Broniuszowy zakątek:)

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21763
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Broniuszu,jak długo nie załączałeś zdjęć, chcemy oglądać jeszcze,jeszcze,bo to piękne :?:
Czy działka jest blisko lasu,mam takie wrażenie :?: ;:49 ;:50
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
broniusz
---
Posty: 375
Od: 24 mar 2006, o 21:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post »

Pewnie, że z wielką przyjemnością umieścił bym nowe zdjęcia, jednak jakiś czas temu zbił mi się wyświetlacz cyfrówki i mam poważny problem... Jest mało realne że ten mój kochany aparacik wrócił do normy bo cyfrówki prawie nikt nie naprawia.... Tym bardziej, że trzeba by kupić nowy wyswietlacz a to nie takie proste....
A tak lasek mam za płotem.
z wyrazami szacuku
broniusz
Broniusz
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Broniuszu szczere wyrazy uznania. ;:63
Działka przepiękna. Każdy zakątek porządnie zaplanowany i utrzymany.
Oj też bym tak chciała.
Ładne masz te derenie, aha a jaka to odmiana -czytałam gdzieś o odmnianie "Titus" ale nie mogę dostać.
Pozdrawiam.

Ps. Na kotki na razie nie ma chętnych. Przykro mi bardzo. ;:53
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21763
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Naprawiłeś aparat broniuszu :?:
Chciałabym nowych fotek pooglądać,jesienne obrazy to dopiero będzie uczta dla oczu :!:
Może mhm..mhm...mhm...powinieneś kupić już teraz sobie na gwiazdkę prezent :?: Ja często korzystamn z takich promocji rodzinnych,to może w Twojej też się przyjmie taki zwyczaj. :lol: :lol: Jest bardzo praktyczny.nie uważasz :?: :?: :?:
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
broniusz
---
Posty: 375
Od: 24 mar 2006, o 21:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post »

Aparat został w sumie naprawiony... W sumie, bo podobno rozlał się jakiś układ scalony i mimo wymiany wyświetlacza widać na nim wszystko jak przez mgłę... :cry: Kupno prezentu na gwiazdkę wydaje się więc wizją konieczną... Ale nie wiem czy to będzie ta gwiazdka... Pewnie dopiero następna... :cry: Mamony bowiem na podobne ekscesy ani ani... :cry: Nawet nikłego brzęczenia nie słychać w kieszeniach... :cry: A jak się już miało aparat, to by się chciało już tylko mieć lepszy, bo człowiek się do lususu szybciutko przyzwyczaja... :( A to fuuuuuuuura pieniędzy jest... :cry:
W każdym razie aparat został "w sumie" naprawiony tylko jeszcze nie dostarczony... :(
Łech!... I jeszcze te opowieści znajomych, którzy wyjechali np. do Londynu, pracują choćby za 5 funtów za godzinę i po prostu ot tak wchodzą sobie do sklepu i kupują fotograficzne cudeńka... Człowiek sam się zaczyna zastanawiać... :(

A zdjęcia bym zamieścił, gdyż poczyniłem na działeczce szeroko zakrojone zmiany na polu ziemnej architektury... :wink:
Broniusz
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21763
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

To nie pisz bym zamieścił,lecz już zamieszczam :!: To tymbardziej jestem ciekawska,tylko obstrykaj wszystko w koło,dokładnie.
Jesteście państwo ludźmi bardzo młodymi,uważąm,ze powinniśćie bardzo szybko podjąć decyzję wyjeżdżamy czy nie .Macie siedlisko,jest do czego wracać,po ewentualnych uniesieniach zachodem.Czekać tutaj na gruszki na wierzbie,też można,tylko czy ty z racji tego,że jesteś mężczyzną,możesz spokojnie patrzeć jak się tu wegetuje.Czy nie przestępujesz z nogi na nogę i nie przełykasz głośno śliny :?: Słucham relacji naszych znajomych,że taaaaam,też nie jest różowo,owszem,ale wracając tu z forsą,stajesz się kimś.Dla młodych ludzi,w dzisiejszych czasach - dom jest tam ,gdzie jest praca.Dodać należy, należycie płatna.Uważam,że migrowanie za pracą,stanie się dobrem koniecznym nas wszystkich. Ale sobie upuściłam .......... ;:84
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
broniusz
---
Posty: 375
Od: 24 mar 2006, o 21:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post »

