Mój ogród - IwonaA

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
IwonaA
100p
100p
Posty: 175
Od: 5 wrz 2007, o 09:33
Lokalizacja: woj. łódzkie

Mój ogród - IwonaA

Post »

Witajcie kochani, juz od pewnego czasu podglądam Wasze ogrody, bardzo mi sie podobają , nie miałam jednak odwagi pochwalić sie swoimi "osiągnięciami" . Chętnie zaproszę na spacer po swoim ogrodzie , który cały czas jest zmieniany. Chętnie wysłałabym zdjęcia , ale nie potrafię :oops
tengel27
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1838
Od: 6 sie 2007, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Iwono - pisząc post pod tabelką masz niebieski link: "Kliknij aby dodać zdjęcie", wyskoczy okienko, gdzie wybierasz zdjęcie, dajesz wyślij i już :D
Dawid
IwonaA
100p
100p
Posty: 175
Od: 5 wrz 2007, o 09:33
Lokalizacja: woj. łódzkie

Post »

Dzięki bardzo za podpowiedz , postaram sie haaaaaaaaa, ale poczatki bywaja trudne Obrazek
Awatar użytkownika
piku
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1948
Od: 12 lip 2007, o 13:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk / Podkarpacie

Post »

Jak na początek to pięknie, pokaż coś jeszcze. :P A co to za zielony bałwanek :?: :roll:
pozdrawiam Wiesia :wit
ogród / siedlisko / sukulenty / inne roślinki
IwonaA
100p
100p
Posty: 175
Od: 5 wrz 2007, o 09:33
Lokalizacja: woj. łódzkie

Koejne zdjęcia

Post »

no właśnie , jak napisałam i dodałam coś jeszcze to weszło w jakimś kolejnym temacie i co teraz ?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
IwonaA
100p
100p
Posty: 175
Od: 5 wrz 2007, o 09:33
Lokalizacja: woj. łódzkie

Post »

no ostatnia próba , moze tym razem wyślę , gdzie trzeba tylko nie wiem co zrobić i jak pousuwać potworzone tematy haaa, miłego oglądania
IwonaA
100p
100p
Posty: 175
Od: 5 wrz 2007, o 09:33
Lokalizacja: woj. łódzkie

Post »

Obrazek
Awatar użytkownika
Ewa_888
---
Posty: 239
Od: 11 maja 2007, o 11:17
Lokalizacja: podkarpackie

Post »

Aby dodać kolejny post do wątku należy wcisnąć przycisk "Odpowiedz".
Powinno uruchomić się okno o nazwie "Napisz odpowiedż". W polu "Temat" nie wpisuj już nic, tylko przejdź bezpośrednio do okienka, gdzie należy wpisać treść.
Po sprawdzeniu poprawności pisania ( przycisk Podgląd ), należy wcisnąć przycisk "Wyślij".
Post zostanie dopisany do Twojego wątku.
Te dwa posty utworzone przez Ciebie może uporządkować moderator, a Ty musisz tylko zdecydować się, który wątek chcesz kontynuować. :lol:
A te miniaturowe przycinane drzewka są przepiękne. :lol:
Pozdrawiam Ewa

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem. /Gabriel Garcia Marquez/
Mój ogródek.
IwonaA
100p
100p
Posty: 175
Od: 5 wrz 2007, o 09:33
Lokalizacja: woj. łódzkie

Post »

no to kolejny etap nauki mam za soba , wklejać zdjęcia umiem, powiększać tez umiem , ale nie umiem usuwać powstałych błędnie postów, moze mi ktoś pomoze i jeszcze podpowie jak napisać do stałego forumowicza, albo jak podpisać post i jak dodać motto
Obrazek
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21721
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Iwona Adamkiewicz pisze:no to kolejny etap nauki mam za soba , wklejać zdjęcia umiem, powiększać tez umiem , ale nie umiem usuwać powstałych błędnie postów, moze mi ktoś pomoze i jeszcze podpowie jak napisać do stałego forumowicza, albo jak podpisać post i jak dodać motto
Obrazek
Iwono witaj!
Zaraz przejrzę co jest do usunięcia i oczyszcze wątek.
Nic się nie martw.
Jeśli chcesz napisać wiadomość pruwatną (nie na forum) do kogoś to na samej górze każdej strony jest znaczek PW - kliknij w to i możesz pisaćdo konkretnej osoby wpisując jej nick jako adresata.
Podpis swój i ewentualnne motto wstawiasz w profilu (kliknij znaczek na górze strony)
jest tam miejsce do tego celu.Poczytaj dokładnie ten profil ,możesz jeszcze skorzystać {zaznaczyć) z wielu innych ułatwień.

Jeśli piszesz postnowy w jakimś temacie to kliknij "Nowy temat" jeśli odpowiadasz na inny post lub dopisujesz do swojego wątku klikaj "Odpowiedz" będzie ok.,a ponadto zanim go wyślesz kliknij Podgląd i wtedy masz możliwość poprawienia całego postu.Potem dopiero kliknij Wyślij.
Pytaj o wszystko co sprawia Ci kłopot - jesteśmy po to by sobie pomagać.
A ogród zapowiada się pięknie-lecę oglądać,papapa. :D :D :D
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
aanula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2743
Od: 21 cze 2007, o 10:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Post »

Ewa_888 pisze:/.../
A te miniaturowe przycinane drzewka są przepiękne. :lol:
Oj, tak!! Cudne :D Sama je przycinałaś, czy jakiś "fachowiec" ?? Mam u siebie na działce też takie drzewka, które nadają się do przycięcia ale niestety nie mam odwagi sama tego zrobić .... :wink:
IwonaA
100p
100p
Posty: 175
Od: 5 wrz 2007, o 09:33
Lokalizacja: woj. łódzkie

Post »

KaRo dziekuje za pomoc, ale jak wchodze w profil to moge zmienić tylko hasło, pewnie coś źle robię , ale kiedyś sie nauczę , mam nadzieję , bo jak na razie to więcej błędów tu popełniam , w samym wątku to chyba już prowadze wszystko oki , ale potworzyły sie jakieś dodatkowe moje ogrody i jakieś kolejne zdjęcia, bo napisałam jako nowy temat i to mnie gryzie.

Ewuniu malutki iglaczek to moje dzieło, pozostałe takie malutkie nie są , ale ja je często podcinam, chyba to lubią bo ładnie się formują[/b]
Iwona
---------------
Życie jest piękne....
tengel27
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1838
Od: 6 sie 2007, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Ogródek wspaniały i drzewka przycinane również ;)

Co do prywatnych wiadomości to możesz również kliknąć na przycisk PW przy poscie osoby, do której chcesz napisać ;)
Dawid
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”