Ogródek Olgi - Olga00

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Olga00
500p
500p
Posty: 720
Od: 4 maja 2008, o 19:02
Lokalizacja: Dolnośląskie

Post »

Witaj Bogumiłko. Jestem, tylko czasu mi brakuje. Mam nadzieję, że w tym tygodniu będzie troszkę więcej wolnego czasu, ale dzisiaj dam tylko jedno zdjęci kwiatuszka, który ostatnio zakwitł.
Obrazek
To jest aster tylko nie wiem jaki.
Awatar użytkownika
Noen
100p
100p
Posty: 128
Od: 13 cze 2007, o 21:02
Lokalizacja: Zabrze

Post »

Witaj!
Masz dużo pięknych kwiatów. A ogródek się rozwija. Będę tu częściej zaglądał. :D
Awatar użytkownika
zuzia55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2993
Od: 24 kwie 2008, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Parczew

Post »

Witaj !Masz już sporo kwiatów jak na rozwojowy ogródek.A gożdziki i irys śliczne.Pozdrawiam i zapraszam.
Awatar użytkownika
Lamia
500p
500p
Posty: 986
Od: 27 maja 2008, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dolny śląsk

Post »

Cześć Oleńko!

Obejrzałam wszystkie twoje kwiatuszki :) Są urocze!
Iryski w szczególności...

Prezent od koleżanki i jej M też ciekawy.Został zrobiony specjalnie dla ciebie czy kupiony?
Podoba mi się ta skrzyneczkowa doniczka :)
Olga00
500p
500p
Posty: 720
Od: 4 maja 2008, o 19:02
Lokalizacja: Dolnośląskie

Post »

Witaj Lamio! Cieszę się, że odwiedziłaś moje królestwo. Ten prezent został zrobiony specjalnie dla mnie. Iryski już niedługo przekwitną i chyba znowu na rabatkach będzie zielono, bo nie mam pojęcia jakie następne będą kwiatki kwitły.
Zuziu żeby te kwiatki kwitły wszystkie naraz od wiosny do jesieni to byłoby bardzo kolorowo, a o takich rabatkach marzę.
Noen dziękuję za wizytę :lol: Zaraz odwiedzę wasze ogrody, ale boję się, że nabawię się kompleksów ;:103 ;:103 ;:103
i w nocy będę myślała co tu jeszcze zmienić, żeby było ładniej. Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów :wit
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

A nie mówiłam, że jak ktoś tu raz trafi, to zostaje ogrodnikiem, czy mu się to podoba, czy nie hi hi ;:112
Olga00
500p
500p
Posty: 720
Od: 4 maja 2008, o 19:02
Lokalizacja: Dolnośląskie

Post »

Witam! Bogusiu to prawda, że praca w ogrodzie wciąga bardzo, ale forum jeszcze więcej. Czasami nie mogę się oderwać od komputera gdy oglądam wasze ogrody, wszystkie są piękne i jak już sobie tak pooglądam to tylko myślę, co tu u mnie zmienić, żeby było ładniej ;:7 ;:7 ;:7
Awatar użytkownika
hal1959
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8778
Od: 13 mar 2008, o 19:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post »

_oleander_ mam tak samo,ciągle coś wypatrzę i chce to mieć,To gorsze od nikotyny,bo ona mnie nie wciągnęła w nałóg,a forum tak ;:112 Pozdrawiam Halina
Pozdrawiam.Halina
Hal-Linki
Aktualne
Awatar użytkownika
giga45
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4110
Od: 28 lut 2008, o 12:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Legnica

Post »

Witaj Oleńko. Co tam u Ciebie. Ja mam dokładnie tak samo jak Ty i Halinka a forum, to jestem juz uzależniona. Jak tylko mam wolna chwilke to siadam do kompa i latam po ogrodach. Zajrze znów do Ciebie pa. :) :D
Moje Gigulinki
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - GIGA
Olga00
500p
500p
Posty: 720
Od: 4 maja 2008, o 19:02
Lokalizacja: Dolnośląskie

Post »

Witaj Giga :wit Ja już jestem uzależniona od forum. Każdą wolną chwilę spędzam przy komputerze, a pracuję na trzy zmiany, tak że niewiele mam czasu. Teraz rodzinka śpi a ja sobie cichutko posiedzę ;:101 Halinko ja też dużo pomysłów forumowiczow widziałabym u siebie w ogrodzie. Mam mały ogródek więc nie mogę poszaleć, ale mogę oczy nacieszyć na forum. :shock: :shock: :shock:
Nareszcie coś zakwitło Obrazek
Awatar użytkownika
Lamia
500p
500p
Posty: 986
Od: 27 maja 2008, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dolny śląsk

Post »

Witaj Olu...

Muszę powiedzieć że w pełni rozumiem twoje uzależnienie od forum :) Tylko na mnie spójrz...widzisz forumowego maniaka? :)

Podglądanie pomysłów innych zawsze mnie do czegoś natchnie,mam wiele wizji odnośnie mojego kawałka ziemi,wiele planów ...jednych na teraz a innych długoterminowych...

Mam jeszcze długą liste "chciejstw"( jak to się tutaj na forum ładnie nazywa) To bym chciała tamto bym chciała...Niestety fundusze nie pozwalaja mi na wszystko,ale fajnie jest przecież do czegoś dążyć i wciąż coś zmieniać.

Sezon za sezonem a nasze ogrody będą po prostu zachwycające! Czego tobie i sobie życzę!
Awatar użytkownika
Lamia
500p
500p
Posty: 986
Od: 27 maja 2008, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dolny śląsk

Post »

Witaj Olu...

Muszę powiedzieć że w pełni rozumiem twoje uzależnienie od forum :) Tylko na mnie spójrz...widzisz forumowego maniaka? :)

Podglądanie pomysłów innych zawsze mnie do czegoś natchnie,mam wiele wizji odnośnie mojego kawałka ziemi,wiele planów ...jednych na teraz a innych długoterminowych...

Mam jeszcze długą liste "chciejstw"( jak to się tutaj na forum ładnie nazywa) To bym chciała tamto bym chciała...Niestety fundusze nie pozwalaja mi na wszystko,ale fajnie jest przecież do czegoś dążyć i wciąż coś zmieniać.

Sezon za sezonem a nasze ogrody będą po prostu zachwycające! Czego tobie i sobie życzę!
Olga00
500p
500p
Posty: 720
Od: 4 maja 2008, o 19:02
Lokalizacja: Dolnośląskie

Post »

Lamio dziękuję za miłe słowa. Już mam w planie coś zmienić, ale muszę poczekać na wolny czas mojego M. Jak zrobię to oczywiście dam zdjęcie. W przyszłym tygodniu idę do koleżanki, obiecała mi jakieś byliny a ma ich bardzo dużo. A co do zmian w ogrodzie, to pewnie, że chciałoby się zrobić dużo i szybko, ale wtedy byłoby nudno, a tak co jakiś czas możemy się nacieszyć kolejną zmianą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”