Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Witam serdecznie :wit
Dziś pierwszy dzień długiego weekendu choć pogoda taka sobie pochmurno i rano padało dziś pojechałam do sklepu i jak zawsze z pustą ręką nie wróciłam. Potem na działkę i posadziłam roślinki do ziemi zabezpieczyłam przed zimnem i niech sobie rosną.
surfinie różowa, żółta i biała

Obrazek

krzewy do cienia rhododendron gletschernacht, pieris japonica forest flame, pieris japonica purity oraz dwie żurawki.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

dodatkowo kupiłam dwie komarzyce, cztery pełne zwisające pelargonie, dwa goździki wieloletnie, lawendę.

A to wczorajsze zakupy też już posadzone wnusia chętnie pomagała. mała ogrodniczka rośnie.

Obrazek

Popołudnie również spędzone bardzo miło razem z rodzinką.

Obrazek

Obrazek

Halinko pogoda juz o wiele lepsza szkoda tylko że na ten długi weekend brakuje słoneczka, ale nie ma co narzekać przynajmniej nie pada. Pozdrawiam życzę miłego weekendu ;:168

Jutro o ile pogoda dopisze ciąg dalszy. Pozdrawiam życzę dobrej nocki i wypoczynku. ;:196
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alu nie ma jak czas miło spędzony w doborowym towarzystwie na świeżym powietrzu. Zakupy roślinne bardzo udane.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
werbena74
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 23
Od: 30 wrz 2012, o 21:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Dzień dobry Alu. Nasionka dziś przyszły :tan Bardzo dziękuję. Mogę teraz założyć plantację jeżówek. Jestem szczęśliwa.
Agnieszka - pozdrawiam
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Witam serdecznie kochani ;:167
Wtorkowy dzień mogę zaliczyć częściowo do udanych bo choć wiatr i chłodno było po południu to i tak udało mi się skosić działkę i pogadać z sąsiadką. Dowiedziałam się, że załatwiony mam mauzer na wodę i w najbliższym czasie jej mąż przywiezie dla siebie i jeden dla mnie w dodatku za darmo :tan bardzo się cieszę muszę jakoś się odwdzięczyć bo tak za darmo to trochu głupio. Plany miałam jeszcze, aby postawić foliak na pomidory doniczkowe, ale z powodu wiatru nic z tego nie wyszło może jutro będzie lepiej. Zrobiłam trochu zdjęć bo tak wszystko pięknie wygląda kocham wiosnę jak rośliny budzą się ze snu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dorotko miło jest posiedzieć w rodzinnym towarzystwie zwłaszcza, że przez te pandemie tak mało się z rodziną człowiek spotyka. Pozdrawiam ;:196

Agnieszko cieszę się że doszły niech teraz rosną jak najlepiej. Pozdrawiam ;:168

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam wszystkich życzę miłego wieczoru i udanej środy
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Shalina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1132
Od: 3 paź 2017, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Roztocze

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alu fajnie spędziłaś majowy weekend z rodzinką na działeczce ;:215 a mnie ta paskudna pogoda przykuła do łózka, bardzo źle na mnie wpływa ;:145
Cudownie wszystko już kwitnie i piękne masz prymulki, czy kupowałaś gotowe sadzonki? ;:138
Pozdrawiam cieplutko i miłego dnia ;:3 ;:196
Pozdrawiam Halina
Przydomowy ogród emerytki
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

witaj Halinko bardzo mi przykro z powodu Twojej choroby życzę Ci zdrówka w szybkiego powrotu do sił. Prymulki dostałam od cioci zięcia która pracuje na hurtowni kwitów i takie już gorsze przekwitnięte oni wyrzucają, a ja skorzystałam. Pozdrawiam życzę miłego dnia
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alu pandemia nam wszystkim mocno zrewolucjonizowała życie, szkoda że końca nie widać.
Wczorajszy wiatr utrudniał prace na działce, a dziś deszczyk lekko kropi.
Mauzer na deszczówkę to super sprawa, na pewno będziesz zadowolona.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Witaj Alu gdzie Ty wytrzasnęłaś taki ładny stojak na kwiaty???Super sprawa.
Fajnie,że odpoczywacie na działce.U nas pogoda niezbyt sprzyjająca.
Miłego dnia. :wit
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16553
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alu, długo do Ciebie nie zaglądałam, miałam małe zawirowania różnego typu, ale już wyszłam na prostą, więc jestem. ;:180
Jestem i podziwiam nowe zakupy, pięknie kwitnące pierwiosnki, tulipany, sasanki, kwitnące drzewa i krzewy owocowe, piękny kwietnik ozdobny bratkami i szykujący się do rozwinięcia pąków pełnik europejski. ;:138 ;:138 ;:138
Czytam, że rodzinnie spędziliście majówkę, a wnusie z całych sił nie tylko umilały babuni pobyt na działce, ale starały się nawet pomagać. ;:215
U mnie pogoda przyzwoita, słoneczna ;:3 i tylko ten paskudny wiatr... ;:145

