Mój ogród - nyskadu

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
reniuniek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4615
Od: 30 sie 2010, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Czerwionka koło Rybnika

Re: Moj ogrod - nyskadu

Post »

Dziękuje ;:196
Mój zielony kwadrat cz.5-aktualna
Zapraszam :-) Renata
Awatar użytkownika
nyskadu
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7183
Od: 13 kwie 2008, o 09:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. śląskie

Re: Moj ogrod - nyskadu

Post »

:wit w ogrodzie zimno i mokro, byłam wykopać cytryńce, a teraz sie suszę. Pogoda beznadziejna, to już chyba koniec pogody w tym roku :?
Awatar użytkownika
reniuniek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4615
Od: 30 sie 2010, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Czerwionka koło Rybnika

Re: Moj ogrod - nyskadu

Post »

nie,nie musi jeszcze być ciepło bo musze pare cebulek i roślinek powsadzać i te od ciebie :heja
Mój zielony kwadrat cz.5-aktualna
Zapraszam :-) Renata
Basia43
200p
200p
Posty: 288
Od: 4 lut 2010, o 17:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Moj ogrod - nyskadu

Post »

Witaj Agnieszko :wit Piszę w tym dziale bo w ofertach nie mogę. Dzisiaj otrzymałam przesyłkę od Ciebie. Roślinki ładne, zdrowiutkie, w ilości większej jak zamawiałam ;:138 Ślicznie (nie)DZIĘKUJĘ :D Mam pytanko jeszcze odnośnie mahonii, jak duża ona rośnie bo nie wiem gdzie ją posadzić Pozdrawiam serdecznie Barbara
Awatar użytkownika
reniuniek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4615
Od: 30 sie 2010, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Czerwionka koło Rybnika

Re: Moj ogrod - nyskadu

Post »

Ja też dzisiaj dostałam paczuszkę ;:138 dzięki za gratiska, chce się upewnić,dałaś mi patyczaki tak?mam je wsadzić do doniczki?Teraz tylko czakam na troszke słoneczka żeby szło wsadzić do gruntu cudeńka które mam do ciebie.Pozdrawiam
Mój zielony kwadrat cz.5-aktualna
Zapraszam :-) Renata
Awatar użytkownika
nyskadu
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7183
Od: 13 kwie 2008, o 09:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. śląskie

Re: Moj ogrod - nyskadu

Post »

Basia43 pisze:Witaj Agnieszko :wit Piszę w tym dziale bo w ofertach nie mogę. Dzisiaj otrzymałam przesyłkę od Ciebie. Roślinki ładne, zdrowiutkie, w ilości większej jak zamawiałam ;:138 Ślicznie (nie)DZIĘKUJĘ :D Mam pytanko jeszcze odnośnie mahonii, jak duża ona rośnie bo nie wiem gdzie ją posadzić Pozdrawiam serdecznie Barbara
Hej, mahonia rośnie wolno, rozkrzewia sie na boki, lubi cień, posadź ją głeboko,głębiej niż te korzenie, pod jakimś drzewem , nie wiem czy widziałaś jak ona rośnie u mnie?
W tym wątku zdjęcie 2 na dole, na stronie pierwszej, pod nią jest klonik czerwony. Ona tam akurat kwitnie na żołto. Oplata mi modrzew dookoła.
Tyle, że ona tu rośnie juz ponad 20 lat, i ciągle ją scinam do wazonu, na cmentarz......
Z jednej strony jest zacieniona a z drugiej ma słońce. Nie ma wymagań. Jak już sie przyjmie, bedzie rosła. Pozdrawiam Agnieszka
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16028
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Moj ogrod - nyskadu

Post »

Agnieszko, witaj. Pojawiłam się także w tym wątku i jeśli masz ochotę, to zapraszam do mojego ogródka.
Awatar użytkownika
nyskadu
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7183
Od: 13 kwie 2008, o 09:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. śląskie

Re: Moj ogrod - nyskadu

Post »

reniuniek pisze:Ja też dzisiaj dostałam paczuszkę ;:138 dzięki za gratiska, chce się upewnić,dałaś mi patyczaki tak?mam je wsadzić do doniczki?Teraz tylko czakam na troszke słoneczka żeby szło wsadzić do gruntu cudeńka które mam do ciebie.Pozdrawiam
;:108 wsadź je od razu do ziemi, a hortensje, jak najwięcej przysyp ziemią, one mają korzonki powietrzne, ale muszą mieć wilgoć, chociaż własciwie taka pogoda, że nie na z tym problemu :) więc nie czekaj z tymi hortensjami na słońce, zasyp je ziemią i po kłopocie:)
Basia43
200p
200p
Posty: 288
Od: 4 lut 2010, o 17:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Moj ogrod - nyskadu

Post »

Dziękuję ;:180 Agnieszko za szybką odpowiedź :wit
Awatar użytkownika
Jagoda 68
50p
50p
Posty: 78
Od: 26 lip 2010, o 15:24
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Moj ogrod - nyskadu

Post »

Witaj Agnieszko :wit zajrzałam do Twojego wątku i ogród wydał mi się znajomy,jesteśmy prawie sąsiadkami :lol:
Często mijam Twój ogród jadąc do Malinowic :D
Pozdrawiam Jagódka
Awatar użytkownika
nyskadu
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7183
Od: 13 kwie 2008, o 09:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. śląskie

Re: Moj ogrod - nyskadu

Post »

:wit świat jest mały :)
Awatar użytkownika
reniuniek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4615
Od: 30 sie 2010, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Czerwionka koło Rybnika

Re: Moj ogrod - nyskadu

Post »

Byłam dzisiaj na ogrodzie i wsadziłam hortensje,ale stała się rzecz straszna :!: :!: :!: :cry: :cry: :cry: złamała mi się rubinia.Jest szczepiona,miala trzy gałęnie dwie się złamały została jedna i troche uszkodzony pień :cry: Prosze o pomoc,czy coś z niej jeszcze będzie?Kupiłam ją w tamtym roku wiosną,teraz mi kwitła cały czas.Czy te złamane gałęzie moge jakoś ukorzenić,żeby nie poszły na marne?Przepraszam że pytam w twoim wątku,ale nie mam swojego a normalnie beczeć mi się chce bo ona była śliczna.Odpowiedzcie mi plissss
Mój zielony kwadrat cz.5-aktualna
Zapraszam :-) Renata
Awatar użytkownika
nyskadu
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7183
Od: 13 kwie 2008, o 09:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. śląskie

Re: Moj ogrod - nyskadu

Post »

Reniu :( nie mam pojęcia, czy rubinia przyjmie się z sadzonki. Tyle dobrze, że jak została Ci jedna gałązka to pewnie będzie wypuszczać. Tam gdzie naderwała Ci się kora, może owiń czymś lub posmaruj maścią do szczepień. Ja tak robiłam gdy zające poobgryzały mi korę. Ale zapytaj się może w dziale gdzie są eksperci ;:196, nie przejmuj się będzie dobrze.
U mnie jesień zagościła już na dobre, pada i pada, Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”