Przydomowy ogród emerytki

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kasik 69
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3653
Od: 10 maja 2010, o 15:04
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Przydomowy ogród emerytki

Post »

Halinko piękne różaneczniki, hosty też podziwiam. Mam nadzieję, że panowie od płotu nie narobią wielkich szkód. Pozdrowienia posyłam.
Zapraszam do mnie,
Moje wątki
Nasz Ogród
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Przydomowy ogród emerytki

Post »

Halinko, czyli prace na ukończeniu, pozostaje tylko najprzyjemniejsza robota, urządzania tego terenu od nowa. ;:215
War Paint dostojna jak królowa ;:oj dziękuję Ci za tą fotkę, kiedyś marzyłam o jej zdobyciu, teraz miejsca brak. ;:108
Wszystkie hosty masz przecudne i dzięki deszczowym dniom, ukazują się w pełnej krasie. ;:433 ;:433
Różaneczniki zachwycające, również piwonie i wiele innych roślin towarzyszących. ;:63 Miniaturowe Myszki łatwo zagubić pośród ich większych olbrzymów. Dobrze że mają oddzielne stanowiska, ;:138 choć i u Ciebie miejsca w ogrodzie mają coraz mniej.
Życzę zdrówka i wielu pogodnych dni. ;:167 ;:3 ;:3 ;:79
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Przydomowy ogród emerytki

Post »

Witaj Halinko po długiej przerwie, ale wracam jakby z dalekiej podróży. Wszystko pooglądane, ale z czytaniem sobie odpuszczam! Niestety wszelkie remonty w ogrodach wymagają poświęceń, żeby nie wiem jak pilnować...wiem coś o tym bo ostatnio ciągle u mnie coś się dzieje. I tak ogród raczej nie ucierpiał i wygląda ślicznie :D a Twoje hosty całe czas budzą mój podziw. Powiększam nieustannie kolekcję moich ale widzę że jedne narastają bujnie, a niektóre jak była rureczka tak po zimie też jedna ;:306 Czekam na widok nowego ogrodzenia...a ja teraz wszystkie remonty umawiam razem z wywiezieniem pozostałości trochę drożej, ale wszystko na głowie wykonawcy :D
Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko ;:196 ;:4
Awatar użytkownika
ewita44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1726
Od: 11 maja 2018, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Przydomowy ogród emerytki

Post »

Halinko
Piękne kolory rodków, hosty bujnie rosną .
Pracy zawsze jest w nadmiarze ale powoli byle do przodu to się zrobi.
U mnie niestety ślimaków w nadmiarze przez co ubolewam bo żarłoki z nich okropne i niszczą wszystko co spotkają na swojej drodze.
Ale jest ok bo wreszcie na dłużej pobyć można na swych ogrodowych włościach.
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16947
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Przydomowy ogród emerytki

Post »

Dobrze,że ja rano nie mam czasu przygiąć się roślinkom i hostom i ślimakom, bo pędzę do pracy. Bo inaczej to humor od rana miałbym skwaszony.
Azalie masz śliczności.. Piwonie też ładnie już kwitną.
A hosty, umm ćudniaste,
I moja ulubienica to War Paint . I kilka innych też. A co to za hosta za war Paint z tymi żółtymi liśćmi ??
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Przydomowy ogród emerytki

Post »

Halinko, azalie japońskie są prześliczne i tak obsypane kwiatami, że prawie liści spod nich nie widać. Wielkokwiatowe z ostrych kolorach też zachwycają, chociaż ogromne pompony pozostałych, które pokazałaś, przyćmiewają wszystko ;:oj Roślinka w sumie niewielka, a kwiatów jest na niej ogrom, jak ona daje radę je udźwignąć? Mysie uszka mam tylko jedne i jest to moja ulubiona hostka. Miniaturki pełne uroku ;:167 Ale i te duże są piękne, może nie każdą się zachwycę, ale one są takie eleganckie, zadają prawdziwego szyku ;:215 Każdy ma coś, czemu się nie oprze, u Ciebie są ta hosty ;:63 Nasze nałogi na szczęście nikomu szkody nie robią, powodują jedynie, że świat staje się piękniejszyObrazek
Ładne dni teraz nastały, nasze ogrody rozkwitają pod wpływem ciepła i wody, tam gdzie pada. U siebie muszę podlewać, bo deszczu stanowczo jest zbyt mało.

