Moje spełnione marzenie... tu.ja cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
lukas
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 15
Od: 1 sie 2008, o 10:46
Lokalizacja: podkarpacie

Post »

Ładne tulipany masz, u mnie w tym roku myszy zjadły mi cebule i poroznosiły po ogrodzie, wyobraź sobie jakie było ździwienie jak zamiast tulipany rosnąć w ogródku rosły i kwitły 10 metrów dalej przy drodze za ogrodzeniem,
warto marzyć bo marzenia się spełniają
pozdrowienia łukasz
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8927
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Post »

Dzięki Łukasz za odwiedziny. Ja w tym roku też mam problemy z nornicami.Byłam wściekła gdy zobaczyłam jak zryły mi nową rabatę ( u mnie właściwie wszystkie rabaty są nowe...) i podziurawiły sad.
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8927
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Post »

Za oknem ponuro,zapowiada się kolejny pochmurny dzień z opadami :cry: , więc na rozjaśnienie kilka słonecznych zdjęć z kolorem żółtym w roli głównej
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ;:2
Awatar użytkownika
Onak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 856
Od: 4 lip 2006, o 17:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opolszczyzna
Kontakt:

Post »

O Izunio - wpadam do Ciebie z rewizytą! I ślicznie tu u Ciebie - z czasem - już to widzę - będzie tu przepiękna feeria barw, kwiatów i roślin - czego Ci z całego serca życzę! Obrazek
Pozdrawiam! Karina
Na moim balkonie ;:173
Awatar użytkownika
giga45
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4110
Od: 28 lut 2008, o 12:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Legnica

Post »

witaj Izunia. Dzięki za wizytkę. Sliczny Twój piesio. Kochana interesuje mnie co zrobisz z tym swoim basenikiem, o którym pisałaś że miał być rabatka na iglaki?? Buziaki i miłego dnia
Moje Gigulinki
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - GIGA
x-p-k
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 3303
Od: 3 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

U mnie na przemian pochmurnie i słonecznie, ale kwiatki na poprawę nastroju na pewno się przydadzą! A które, jak które, ale żółte humor poprawiają najlepiej :D
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8927
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Post »

Witam miłych gości: Onak, Piterek. Chyba te słoneczne kwiatki pomogły, bo odczarowały pogodę. W sumie dzień był przyzwoity. Po obiedzie poszłam na działkę i całkiem nie chcący zdrowo popracowałam. Sąsiad skosił u mnie trawę ( pół na pół z chwastami - dlatego nawet nie nazywam tego trawnikiem...) i miałam co grabić ( ok.300m kw.). Na głowę jednak nie upadłam i jutro znów czeka mnie grabienie...a odciski rosną. Nawet nie mam sił by wstawić jakieś fotki. Spadam spać - dobranoc wszystkim! ;:41
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

No to wyśpij się,bo jutro czeka cię ciężka praca ;:211 ;:211 ;:211 ;:211dobranoc,a ja jeszcze pospaceruję po ogrodach.
x-p-k
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 3303
Od: 3 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

tu.ja pisze:Witam miłych gości: Onak, Piterek. Chyba te słoneczne kwiatki pomogły, bo odczarowały pogodę. W sumie dzień był przyzwoity. Po obiedzie poszłam na działkę i całkiem nie chcący zdrowo popracowałam. Sąsiad skosił u mnie trawę ( pół na pół z chwastami - dlatego nawet nie nazywam tego trawnikiem...) i miałam co grabić ( ok.300m kw.). Na głowę jednak nie upadłam i jutro znów czeka mnie grabienie...a odciski rosną. Nawet nie mam sił by wstawić jakieś fotki. Spadam spać - dobranoc wszystkim! ;:41
Rzeczywiście pogoda się poprawiła! Wszystko dzięki Twoim pięknym kwiatkom! Śpi dobrze :)
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

Tu-ja już pewnie już w ogrodzie pracuje,chyba,że jeszcze ;:41 po wczorajszej harówce :D :D
x-p-k
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 3303
Od: 3 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Bogumiła pisze:Tu-ja już pewnie już w ogrodzie pracuje,chyba,że jeszcze ;:41 po wczorajszej harówce :D :D
Pewnie już coś tam znowu w ogrodzie kombinuje hehe, mam nadzieję że zobaczymy jakieś piękne nowe foty. Hmmmm ja tez miałem wyjść coś jeszcze zrobić i za chiny nie umiem sobie przypomnieć co?! :D Najwyżej wyjdę na ogród pod wieczór...
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

Ja też mam roboty w ciul,ale muszę tu trochę odsiedzieć,bo dzień będę miała spartalony jak nie połażę po ogrodach :;230 :;230 :;230 :;230
Awatar użytkownika
giga45
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4110
Od: 28 lut 2008, o 12:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Legnica

Post »

Witaj Iza. Co tam nowego kombinujesz u siebie w ogrodzie? Wyspałaś się???Milego dnia życzę
Moje Gigulinki
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - GIGA
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”