Moja pustynia- a jednak cały mój świat

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
empuza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4299
Od: 4 cze 2007, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Witaj Małgoś

Miło zobaczyć "znajomą" buźkę. Mężuś widzę na eleganckim sprzęciku pracuje ale co jest na pierwszej fotce :roll: nie widzę.... ślepa jestem :lol:
"Gdy w jednym domu światło gaśnie i ogród przestaje żyć, w drugim rodzi się nowe życie."
Empuzka i jej ROD-wy świat-rok 2012
MalgorzataBa
50p
50p
Posty: 57
Od: 27 lut 2008, o 12:44
Lokalizacja: Mazowieckie
Kontakt:

Post »

Agniesiu to nie znajoma buźka tylko baba jaga :P a ten na pierwszym zdjęciu to kawaler bernardyn imieniem Dżeki podczas drzemki :P
Awatar użytkownika
empuza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4299
Od: 4 cze 2007, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Małgosiu, pięknie!
Masz tego miejsca, oj masz!
Mój Pietka juz mruczy, " Rany! jak ja bym tak pomoczył kija. Takie ryybyyy :shock: we własnym stawie??
Widzisz, widzisz :twisted: ... jedo żona to rozumie :shock: " :lol: :lol: :lol: :lol:
Znaczy trzeba dalej w totka grać, bo inaczej mąż mi podupadnie na zdrowiu z zazdrości :wink:

Małgosiu a o jakiej Babie Jadze :wink: mówisz? Ja na fotce widzę fajną babeczkę :)
"Gdy w jednym domu światło gaśnie i ogród przestaje żyć, w drugim rodzi się nowe życie."
Empuzka i jej ROD-wy świat-rok 2012
MalgorzataBa
50p
50p
Posty: 57
Od: 27 lut 2008, o 12:44
Lokalizacja: Mazowieckie
Kontakt:

Post »

Agniesiu my ten teren kupiliśmy naprawde za grosze bo to był opuszczony ugór porośnięty wylniałym nieskoszonym owsem a staw kopaliśmy chyba w 4 rzutach, wiadomo finanse. I tak powoli, powoli robi się podobne do ludzi, żeby jeszcze ziemia była trochę lepsza ale niestety piasek a jeszcze do tego zrobiliśmy błąd bo ten ił ze stawu rozprowadziliśmy po działce zamiast wywieźć.
Także i Wy upatrzycie sobie jakiś kawałek pola, wystarczy tylko czegoś bardzo chcieć a marzenia się spełniają :)
Pozdrowionka dla Ciebie i Wędkarza :)
Gośka
Awatar użytkownika
roslynn
1000p
1000p
Posty: 1091
Od: 15 lut 2008, o 12:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Post »

Małgosiu, jaka pustynia, oazę widzę :D
Podobają mi się roślinki wśród kamieni, bardzo fajnie to wygląda :D
Sabina

Moje linki
MalgorzataBa
50p
50p
Posty: 57
Od: 27 lut 2008, o 12:44
Lokalizacja: Mazowieckie
Kontakt:

Post »

Sabinko naprawde pustynia, wszystko rośnie jak kawał chleba w gębie :( Jest taki piasek że deszcz przelatuje przez niego jak przez sitko a takiego obszaru podlewać się nie da :(
Awatar użytkownika
empuza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4299
Od: 4 cze 2007, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Małgoś wędkarz od rana już kazał sobie Sumika Twojego M pokazać, chciał sie nastroić odpowiednio, bo na rybki sie wybiera :;230 :;230 :;230 :;230
"Gdy w jednym domu światło gaśnie i ogród przestaje żyć, w drugim rodzi się nowe życie."
Empuzka i jej ROD-wy świat-rok 2012
MalgorzataBa
50p
50p
Posty: 57
Od: 27 lut 2008, o 12:44
Lokalizacja: Mazowieckie
Kontakt:

Post »

No szkoda że tak daleko mieszkasz bo ja ryb nie jadam, córka też nie to mój M miałby kompana do jedzenia tego paskudztwa :P:P
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21737
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Odwracam fotkę taaaaaaaaaaakiej ryby!Cudowna.
Każdy wędkarz ślini się na ten widok a ja nawet nie jestem zdziwiona temu :D :D

Obrazek
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21737
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Tak rozmawiałyśmy na forum 8 lipca ubiegłego roku :D

KaRo pisze:Lato tego roku nie sprzyja nasadzeniom ...niestety...ale nie przejmuj się :D
Na wszystko przychodzi właściwa pora...już następnej wiosny sama zobaczysz ogromną różnice w nasadzeniach .
Urośnie Ci wszystko ... :)
Małgorzata Badowska pisze:Trzymam Cię za słowo, tylko jak widzę te piękne zielone ogrody, to smutno mi się robi że u mnie nigdy tak nie bedzie :( Obszar ogromny a fundusze na roślinki niewielkie a do tego wiele roślin usycha mimo podlewania

a co powiesz nam dziś Małgosiu?
Bo to co widzę jest zachwycające .
:D :D :D :D
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
MalgorzataBa
50p
50p
Posty: 57
Od: 27 lut 2008, o 12:44
Lokalizacja: Mazowieckie
Kontakt:

Post »

Może i racja ale do tych Waszych cudownych ogrodów to mi strasznie daleko:( A wszystko wina ziemi, na piachu to tylko perz doskonale rośnie :P
x_P-42
---
Posty: 3612
Od: 27 maja 2009, o 01:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Nooo, Małgosiu...śliczny teren, staw palce lizać ! A że pustynia ? Poczekaj, aż drzewa urosną, to i hostowisko można zrobić. My też mamy " wiejską chałupę" i to w mazowieckiem ( ok. Opoczna ) i dobrze wiem , jaka tam ziemia...Ale ja wcale lepszej nie mam .Małgosiu, aż się prosi , aby założyć tam piękne alpinarium ( specjalnie nie piszę " skalniak").
Nie widziałam zbliżeń roslin i nie wiem , co tam masz z roślinek skalnych, więc śmiało pisz, co chcesz :) Pozdrawiam i ...walcz ! Walcz ! Walcz! Pozdrawiam całą rodzinkę a szczególnie męża rybaka - mój też lubi ten ...hihihihi...sport:)

P.S. Małgosiu, mam prośbę : zamieść w swojej stopce link do Twojego ogrodu, będzie łatwiej znaleźć :shock:
MalgorzataBa
50p
50p
Posty: 57
Od: 27 lut 2008, o 12:44
Lokalizacja: Mazowieckie
Kontakt:

Re

Post »

Nie wiem jak, coś mi nie wychodzi :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”