Mazurski ogród

Zdjęcia naszych ogrodów.
Mazurka71
50p
50p
Posty: 61
Od: 4 lut 2021, o 18:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Kontakt:

Re: Mazurski ogród

Post »

Doroto pogoda nas nie rozpieszcza, nie prędko zielona wiosna zawita w tym roku. Zatem wiele słońca i ciepła życzę
Danusiu z mszycami ja wojuję, zarówno na mszycach jakti różach, no i na jeszcze wielu, wielu innych roślinach. To taka walka z wiatrakami
Seba owoce jadalne? Nie miałam pojęcia, wyglądają raczej jak trujące. Fuksje hmm nie lubią pełnego słońca, u nas rosną pod olbrzymim swierkiem, osłonięte są przed ostrym sloncem i wiatrem, ale nie przed kotami które lubią ich kwiaty zrywać.
Co do klimatu masz rację, wiele roślin marzy mi się, ale niestety uprawa ich jest nierealna
Marta trzymam kciuki za powodzenie w uprawie fuksji. Czereśnie, powiadasz...latem nie potrzebujemy budzika, wrzaski sójek pożerających owoce skutecznie budzą
Danusiu taki urok naszego regionu, widzę że w tym roku też róże będę musiała mocno ciąć, nawet pnące :(
Mario niestety taka uroda fuksji, podobnie jak i róż, walka z mszycami. O fuksja bylinowa nie znam jej zaciekawiłaś mnie.
Pozdrawiam serdeczne
Mazurka71
50p
50p
Posty: 61
Od: 4 lut 2021, o 18:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Kontakt:

Re: Mazurski ogród

Post »

Nie było mnie na forum przez pewien czas, niestety "zaliczyłam" pobyt w szpitalu i ponowną operację ręki , ale mam nadzieję że już to był ostatni raz, że teraz nadszedł czas wracania do sprawności i cieszenia się wiosną. W tym szczególnym przedświątecznym czasie chcę Wszystkim życzyć udanych Świąt Wielkanocnych, niech to będzie czas wspólnie spędzony z bliskimi pełen radości i nadziei. Załączam zdjęcia krokusów które wreszcie rozkwitły, baranek żaden nie przykicał, ale zastępstwo się znalazło :lol:

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
sauromatum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1698
Od: 18 maja 2010, o 08:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Mazurski ogród

Post »

Zaliczenie pobytu w szpitalu nie brzmi dobrze ale trzymam kciuki, że wszystko teraz będzie ok :)
Wiosna się powoli rozkręca więc nie ma czasu na chorowanie :wink: Pracy będzie coraz więcej - i też będzie pewnie coraz więcej do pokazania :)
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Mazurski ogród

Post »

Aniu życzę szybkiego powrotu do zdrowia, a ręka ma szybko powrócić do pełnej sprawności.
Piękna łąka krokusowa, i kiciunia to Twoja.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Mazurka71
50p
50p
Posty: 61
Od: 4 lut 2021, o 18:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Kontakt:

Re: Mazurski ogród

Post »

Doroto dziękuję bardzo, tak łąka krokusowa w naszym ogrodzie, niestety przekwitła i śnieg oraz niska temperatura wczoraj, dziś sprawiły że już po niej. Kiciunia i jej dwie siostry moje, właśnie siedzą w chałupie i ani myślą wyjść na zewnątrz :)
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Mazurski ogród

Post »

Aniu bardzo lubię koty, sam mam dwa :lol: Moje rankiem na chwilę wyszły do ogrodu teraz smacznie śpią w ciepełku.
Krokusy tego sezonu szybko przekwitły, szkoda że łebki już schylone do ziemi.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Mazurka71
50p
50p
Posty: 61
Od: 4 lut 2021, o 18:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Kontakt:

Re: Mazurski ogród

Post »

Doroto z tego co kojarzę mieszkasz w Krakowie, cieplejszym regionie i chyba krokusy wcześniej się u Was pojawiły. Co do kociambrów, jestem kociarą i nie wyobrażam sobie domu bez kota. Moje towarzystwo zjadło śniadanie i właśnie pomaszerowało na zewnątrz co uwielbiają. Mamy szczęście mieszkać na obrzeżach miasta, więc ruch drogowy jest znikomy i nawet jak wyjdą z ogrodu to powinny bezpiecznie wrócić. Na szczęście trzymają się blisko domu. Pozdrawiam serdecznie znad świątecznej babki :)
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Mazurski ogród

Post »

Kiedyś mieszkałam w Krakowie od ponad 12 lat wioska mną rządzi :lol: Wiem co to znaczy stracić kota przez szybką jazdę, niby nasz droga mało ruchliwa, a jednak nie udało się dwa w ten sposób straciłam, rozpacz okropna. Nie mam jak ich wychować, mówię przestrzegam, a one i tak własnymi ścieżkami chodzą.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Mazurka71
50p
50p
Posty: 61
Od: 4 lut 2021, o 18:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Kontakt:

Re: Mazurski ogród

Post »

Oo to mamy podobnie, też swoim kotom urządzam pogadanki na temat bezpieczeństwa:)
Z Krakowa na wieś przenosiny, spora rewolucja. Odnalazłaś się w nowym miejscu, środowisku?
Awatar użytkownika
nowapasja
1000p
1000p
Posty: 1253
Od: 28 sty 2011, o 10:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Kwidzyna

Re: Mazurski ogród

Post »

Aniu prześliczne masz hortensje i róże ;:3 a kotki to już w ogóle ;:167 ;:167
Pozdrawiam z moją 5 kociaków :D
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mazurski ogród

Post »

To nie dobrze,że byłaś w szpitalu,mam nadzieję teraz będzie dobrze.
Nie powinnaś jej nadwerężać zbytnio.
Trzymaj się ciepło. :wit
Mazurka71
50p
50p
Posty: 61
Od: 4 lut 2021, o 18:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Kontakt:

Re: Mazurski ogród

Post »

Danusiu dziękuję bardzo, niestety na pewne rzeczy nie mamy wpływu, i wypadki, choroby przyłażą w najmniej odpowiednim momencie, też mam nadzieję że teraz to już będę się zbierać do kupy. Pozdrawiam serdecznie Ania
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”