Ogród pod wierzbą 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród pod wierzbą 2

Post »

Marto dobrze, że burze Was omijają. My też dwa dni mieliśmy wokół grzmoty, a deszczu kilka kropel. Spoglądam na siewki floksowe, niby podobne, a jednak coś w nich jest innego ( oczywiście nie we wszystkich bo floksy białe, są dalej białe, a siewek tego koloru sporo).
Floksy rosną w warzywniku :shock: czyli warzywka już gdzieś w inny kat ogrodu wyprowadziłaś, a jak bakłażany.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11281
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Ogród pod wierzbą 2

Post »

Floksów,lilii masz wiele, ogród musi pachnieć i kolorami wabić bzykacze ;:63 ... Dzisiaj mamy ochłodzenie i taki chłodniejszy tydzień przed nami...Oby! trochę oddechu od upału nam i roślinom dobrze zrobi!

Miłych chwil z Rodzinką Martusiu!Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Ogród pod wierzbą 2

Post »

Witaj kochana ;:196 tak dawno mnie tu nie było, że miałam sporo do nadrobienia, ale warto było i jestem oczarowana. ;:oj ;:oj
Lilie, zwłaszcza drzewiaste,są tak ogromne jak anielskie trąby, liliowców też masz całe mnóstwo, ale największe łany masz przeróżnych floxów. Zapach musi być cudowny i rozkosznie jest tam spacerować. ;:215 Hosty z daleka przyciągają wzrok, nie tylko liśćmi ale też kwiatami, a te białe również aromatem, rozsiewanym wokoło. ;:108
Brawo za cierpliwość, agapant wynagrodził Ci to podwójnie. ;:433 ;:433
Ogród, bez roślin towarzyszących byłby pustawy a u Ciebie jest ich sporo, wypełniają wolne przestrzenie i chronią glebę przed wysychaniem. ;:63
Połowa wakacji minęła, upały za nami, teraz nastały mokre i chłodniejsze dni, dające wytchnienie wszystkiemu co żyje. ;:1
Zostawiam pozdrowienia i życzę miłego, rodzinnego wypoczynku, wśród tych ogrodowych cudów natury. ;:4 ;:cm ;:cm :wit
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród pod wierzbą 2

Post »

Martusiu, ale morze floksów wspaniałe ;:63 u mnie po kolejnych deszczach niektóre spuściły głowy mimo, że podwiązywane były już wcześniej. Piękna kolekcja lilii, liliowców, kwitną hortensje, funkie i to te pachnące ;:224 Ja też trochę wątpię czy to Catherine Woodbury, ale ona jest jasna tylko jakaś inna i jak trafię na zdjęcie mojej to wstawię u siebie albo zrobię, bo jeszcze kwitnie ostatnimi kwiatami.
Najbardziej Ci zazdroszczę (tak pozytywnie), że jeżówki u Ciebie rosną i ładnie wyglądają.
Pozdrawiam serdecznie ;:167
Awatar użytkownika
Shalina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1132
Od: 3 paź 2017, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Roztocze

Re: Ogród pod wierzbą 2

Post »

Martuniu ależ u Ciebie kolorowo i bajecznie ;:215
Cudowne i imponujące kolekcje lilii, liliowców, jeżówek, floksów, a właściwie czego w tym ogrodzie nie ma? ;:433 ;:433
Niebieskie floksy ;:333
Pozdrawiam serdecznie ;:167 ;:196
Pozdrawiam Halina
Przydomowy ogród emerytki
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16968
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogród pod wierzbą 2

Post »

;:224 ;:224 U ciebie też Martuniu :wit Bogactwo lilii wielkie.
Ta żółta to jakaś pełna ? Pięknie wygląda.
I do tego piękne jeżówki.I piękne hortensje. No cudny letni, kolorowy mamy czas.
Pozdrówki zostawiam :)
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16561
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogród pod wierzbą 2

Post »

Martusiu, masz oszałamiająco dużą kolekcję lilii, ;:138 które uwielbiam i, wbrew wszystkim miłośnikom róż, z uporem maniaka nazywam królowymi ogrodów. ;:195
Naturalnie nie umniejszam roli innego kwiecia w Twoim ogrodzie, choćby słodko pachnących floksów tudzież wszelkiego innego kwiecia. ;:215 ;:303 Tylko słoneczka im więcej trzeba, ;:3 Tobie zresztą również ;:3 ;:3 , niech więc nie żałuje swoich złocistych promieni, ;:3 ;:3 ;:3 wszak ciągle jeszcze mamy lato i to sam jego środeczek. ;:108
Pozdrawiam cieplutko. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród pod wierzbą 2

Post »

Masz rację,w nowych miejscach gdzie zakwitły floksy samosiewki są inne kolory.
Nie było mnie cały tydzień,ciekawa jestem co nowego kwitnie.
;:138
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16561
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogród pod wierzbą 2

Post »

Martusiu, przyszłam ciekawa ;:65 :roll: , co u Ciebie w trawie piszczy i ... pocałowałam klamkę. :(
Gdzieżeś Ty się zapodziała, Kochana? ;:79
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Ogród pod wierzbą 2

Post »

Martusiu wreszcie i do Ciebie dotarłam .Niestety do nadrabiania mam sporo jak na FO czy w ogródku .Mnie również spodobała sie fotka floksowej polanki ;:167 .Nie wyobrażam sobie lata bez floksów przypominają mi babciny ogródek.Lilie czy liliowce również w ogromnych ilościach jak i kwitnące inne odmiany roślin .Dzisiaj chyba już nie zajrzę do siebie, wiec życzę Ci milutkiej niedzieli ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogród pod wierzbą 2

Post »

Martusiu, Twój ogród tonie w kwiatach ;:215 Ach, cóż to za cudowne widoki ;:167 Lilie, liliowce, floksy - wszystko kwitło zjawiskowo. Liczyłaś kiedyś swoją liliową kolekcję? Ciekawa jestem ile odmian masz w ogrodzie?
Floksom musi być u Ciebie dobrze. Moje na glinie ledwo dyszą. Kilka sztuk straciłam, bo zgniły od nadmiaru wody ;:222
Awatar użytkownika
Igala
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2587
Od: 11 gru 2012, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogród pod wierzbą 2

Post »

Byłam w raju :D bo pospacerowałam po twoim ogrodzie ;:138 Mam nadzieje żę ominęły cię burze z ulewami dalej u ciebie jest tak cudownie. U mnie też zapachowo to floksy właśnie dominuja ale w tym roku za dużo opadów i za mokro i za duża ciężka wilgotność przy niskiej temp, więc było go mało... W takich warunkach tytoń ogrodowy przebijał się łatwiej jednak...
Miałaś pomidory w tym roku też?
Zapraszam serdecznie! Iga
Kontrolowana dzikość cz.2
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród pod wierzbą 2

Post »

Dorotko mój ogród stał się też floksowy...nie dość że siewek w pip wyrastających wszędzie to jeszcze dokupiłam kilka (nawet taka jak masz z tymi kreseczkami). W marketach jak widzę przeceniony przekwitnięty floks to ląduje w koszyku ;:306 Jak to się skończy ...nie wie m mam nadzieje że nie na kompostowniku, bo wiadomo floksy kwitną późnym latem a co wcześniej?
Pozdrawiam i życzę fantastycznego czasu spędzanego z dziećmi ;:4 ;:167
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”