Ogródek Ebabki

Zdjęcia naszych ogrodów.
Basia
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 654
Od: 28 maja 2006, o 15:43
Lokalizacja: Kędzierzyn (opolskie)

Post »

Trzecie zdjęcie przedstawia różę pnącą?
Awatar użytkownika
Ebabka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2845
Od: 25 maja 2006, o 21:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podlasie

Post »

Basiu, to jest okrywowa - the Fairy, może trochę światła było za dużo, jak robiłam zdjęcia i nie bardzo wyszło :) , te róże rosną w rzędzie za tą z pierwszego foto, tylko tej zimy kilka z nich zmarzło całkiem, szczególnie żal mi białej, wpadającej w blady róż, lekko pachnącej :(
Basia
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 654
Od: 28 maja 2006, o 15:43
Lokalizacja: Kędzierzyn (opolskie)

Post »

Powiedz jak długo kwitną te róże.
Poszukuję niskich dość gęstych krzaczków na brzeg rabaty z dużymi krzewami i szukam inspiracji.
Awatar użytkownika
Ebabka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2845
Od: 25 maja 2006, o 21:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podlasie

Post »

Basiu, zaczynają kwitnąć troszkę później , niż wszystkie, po 20 czerwca/region P.Białowieskiej/ a kończy im kwitnienie mróz, w październiku, listopadzie.
Obrazek
to jest foto z ubiegłego r. z 28.08. mają wiotkie pędy i się ścielą, na podsadzenie wyższych krzewów nadają sie jak najbardziej :)
Basia
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 654
Od: 28 maja 2006, o 15:43
Lokalizacja: Kędzierzyn (opolskie)

Post »

Dzięki za podpowiedź
eMZet
1000p
1000p
Posty: 1349
Od: 7 lip 2006, o 22:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

Jak człowiek się napatrzy, to go złość bierze, że jeszcze u siebie nie ma tak pięknie.
Pozdrowienia.
Mietek.
Awatar użytkownika
broniusz
---
Posty: 375
Od: 24 mar 2006, o 21:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post »

Zauroczyła mnie Eus ta ścieżka z kamieni i żwiru przy różach :D Przepieknie to wyglada jako całokształt ;:180 I piwonie oczywiście ;:216 Cudownie kwitną :D A same róże :!: :!: :!: Zakochać się można w takim ogrodzie ;:31 Moje pełne uznanie i podziw ;:63 Jaki duży jest Twój ogród Eus, bo tyle masz nasadzeń, a do tego jeszcze skalniak i oczko, że wydaje się być ogromny :!: ;:138
Broniusz
Awatar użytkownika
Ebabka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2845
Od: 25 maja 2006, o 21:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podlasie

Post »

Dzięki za miłe słowa :D. Mój ogródek to zwykła działka 400m2, z tego warzywa + folia zajmują ok.60m2. Reszta jest przeznaczona na wypoczynek i część gospodarczą, a są połączone ze sobą szeroką ścieżką z rabatami po obu jej stronach.

Pozdrawiam, Eus :)
Timka

Post »

Eus
jaki piękny masz ogród
i te róże prześliczne
jestem zachwycona podobnie jak Broniusz aranżacją :P
Awatar użytkownika
ewunia123
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 17
Od: 21 maja 2006, o 18:28
Lokalizacja: Piła

Post »

Naprawdę piękny ogród, kwiatki przepiękne :)
Jeśli będziesz żyć w zgodzie z naturą, nigdy nie będziesz ubogi.

Ewunia z Piły
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21742
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Kamienista ścieżka i te róże- bardzo romantycznie to wygląda, podoba mi się ;:85
Awatar użytkownika
jolciajci
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1588
Od: 26 lut 2007, o 13:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Witam Eus - piekne są te twoje kwiaty a przede wszystkim ta biała piwonia. Ja mam kilkanaście krzaków piwoni ale takiej białej pełnej to nie mam, to są moje ulubione kwiaty. Ta twoja działka też jest piękna ale ile trzeba pracy aby tak wyglądała. Czy znasz może nazwę tej białej róży na ostatnim zdjęciu bo jest przepiękna ale nie znam jej nazwy. Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
grazyna56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 706
Od: 10 lut 2007, o 20:28
Lokalizacja: łódż

Post »

Eus jak ja mogłam przeoczyć taką piekną dzialeczke a jestem juz od 2 miesięcy na forum.Wszystko cudowne, zaczarowany ogródek,przepiękne kolory róż i ta biała piwonia jak aniołek :lol: Może poradzisz mi, mam piwonie na działce ale one mają z 15-20 lat, rosną w tym samym miejscu, nie mogę ich przekopać bo szpadel nie może dostać sie do korzeni .Kwitną bardzo kiepsko, krzak duzy a kwiatów pare sztuk .Są w mocnym słońcu,a jak udało mi sie wykopać pare bulw to jak posadziłam to wyszły po 2 łodyżki i tak przez całe lato, nic więcej w końcu je wyrzuciłam, bo takie byle co, tylko straszyło ni to kwiat ni to chwast. Daje im nawóż do kwasnej ziemi, chyba dobrze .Czekam na jakąś radę, co dalej z moimi peoniami ;:6
cudze błędy mamy przed oczyma ,własne za plecami
Pozdrawiam Grazyna
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”