U mnie

Zdjęcia naszych ogrodów.
Clio1
50p
50p
Posty: 86
Od: 20 kwie 2021, o 19:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: U mnie

Post »

To zielistka. Zostawiam, nie mam gdzie ich trzymać w domu. Przetrwały zimę w jednej doniczce, ale musiałam je już na taras wystawić. A trzech dużych donic nie przechowamy. Trudno, niech się dzieje wola nieba. Sprawdzałam pogodę i niby poniżej 0 ma nie być. Ryzyk fizyk, jak to się mówi. A co do dziczy... moi sąsiedzi sądzą krzewy i mini drzewka w betonowych donicach i korytkach. Jak patrzę na te biedne drzewka to mi ich żal. Smutne są w tych betonach. Moje za to bujają i za to je lubię. Nieposłuszeństwo naturalne i dzikie.
U mnie... Sylwia
jagusia111

Re: U mnie

Post »

Zawitałam, przycupnę, poprzyglądam się :wit . Mogę spytać z jakiego rejonu Polski jesteś, że już tak wszystko ładnie kwitnie. Czyżby zachodnie rejony?
Clio1
50p
50p
Posty: 86
Od: 20 kwie 2021, o 19:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: U mnie

Post »

Północne rubieże śląskiego. Witaj Jagusiu u mnie serdecznie. Zapraszam i cieszę się na Twoje odwiedziny w moim ogrodzie.
U mnie... Sylwia
Awatar użytkownika
ewita44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1733
Od: 11 maja 2018, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: U mnie

Post »

Clio1
Byłam w pobliżu i przyszłam zobaczyć Twoje włości.
Alejka brzozowa śliczna. Rabatka kamienna cudna, lubię kamienie w ogrodzie. ;:173
Serduszka biała już Ci kwitnie, u mnie różowa dopiero w pączkach. Psina urocza.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: U mnie

Post »

Witaj Clio przyszłam do Ciebie z rewizytą ;:108 Może zechciałabyś się nam przedstawić nie wiemy jak masz na imię .Ogród cudny a najbardziej jestem ciekawa tej kwietnej łączki .Będziesz miała tylu miłych fruwających gości .Psica chyba z rodziny Beagle też mieliśmy Sisi ,ale niestety odeszła po 10 latach .Oj ma miejsca na swawole sporo ;:333 Zdróweczka życzę ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16555
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: U mnie

Post »

Clio, przyszłam z rewizytą i już wiem, że będę często zaglądała, bo kocham brzozy, których na mojej maleńkiej działeczce mieć nie mogę. ;:108 W dzieciństwie bardzo dużo czasu spędzałam w lasku brzozowym mojego dziadka, a gdy wyjeżdżamy do lasu w okresie grzybowym, przytulam się do każdej spotkanej brzozy. One mają zbawienne działanie dla mojego organizmu. ;:333
Napisałaś, że masz mało miejsca, ale nie jest tak źle, ;:185 bo widzę różnorodne roślinki, ładne kamienne rabatki, drzewa owocowe, kwitnące donice ;:215 i piesa, który jedynie mordkę pokazał. ;:138
Też mieliśmy pieska. Niejednego już, ale gdy ostatni odszedł za tęczowy most, postanowiliśmy zostać już tylko z kotką. ;:108 Kolejne odejście kochanego zwierzaczka znacznie odbiło się na psychice zarówno M i mojej, a że jesteśmy już dość wiekowi, dodatkowo M schorowany, mieszkamy w bloku, nie chcemy ryzykować opieki nad zwierzakiem, którego np. nie miałby kto na siusiu wyprowadzić.
Ale się rozpisałam! ;:111
Chcę Cię jeszcze prosić o podanie swego imienia, ;:180 by łatwiej było nam się komunikować, ponieważ zwracamy się do siebie po imieniu.
Pozdrawiam cieplutko. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
jarha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2571
Od: 17 lip 2014, o 23:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: skraj Jury Krakowsko-Częstchowskiej

Re: U mnie

Post »

I ja przyszłam z rewizytą i przywitać się z sąsiadką :wit Też mieszkam w woj. śląskim, można powiedzieć w północno-wschodniej jego części.
Bardzo mi się poddoba Twój ogród z brzozami,skalniakiem i czworonożnym przyjacielem.
Życzę zdrówka i dobrego tygodnia ze słońcem ;:168
Pozdrawiam, Halszka
Mój ogród niepokazowy Cz.2
Clio1
50p
50p
Posty: 86
Od: 20 kwie 2021, o 19:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: U mnie

Post »

Ewo, Lucynko, Jadziu, Halszko bardzo się cieszę, że do mnie zawitałyście. Mam na imię Sylwia. Mój psinuś to labrador o słodkim imieniu Karmel. Halszko ja też z północnych rejonów Śląska. Bardzo mi miło, że zawitałyście do mojego brzozowego gaju. Powstał on przez przypadek. Pole, którym kiedyś był mój ogród nie zostało zaorane, bo się ciągnik zepsuł. A później wiele innych rzeczy się zepsuło. Koniec końców wyrósł brzozowy lasek, w nim dom, a teraz powstaje ogród. Czy powstanie taki o jakim marzę, pewnie nie. Ale jest chociaż początek, może ktoś kiedyś go dokończy. A na razie ...zaczyna się kolejna wiosną.
U mnie... Sylwia
jagusia111

Re: U mnie

Post »

Dodaj imię w podpisie w stopce. Będzie łatwiej.
Clio1
50p
50p
Posty: 86
Od: 20 kwie 2021, o 19:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: U mnie

Post »

Czekam na cieplejszą aurę i cieszę się tym, co już wyrosło.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Jutro jadę po dalie. W donicach od kilku lat rosły przy lampach róże, w tym roku jedną niestety nie przetrwała zimy. Postanowiłam, że zastąpię ją daliami. Wydaje mi się, że więcej kwiatów będę miała, bo to taki mało kolorowy zakątek mojego podwórka. Poza tym zaraz po pracy mam zamiar poszerzyć rabatę i wsadzić na niej również kilka dalii. Chyba zostanę za jakiś czas daliomaniaczką. Liczę na ciepełko jutro popołudniu.
U mnie... Sylwia
Awatar użytkownika
Shalina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1132
Od: 3 paź 2017, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Roztocze

Re: U mnie

Post »

Sylwio zaskoczyła mnie kwitnąca już biała serduszka ;:215 U mnie dopiero wychodzi z ziemi, i dzisiaj muszę ją przesadzić,aby jej nie stratowano przy stawianiu płotu. ;:oj Podoba mi się ta beczułka, a tulipany też ;:333
Pozdrawiam i życzę już tylko ;:3 ;:168
Pozdrawiam Halina
Przydomowy ogród emerytki
Clio1
50p
50p
Posty: 86
Od: 20 kwie 2021, o 19:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: U mnie

Post »

Halinko, biała już kwietnia, ale różowej potrzeba jeszcze kilku dni no i ciepełka. Bardzo lubię moje serduszka. W beczce mam macierzankę. Miało to wyglądać, jakby się z niej roślinki wylewały, ale chyba nie wyszło.
U mnie... Sylwia
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: U mnie

Post »

Bardzo podoba mi się ta wylewająca się Macierzanka w ogóle calutki skalniak zbudowany z wielkich kamoli .Sylwio uwielbiam kamienie mam ich sporo w ogródku, ale moje to wapniaki ,ale nie tylko takie Śliczny tulipan Ci zakwitnie czy znasz jego nazwę bo bardzo mi się podoba. Miłego dnia
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”