Tylko, że my jesteśmy w nieco innej sytuacji od większości młodych - mieszkanie jest, samochód jest, działeczka jest :D Żona dopiero co się obroniła i zaczęła szukać pracy, a ja od października zaczynam aplikację, na którą w końcu się dostałem okupiwszy to ciężką pracą (8 h w pracy, powrót do domu, obiad i kucie paragrafów do nocy... w międzyczasie kolacja ;:36 ). Przede mną jeszcze 3,5 roku aplikacji, ale powoli, powoli wszystko idzie w dobrym kierunku :D Zarobków na razie nie ma (tak jakby ich nie było - jak zaglądam na konto po wypłacie, to nie za dużo na nim widzę :wink: ), ale gdzieś tam, nieśmiało zaczynaja się spełniać założenia :D Na spełnianie marzeń jeszcze za wcześnie, ale jesteśmy dobrej myśli :D Młodzi, to jeszcze pełni optymizmu :D ...no, może nieco zgaszonego tym aparatem... :wink:
A poza tym... my chyba nie należymy do tej kosmopolitycznej europejskiej młodzieży - nie ciągnie nas za granicę... Kochamy swoich bliskich i przyjaciół, a na swojej działeczce przy grillu i piwku i w otoczeniu znajomych czujemy się najlepiej ;:18
A że człowiek czasem pomarudzi w chwilach słabości... :wink: Ludzka rzecz... :wink:

PS.No i proszę KaRo - tylko nie "jesteście państwo", bo się czuję onieśmielony... :wink: My tu jak rodzina jesteśmy ;:4
Broniusz
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21763
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

No to czekam na furę zdjęć po weekendzie ;:3 ;:54
Pozdrowienia i buziaczki dla żony ;:79
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
broniusz
---
Posty: 375
Od: 24 mar 2006, o 21:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post »

A dziękuję, dziękuję :D Chętnie przekażę :D
Broniusz
Awatar użytkownika
broniusz
---
Posty: 375
Od: 24 mar 2006, o 21:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post »

Jak obiecałem - porcja nowych zdjęć po wekendzie ;:177
Na pierwszy rzut nowości ziemno-architektoniczne :wink: Przebudowany został skalniak, a także powstała (jak to się lekko pisze, a jak ciężko kopie... :wink: ) nowa rabatka :D
Dla przypomnienia - wygladało tak:

A teraz wygląda tak:

Zakwitł mi po raz drugi w tym roku jeden z rododendronów - percy wiseman:
zdjęcia niedostępne
Broniusz
eMZet
1000p
1000p
Posty: 1349
Od: 7 lip 2006, o 22:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

Mogę tylko pogratulować i pozazdrościć. :shock:
Mietek.
Awatar użytkownika
broniusz
---
Posty: 375
Od: 24 mar 2006, o 21:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post »

Zazdroszczę to ja Tobie eMZet od kiedy przeczytałem jak duży masz teren, na którym możesz folgowac swoim ogrodniczym pasjom oraz jak rozległa i urozmaicona jest Twoja hodowla tulipanów ;:180 :D
A tu dalsza porcja fotek ;:177
Skalniak został przerobiony, roślinki przesadzone.

Zdjęcia niedostepne
Broniusz
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Witamy po pracowitym ale bardzo owocnym "weekendzie".
Efekty zaskakujące. A powiedz Broniuszu czy ta pompka to dla ozdoby czy funkcjonala.

Pozdrawiam. Należy się ;:136
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”