Halinko, Jadzia u siebie pokazała omomiłka. To nie robale, tylko pożyteczne chrząszcze. W tej chwili jest ich mnóstwo, ale nie szkodzą naszym roślinkom. Polub je proszę ;:196
Awatar użytkownika
jarha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2547
Od: 17 lip 2014, o 23:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: skraj Jury Krakowsko-Częstchowskiej

Re: Przydomowy ogród emerytki

Post »

Halinko, przepiękne masz azalie i rododendrony ;:138 Zresztą wszystkie kwiaty masz śliczne i dużo ;:215 piwonie pięknie Ci zakwitły ;:303 Ta hosta War Paint cudowna, majestatyczna. I myszki urocze.
Halinko, życzę Ci szybkiego zakończenia prac przy ogrodzeniu. Pozdrawiam cieplutko ;:168
Pozdrawiam, Halszka
Mój ogród niepokazowy Cz.2
Bobka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1111
Od: 28 lis 2020, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie blisko lasu

Re: Przydomowy ogród emerytki

Post »

Witaj Halinko ;:196 śliczna wiosna, piękne azalie .
Wszystko piękne ,a hosty mega .Hostami zarazila :wink: mnie Anabuko moja sąsiadka :D
Pracy masz ogrom ale efekty spektakularne .Ależ mam zaległości ,a to wszystko
przez dzialeczkę .Pozdrawiam Ciebie serdecznie ;:196
Idę spacerować po Twoim ogrodzie :D
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16495
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Przydomowy ogród emerytki

Post »

Witaj, Halinko! Wpadłam na chwilę jak z fajerką po ogień, bo dni nagle stały się za krótkie, ;:224 a po późnym powrocie z działki zawsze jest jeszcze coś do zrobienia w domu.
Nie mniej znalazłam chwilę, bo popodziwiać Twoje śliczności ;:303 ;:303 i życzyć Ci coraz piękniejszych kwitnień pod cudnym czerwcowym słoneczkiem. ;:3
Pozdrawiam cieplutko. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Przydomowy ogród emerytki

Post »

Halinko rodki i azalie cudnie kwitną. ;:oj Zakupy w sieci, to zawsze loteria. Może NN będzie zdrowy i pocieszy Cie ładnym kwitnieniem. Piwonie wcale nie marne, jeden kwiat już zdobi rabatę. ;:108
Dziękuję za informacje o myszkach, pewnie zanikanie to cecha całej serii. ;:222
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Przydomowy ogród emerytki

Post »

Cudna Scarlet i koperkowe no i oczywiście hosty, azalie i różaneczniki .Ciekawe czy już uporałaś sie Halinko z płotem ,bo długo mnie nie było . ;:196 zostawiam dla Ciebie i zdróweczka życzę i sporo sil do uporządkowania terenu ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Przydomowy ogród emerytki

Post »

Halinko, jestem pod wielkim wrażeniem Twojej kolekcji host ;:oj Istne bogactwo cudownych roślin. Szkoda, że nie mogę zobaczyć ich na 'żywo". Ostatnio oglądałam w tv jakiś program ogrodowy i moje oko przyciągnęła niezwykła kolekcja host właściciela ogrodu, który powiedział, że ma ok 700 egzemplarzy ;:oj Niesamowicie to wyglądało, chociaż zdaję sobie sprawę, że pokazany był zaledwie mały wycinek tej kolekcji.
Co do Królowej Jadwigi..., zgadzam się Wandzią. To na pewno nie jest ta odmiana ;:185
Jak tam ogrodzenie? Mam nadzieję, że już ukończone ;:168
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Przydomowy ogród emerytki

Post »

Halinko https://images86.fotosik.pl/895/13c817ff4079cbb5.jpg ta hosta to cudo- miodzio.
Jak tam prace przy ogrodzeniu mam nadzieję, ze pozytywnie zakończone.
Ogród masz przepięknie kwitnący, jest się czym zachwycać. Na pewno wokół azalii unoszą się cudowne zapachy.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”