Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Witam was serdecznie i cieplutko :wit ;:3
Weekend przeleciał w domku z małym wypadem na działkę w sobotę gdzie postawiałam szklarenkę bo strasznie zimno i deszczowo. Dziś raniutko jak wstałam zobaczyłam dalej pada ;:145 i od razu wszystko mi się odechciało. Miałam plany tak piękne bo choć na działce nie da się nic robić to i tak miałam jechać po kafelki na ganek. Myślę o takich bo do brązowego tarasu kolor palisander i białych okien i dodatków czy to będzie pasować co wy na to ?

Obrazek

Elewacja altany myślę w kolorze taki jasny, biały lekko muśnięty żółty coś w kolor wanilia tak sobie wymarzyłam, a wszystko stoi w miejscu. Poza tym przydało by się już posadzić mieczyki i wynieść moje dalie na balkon bo zaczynają wychodzić z ziemi, a tu zimno. Mam nadzieję, że nic im nie będzie na balkonie w dzień bo na czwartym piętrze trochu cieplej na wieczór to je zabiorę.

Obrazek

Obrazek

Zmykam robić z obiadem pozdrawiam życzę miłego, słonecznego dnia ;:168
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16966
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

:wit
No fajny masz ten foiliaczek.
A i sadzoneczki warzyw już ładnie rosną.
U mnie też parapety zastawione całkowicie.
Pozdrawiam cieplutko
Ha-Ah
100p
100p
Posty: 191
Od: 19 lip 2019, o 19:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Witaj Alicjo :wit . Myślę że pasować będzie doskonale. Ale zmieniasz domek bardzo. Pięknieje w oczach. Niedługo chyba będzie trzeba zmienić nazwę wątku bo zielona to już tylko działeczka. My też robimy remont domku - trochę to się ciągnie ale czas i kasa ma tu duże znaczenie. Robimy spokojnie ale tak żeby już nie wracać do tematu zbyt szybko. A to niestety ma duży wpływ na tempo prac. Teraz robimy na zewnątrz a w środku jeszcze nie ruszone.
Pozdrawiam.
Hanna
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Witam serdecznie :wit
Dziś piękny dzień pojechałam na działkę sprawdzić co tam słychać i mianowicie kilka kwiatków zmarzło, ale reszta ładnie się podniosła i zaczyna kwitnąć oby tylko tak dalej. Posadziłam dalie do gruntu i mieczyki, a ziemię którą róże były obsypane i zrobione kopczyki ładnie rozłożyłam. Sprawdziłam co tam słychać pod folią czy faktycznie te cebule padły, a tu niespodzianka ładnie się ukorzeniły i wypuściły zielone wygląda na to że coś z tego będzie. Z marchewką jeszcze nic nie wyszło, ale poczekam zobaczymy najwyżej posieję raz jeszcze jak będę sadziła seler i sałatkę.

Obrazek

Haniu witaj ja na początku robiłam w środku altany i na polu żeby były jakieś warunki bo u mnie było tragicznie teraz będę robiła altanę, ale cieszę się bo to kolega córki co ma swoja firmę remontową i zrobi to po kosztach wyjdzie mi nie drogo, a jakbym miała to robić sama to trwało by to długo. Masz rację zielony domek już nie istnieje zostały tylko wspomnienia wszystko się zmienia oby na lepsze. Pozdrawiam życzę słoneczka i zdrówka. ;:167

Obrazek

Witaj Aniu ;:196 foliaczek spełnia swoje zadania z czego jestem zadowolona na razie rosną cebule marchew i seler potem przełożę na ogórki i wykorzystam jak tylko się da. Pozdrawiam życzę dużo ciepła i słoneczka ;:168

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających życzę wam dobrej spokojnej nocki i miłego piątku
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16555
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alu, rozpędziłaś się z uatrakcyjnianiem swojego działkowego domku i jego otoczenia! ;:138 ;:138
A otoczenie kolorami się już mieni dzięki pięknej różowiutkiej sasance, bielutkiemu ciemiernikowi, odmianowym narcyzom, różowiutkim i niebieściuchnym hiacyntom oraz niezliczonej ilości ogrodowych gadżetów. ;:215 ;:303
Trochę pogoda się zbiesiła, ale jest nadzieja, że to już jej ostatnie takie grymasy, a gdy buchnie ciepełkiem, wszystko stanie się piękniejsze. ;:63
Trzymaj się, Kochana zdrowo i cieplutko. ;:167 ;:3 ;:3 ;:3
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Shalina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1132
Od: 3 paź 2017, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Roztocze