Pozdrawiam cieplutko i buziaczki dla wnucząt ślę. ;:79 ;:79 Dla Ciebie też, żeby nie było... ;:cm
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Witam was serdecznie w niedzielny dzionek. Po kilku dniach pogody, która pozwoliła mi trochu popracować w ogródku przyszły dni deszczowe i na polu zrobiło się szaro buro. Na działce trochu zrobione już dwa razy było koszone, kwiaty które kupiłam posadzone i nawet pomidory niskie co w donicach będą rosły też posadzone i rosną w foliaku, a papryki tez w donicach i na balkonie bo cieplej potem wywiozę na działkę. Kasy trochu poszło, ale teraz omijam sklepy ogrodnicze bo z pewnością zaś bym coś przytargała na działkę. Wszystko rośnie a najwięcej to trawa ;:306. Tak jak wam pisałam, że dostane mauzera i już go mam zaraz po remoncie będzie montowany czekam jeszcze na wiadomość czy dostanę dofinansowanie do zbiornika na wodę co złożyłam wniosek w kwietniu przydało by się bo zawsze wody deszczówki brakuje.

To moje pomidorki i papryka
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kwiaty wiosenne już przekwitają

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło jedne przekwitają żeby się nudne nie zrobiły za to kolejne kwitną by nam było weselej

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A to moje nowe nabytki zakupione w tym roku
Obrazek

żurawki
Obrazek

azalia
Obrazek

lawenda
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Witaj Dorotko mauzer już na działce choc dał mi w kość bo razem z mężem musiałam go tachać dopiero potem pomógł mi zięć to strasznie się cieszę. Pogoda płata figle praca na działce to tak od czasu do czasu żeby się nie przemęczyć ;:306 Pozdrawiam życzę miłego dnia ;:168

Obrazek

Obrazek

Witaj Danusiu stojak z wysprzedaży garażowej udało mi się dołapać czasami takie u nas bywają choć jak dla mnie to rzadko. Pozdrawiam życzę miłego dnia ;:196

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Witaj Lucynko czas płynie jak tylko pogoda pozwala to my na działce z wnukami. Wnusio nie chce wracać do domu i trzeba go gonić po działce i szukać ma juz swoje miejsca i dobrze mu u nas co cieszy i to bardzo. Wnusia jeszcze malutka prędzej coś sknoci i trzeba ja pilnować ale tez kochana. Teraz czeka nas przyjęcie na dwa latka bo ma 25 maja, ale to nie tylko ona bo 15 urodziny obchodzi córka Kasia 16 maja mój mąż, 18 maja mój brat, 23 córka Monika ma 30 stkę jak ten czas leci więc szykuje sie nie zła imprezka czekamy tylko na pogodę. Pozdrawiam życzę miłego dnia ;:167 ;:168

W tym roku szykuje się sporo owoców
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Rozpisałam się trochu i zdjęć się tez uzbierało, ale to dlatego że dawno mnie nie było. Pozdrawiam was wszystkich życzę udanej słonecznej niedzieli. Ja zmykam idę na urodziny córki i odprawiamy tez urodziny męża na razie w małym gronie. ;:167 ;:196
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16553
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alu, przepięknie kwitnie Twoja działeczka! ;:138 ;:138 ;:138
Masz takie bogactwo roślinek, że nie wiem, co najbardziej chwalić, bo wszystkie na pochwałę zasługują. ;:215
Przede wszystkim zapachniało mi bzem, ;:333 który to zapach kocham, ;:167 podziwiam warzywka ;:303 i niemal czuję smak owoców. ;:63
Najlepsze życzenia dla wszystkich Jubilatów. ;:97 ;:97 ;:97 ;:97 ;:97 ;:97

Dobrego tygodnia, Alu. ;:196 ;:3 ;:3
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alu to można zrobić wielką imprezę w jeden dzień skoro wszyscy majowi.Fajne takie wyprzedaże garażowe,szkoda,że u nas takich nie ma.
Pogoda kiepska tylko 10 stopni,a wczoraj było tak pięknie. ;:145
Miłego,ciepłego dnia. :wit ;:3
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alu mauzer jeszcze kraniku potrzebuje, nie wiedziałam, że można dostać jakieś dofinansowanie.
Ogródek bardzo kolorowy, wiele kwitnących pięknych kwiatów. Ogrodnicze nas kuszą do zakupów, jak się oprzeć ciekawej ofercie :lol: widzieć roślinki ciekawe nie przynieść do ogrodu toż to grzech ;:306
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”