Mój Azyl - aneczkkaa

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zygmaasia
100p
100p
Posty: 183
Od: 7 lip 2008, o 19:05
Lokalizacja: wielkopolska
Kontakt:

Post »

Ja nie mogę tydzień czasu, a tyle zmian - super :D :D :D :D :D :D :D
Mój wąteczek
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=14941" onclick="window.open(this.href);return false;
x-a-a
100p
100p
Posty: 171
Od: 9 lip 2008, o 17:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

FUNDAMENTY JUZ ZALANE !!! :lol:

Jak się cieszę


Obrazek Obrazek

Niestety nie mamy wody na działce więc w wolnej chwili kopiemy żeby sobie ją podprowadzić. Musimy teraz robimić to sami nie tak jak fundament ( kopareczką )To na razie początek ... I jeszcze czeka nas to samo z prądem :)

Obrazek
x-a-a
100p
100p
Posty: 171
Od: 9 lip 2008, o 17:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

W poniedziałek obchodziłam urodzinki :)

Kwiatki od mego ślubnego

Obrazek


Zaskoczył mnie kupując do tego śliczne kolczyki. Pierwszy raz udało mu się kupić coś co mi się bardzo spodobało. Zawsze ma z tym problem trzeba potem jeżdzić i wymieniać :oops:
x-p-k
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 3303
Od: 3 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

To spóźnione: Wszystkiego najlepszego!

A na działeczce pracujcie z zapałem, a my będziemy dopingować i podziwiać efekty na zdjęciach!
x-a-a
100p
100p
Posty: 171
Od: 9 lip 2008, o 17:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Dawno mnie nie było na forum, mieliśmy dużo pracy.
Są postępy. Rów pod wodę wykopany, zrobiona jest już izolacja na fundamentach. Dziś zaczynamy stawiać ściany:) Zobaczymy jak nam pójdzie.

Nie mam zdjęć jakoś zapominam aparatu. Ale dziś już nie zapomnę go wsiąść.

Pogoda w kratkę troszkę pokrzyżowała nam plany, ale ogólnie jest ok. Po za tym, że miałam chwile zwątpienia we wtorek. Jednak nie dałam się złemu nastrojowi i już jest wszystko dobrze.

Wieczorkiem wpadnę powklejam fotki :)
Awatar użytkownika
giga45
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4110
Od: 28 lut 2008, o 12:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Legnica

Post »

Oj Anula witaj. Przede wszystkim to spóźnione ale szczere najlepsze życzenia z okazji urodzin. Kochanie ale prace postepują w ekspresowym tempie u was. Super ze powstaje altanka.My tez wszystko robimy sami -mąż sam altankę buduje, gdzie nigdy kielni w ręku nie miał. I basen tez sam zrobił. Zobaczycie Aniu nawet nie obejrzysz sie a domek juz będzie stał. Najgorzej, że wody nie macie. Do murowania trzeba jej dużo. My tez wiercimy ręcznie sami studnię, bo ta zamulona to tylko 5 wiader i koniec. Więc nic sie nie martw glowa do góry jak ma sie chęci i zapła to wszystko sie uda i satysfakcja gwarantowana. Zycze Wam tego z całego serca i pozdrawiam Ciebie i Pawła. Buziaki.
Moje Gigulinki
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - GIGA
Awatar użytkownika
TAJGA 2008
1000p
1000p
Posty: 1464
Od: 5 sie 2008, o 09:44
Lokalizacja: SZCZECIN

Post »

Witaj Aniu.
Bardzo dużo zrobiliście w tak krótkim czasie.
Życzę powodzenia i trzymam kciuki.
Będę chętnie śledziła Wasze poczynania.
x-a-a
100p
100p
Posty: 171
Od: 9 lip 2008, o 17:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

GIGA45 Dzięki za życzenia :) Mówisz, że ekspresowo a mi się wydaje że nie. Ale jakoś sobie radzimy w sumie chodzimy na działkę po pracy oczywiście weekendy to podstawa. Już chciałabym sobie usiąść na pięknej trawce do okoła piękne rośliny i śpiew ptaków. W planach mamy tym tygodniu podłączyć wodę więc już niedługo. Altana musi być nowa bo ta stara nie nadaje się do niczego a Paweł nawet się w niej nie wyprostuje ( heheh za duży jest).
w ogóle jestem pod wielkim Wrażeniem waszej wspaniałej działki altany i basenu (ukłon w stronę twego małżonka) Masz pięknie nie to co ja.

I znowu marudzę wybacz... ale czasem ... bywa ... Czasem chyba można. Z regóły się nie poddaje i zawsze sobie radzę , tym razem bedzie tak samo.

TAJGA 2008 Dziękuje bardzo
Awatar użytkownika
liska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10568
Od: 24 mar 2008, o 20:07
Lokalizacja: podkarpacie

Post »

Aneczko napisałaś, że z reguły się nei poddajesz... więc głowa do góry kochanie. To co mamy to jest naszą zasługą i cieszmy się z tego i nie załujmy niczego...

Oglądałam Twojego fotobloga... bardzo fajna kobitka jesteś i wyglądacie na fajną parę. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Ja jestem pod wrażeniem Waszej pracy!
z uśmiechami Iza
u liski
x-a-a
100p
100p
Posty: 171
Od: 9 lip 2008, o 17:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

liska Dziękuje Ci serdecznie za miłe słowa :)
x-a-a
100p
100p
Posty: 171
Od: 9 lip 2008, o 17:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Oto obiecane zdjęcia

Rów wykopany w tygodniu juz bedzie woda na działeczce.

Obrazek

A to pierwsza zaprawa sama ją zrobiłam hehe

Obrazek

Obrazek

Tutaj układamy rogi altany (mierzenie, ustawianie kątów, itd)
Obrazek

Pierwszy rząd pustaków można powiedzieć budowa zaczęta ;:11

Obrazek

W tym tygodniu musimy się zaopatrzyć w okno i drzwi.

Mamy małe opuźnienia "pogoda" chyba to wszystko wyjaśni. A mieliśmy takie plany już pewnie byłoby z 5 rządów pustaków. Ciekawe kiedy się przejaśni.

Miłego oglądania. Dziękuje wszystkim !
Awatar użytkownika
zygmaasia
100p
100p
Posty: 183
Od: 7 lip 2008, o 19:05
Lokalizacja: wielkopolska
Kontakt:

Post »

Ależ ciężko pracujecie i jakie już widać efekty, super. Dużo sił i zapału do dalszej pracy!!! :D :D :D
Mój wąteczek
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=14941" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
giga45
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4110
Od: 28 lut 2008, o 12:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Legnica

Post »

Kochanie to z Ciebie niezły murarz, jak juz zaprawe umiesz robic. To cos. Niczym sie nie przejmuj, ja miałam dokładnie tak jak Ty na działce-wielkie pobojowisko i kupa chwastów. Dalismy rade i cały czas jest full roboty, ale jak to sie kocha to nic nie przeszkodzi. Buziaki dla Was i pozdrawia was M. Pa
Moje Gigulinki
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - GIGA
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”