ... tykul.html

Pozdrawiam i życzę dobrego weekendu. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Wszyscy dotleniacie się na działeczkach a ja bidna już siódmą godzinę kisnę w samochodzie bez klimy. A słońce przygrzewa porządnie. Ale córka zawierziona na lotnisko , leci do Grecji a my wracamy. Niestety nie chciała byśmy z nią zaczekali , bo to straszny "przypał" przed koleżankami. Tak więc siedzi sama na lotnisku od17.30 . No z dziewczynami , a lot ma dopiero przed 21. Ale kazali im być na 18 , więc ktoś tam z firmy organizującej staż sie pewnie nimi zajmuje.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Witaj Iwcia tak to jest z dzieciakami wola być same. Strasznie za w czas kazali im przyjechać na lotnisko i tyle czekać, ale młodym czas płynie szybko. Opieka na pewno będzie teraz bardzo się zwraca na to uwagę. Teraz można jej pożyczyć udanego lotu. Pozdrawiam :)
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Shire
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2653
Od: 3 kwie 2016, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Iwciu, a co za staż ma córa, bo nie doczytałam? :oops:
Co do turkucia, to wyślę Ci na PW skopiowany kiedyś przeze mnie na grupie ogrodniczej wpis. Jest tam wymieniony środek, który ponoć działa, ale ja nie testowałam, bo nie miałam tego problemu. Poczytaj, sprawdź go i upewnij się czy nie jest jakiś toksyczny dla otoczenia. Powodzenia!!
Awatar użytkownika
julcia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2256
Od: 19 maja 2011, o 08:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Leszno w Wielkopolsce

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Iwonko turkuć to paskuda ale walcz, wierzę ze się uda obronić tak śliczny ;:168 ogród
Pozdrawiam Julia
Moje zielone zakręcenie
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Alu , wiem że tak , ale jak będzie chciała gdzieś iśc ze mną to jej to przypomnę. ;:224

Moniś , córka chodzi do technikum i jest na kierunku obsługa turystyczna z rozszerzeniem animator czasu wolnego. Udało jej się już w pierwszej klasie dostać na tygodniowy staż w Grecji z firmy patronackiej klasy. Jak się spodoba , to może mieć załatwioną pracę na wakacjach.
Wpis przeczytałam , musze tylko sprawdzić jak ten środek dział na warzywniku.

Julciu , będę walczyć z paskudą . ;:134
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

To ja chyba muszę powiedzieć, że mam szczęście bo walczę tylko z nornicami i kretami (znowu mi przeryły jedną rabatę ale bez strat się obyło, nornice trzeba porządnie nakarmić trutką to na jakiś czas będzie spokój, a krecik też się w końcu nudzi jak ma zalewane tunele).
Od męża kuzynki córka jest na hotelarstwie i miała miesięczne praktyki w Hiszpanii, była zachwycona, aż się nie chce wracać do szarej rzeczywistości po takim wyjeździe.
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Masz rację Aniu, córka tak się tam angażuje, że nie ma czasu nawet napisać do domu ;:145
Dawno nie dawałam żadnych zdjęć , ale moje w porównaniu z waszymi to raczej do pokazywania się nie nadają ;:222



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Shire
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2653
Od: 3 kwie 2016, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Iwciu pewnie robisz zdjęcia jak już wychodzisz z działki po robocie i słoneczko już się chowa. Stąd ta niebieska poświata. Pracusie tak mają. :wink: Sama to przechodziłam na początku działki, wcześniej nie miałam czasu. :lol:
Widzę śliczne goździki, pewnie pięknie pachnące i cudny warzywnik. ;:167
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Warzywnik wręcz pokazowy, chwaścika pewnie z lupą szukać. ;:333 . Gożdziki bardzo ładne i pachnące...kiedyś je miałam i pewnego razu nie wyszły. :roll: Życzę ;:3, u mnie się lekko ochłodziło co nie przeszkadza mi nocować na działce ;:oj
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”