Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Iwciu, papryczki i pomidory- prześliczności! Wczoraj dosiewałam pomidory, bo mi wlazła w ziemię zgorzel, jakiś mam pechowy rok dla siewek, jak nie gruchną na ziemię, to chorują ;:224 Bardzo chciałam dosiać te, które padły, ale nasionka wszystkich wybranych w tym roku odmian miałam w szklarni, poszłam tam mocować się z drzwiami i lipa, tkwią w twardym śniegu i jeszcze obrosły takim lodem na dole, że tylko bym je połamała... Musiałam poszukać innych, z poprzednich lat, byle pusto nie było. Papryki tak samo mi strajkują, jakąś chyba słabą ziemię trafiłam.
Buziaki!
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

U mnie spadło więcej śniegu od soboty , niż przez całą zimę . I jeszcze sypie. ;:145
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

U Ciebie biało od śniegu a u mnie od mrozu, życzę słoneczka ;:3
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Oj słoneczka to dzisiaj było mnóstwo. Śnieg zaczął się topić, ale teraz wszystko zamarzło i porobiły się lodowiska.
Obrazek

Tyle śniegu, a młody tylko przez okno go sobie ogląda ;:223
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Moja córcia tylko czeka na śnieg, wtedy od razu sanki koń do tego i mini kulig zrobiony :wink: U nas mało było tego śniegu w tym roku, ale przygotowania na przyszły rok w pełni, bo po świętach jedziemy odebrać sanie na parę koni więc jak tylko będzie śnieg w przyszłym roku to prawdziwy kulig można będzie zorganizować.
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Witaj Iwcia ale biało u Ciebie jakby to środek zimy był. U mnie tez tak było ale powoli topnieje. Pozdrawiam Cię ;:196
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16576
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Jejku, Iwonko, ile u Ciebie śniegu! :shock:
Ja przez całą zimę takiej pierzynki nie widziałam. :roll: :roll:
Przynajmniej spokojnie możesz się do świąt przygotowywać, ;:108 nie martwiąc się pracą ogrodową. ;:14
Zdrówka dla choruska ;:167 i dużo ;:3 ;:3 ;:3 dla Was. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Iwonko..u mnie takiego śniegu jak widzę u ciebie przez zimę było raptem dwa dni. ;:oj , lodowiska nie zazdroszczę. ;:185 . U mnie pogoda nijaka, ani to zima ni wiosna, jednakże na prace ogrodowe ;:222 . Teraz myślami jestem już przy świętach choć pogoda mogła by nas mile zaskoczyć by choć w ramach spaceru w święta na działeczkę zajrzeć. Pozdrawiam. ;:167
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Aniu , mój też czekał . W tym roku na sankach dało się pojeździć aż 2 razy. Więc tym większa szkoda , że jak w końcu śnieg spadł, to ona się rozchorował.

Alu , u mnie też już powoli topnieje. Słoneczko pięknie grzeje, jeszcze tylko noce mroźne.

Lucynko, to największa ilość śniegu u mnie tej zimy. Jakoś nie czuję że to już święta, może jak zrobi się cieplej....

Zuziu , u mnie to pierwszy taki śnieg tej zimy ;:224 .
Niby święta mają być cieplejsze , ale zobaczymy.

Zaszłam dzisiaj na starą działkę, żeby sprawdzić czy wisi już lista z terminem podpisywania nowych umów. Jeszcze w tym roku muszę podpisać , nie wywiozłam jeszcze większości roślinek.

Obrazek

Obrazek

Tyle mam jeszcze śniegu.



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Powiedzcie mi proszę czy tego krzaka próbowałać przenosić na now działkę, czy raczej go nie ruszać. Mam go juz z 7 lat i jest dość spory
Obrazek
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Iwciu jak masz kilku chłopów :wink: to mocno podkopać, wsunąć matę pod korzenie, żeby jak najmniej uszkodzić (no i lepiej przenieść) i posadzić w nowym miejscu, ale do tej operacji trzeba będzie kilka silnych osób. Czy się przyjmie to zależy od wielu czynników, ale przecież przesadzają wielkie drzewa i się udaję, wiec myślę, że warto spróbować, bo gdybyś sprzedawała działkę to można go doliczyć do ceny, ale z tego co pamiętam to u Ciebie inne sprawy wynikły z tą zmianą działki i warto go zabrać na nową działkę.
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Iwciu..myślę że u ciebie już nie ma śladu po śniegu. :uszy . U mnie także już bez śniegu ale i bez większych oznak wiosny :wink: jak na razie byle jak. ;:222 Tak przy okazji zapytam, co roku podpisujecie umowę o działkę :?: Tego krzaka RH bała bym się przenosić, spory już..ale zaryzykować możesz. ;:224 Pozdrawiam i ;:3 życzę.
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Zuziu, na starą działkę miałam podpisaną umowę na 3 lata. Do końca grudnia . Teraz czekam na nową , muszę jeszcze podpisać bo wszystkiego nie zabrałam. Co teraz właściciel wymyśli nie wiem, od 3 miesięcy jestem bez umowy. Mam nadzieję, e czegoś nie kombinuje.
Co do rh , to jakbym miała przesadzić z miejsca na miejsce to bym się za bardzo nie zastanawiała . Ale wykopanie , zapakowanie do samochodu , przewiezienie i przeniesienie .... Dlatego się zastanawiam.

Aniu, za dużo zabawy z wykopywaniem. Trzeba by go było przewieźć spory kawałek a wynik operacji niepewny. Lepiej kupić nowy ;:224
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Iwciu ale takiego duzego nie kupisz :wink:
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”