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alu cieszę się, że pogoda dopisuje i kwiatki mogą pokazać swoje piękno, a Ty mogłaś pięknie posprzątać swoje rabatki;:215
Sasanka jest cudowna ;:333
Pozdrawiam gorąco i miłego weekendu ;:3 ;:196
Pozdrawiam Halina
Przydomowy ogród emerytki
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Bocian już do Ciebie przyleciał i jakieś kurki widzę?Piękna kępa różowych sasanek.
Nawet kaczuszkę wypatrzyłam.
Trzymaj się.Miłego dnia.
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alu dalie już posadziłaś, a moje nadal leżą w piwnicy u koleżanki.
Piękna sasanka, teraz mają swoje pięć minut ;:215
Pogoda nam robiła w zeszłym tygodnia psikusa, oby nadchodzący tydzień był cieplejszy i słoneczny, bo tego słońca wszyscy bardzo potrzebujemy.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Witam serdecznie :wit
Dzień zimny choc od czasu do czasu słoneczko wyglądało za chmurek wycieczka na działkę z córką udała się choć wolałam siedzieć w altanie na polu zimny wiatr nie pozwalał za bardzo na to. Przegląd działki zrobiony, kilka zdjęć tez zrobiona więc jest ok. Tak się trochu zastanawiałam i okryłam brzoskwinię bo boję się tych przymrozków co maja być w nocy nawet do minus pięć stopni może coś to ochroni te kwiatuszki i będzie jakaś brzoskwinka w lecie. A teraz tak z innej beczki za dwa dni mamy z mężem rocznice ślubu dostaliśmy prezenty i oczywiście cos na działkę ładne wiszące donice. Powiesiłam je na drzewie i super się prezentują jak tylko będzie cieplej to jadę do ogrodnika po kwiaty.

Obrazek

Czereśnie tez zaczyna kwitnąć co mnie bardzo cieszy

Obrazek

Lucynko witaj kochana moje wnuczęta uwielbiają te ozdóbki, a co się nie robi dla dzieciaków. Moje dekoracje jeszcze muszą poczekać na razie za zimno. ;:196 Pozdrawiam miłego poniedziałku.

Obrazek

Witaj Halinko z tą pogoda to różnie bywa dziękuję za miłe życzenia na pogodę czekam bo mino słoneczka to nadal zimno. Pozdrawiam miłego poniedziałku ;:168

Obrazek

Witaj Danusiu oj tak bocian przyleciał kurki też już w ogródku jeszcze tylko trochu więcej słoneczka by sie przydało. Pozdrawiam miłego poniedziałku zdrówka ;:196

Obrazek

Witaj Dorotko dalie posadziłam tak odruchowo jak przyszła przesyłka teraz trzymam na balkonie i na korytarzu jak zimno może wcześniej zakwitną.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę wam duzo zdrówka sloneczka i pociechy z ogródka ;:196
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16966
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

:wit

U ciebie wszystko szybciej się rozwija.
lilaki juz tak mocno za pączkowane. ;:215
Zawilce, pierwiosnki, no piękne kwitnienia. ;:108 ;:108
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16555
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alu, wszystkiego najlepszego z okazji pięknej rocznicy. Niech Was zdrowie i wzajemna miłość nie opuszczają, a działka obojgu daje mnóstwo radości. ;:cm ;:cm
Z jednej strony cieszą kwitnące drzewa owocowe, ale z drugiej martwią. ;:131 Mnie martwią morele i brzoskwinie, bo przez ten zimny i silny wiatr zupełnie nie ma pszczółek. Kto pozapyla kwiatki, by wydały owoce? :oops:
Morele już u mnie przekwitły i kwitły w czasie ciepłych dni, tak więc sporo bzykaczy na drzewach słyszałam, brzoskwinia właśnie zaczyna rozwijać pączki, a pszczółki pochowały się i zupełnie ich nie widać ani nie słychać. ;:223 ;:223
Oby jak najszybciej pogoda pozwoliła naszym drzewom zawiązać owoce. ;:303

Pozdrawiam cieplutko i życzę dobrego tygodnia. ;:196 ;:167 ;:3
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alu fajny prezent dostałaś, obsadzisz pięknymi przewieszającymi się kwiatami i będzie super ;:215 Najlepszego na dalszą drogę życia ;:166
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Witam was kochane serdecznie i ciepło.
Dziś piękna pogoda pojechałam o 15 na działkę trochu porobiłam bo przygotowałam sobie doniczki na pomidory kupiłam ziemię do doniczek i pomalowałam tyczki które idę do gruntu by nic się im nie stało. Jutro nasza 31 rocznica dziękujemy wam za życzenia w związku z tym jedziemy do szkółki drzew i krzewów ozdobnych Pudełko Pisarzowicach i tam zrobimy sobie prezent. Wyczytałam że mają dużo fajnych sadzonek cos bym kupiła potem na działkę muszę odsłonić brzoskwinię bo zrobiłam jej parawan przed zimnem, a przymrozek się kończy tej nocy, a zapowiadają silne wiatry i nie chcę by cos się stało.

Aniu teraz w końcu coś się ruszyło coraz więcej kwiatów, a to cieszy czekam tylko na więcej słoneczka. Pozdrawiam ;:168 ;:167

Lucynko masz racje tych pszczółek jakoś mniej przez to zimno ja też delikatnie otuliłam koronę drzewka bo bałam się przymrozków, ale mam nadzieje że coś będzie choćby na smaka. Dziękujemy za życzenia pozdrawiam ;:167 ;:168

Dorotko chciałam sobie kupić dzisiaj i posadzić ale Pani mi odradziła bo jeszcze tej nocy przymrozki mają być więc poczekam do soboty będzie pewniejsza pogoda. Dziękujemy za życzenia pozdrawiam ;:167 ;:196

Pozdrawiam życzę miłego wieczorku
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”