Zakątki na Dębowym 3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11515
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu obrazy piękne, szczerze podziwiam. ;:138 Sama miałam zawsze problemy z rysunkami. ;:306
Azalie cudnie obsypane kwiatami. ;:oj
Przetacznik goryczkowaty jest bezproblemowy, szybko buduje kępę i będzie mieć więcej kwiatów.
Może zostaw na zimę szałwie omączone, moje wszystkie pod śniegiem przeżyły zimę. :tan
Pozdrawiam ciepło. ;:3
Awatar użytkownika
Florian Silesia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2313
Od: 3 lip 2016, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Piękne zdjęcia host! Na moich coraz więcej dziurek i podgryzień więc powoli je usuwam. U Ciebie w świetnym stanie.
Modraka mam od wielu lat. W promieniu jednego metra nie warto nic sadzić, bo zakryje swoimi liśćmi. Więc tylko do dużych ogrodów i do takich się Twój zalicza ;:333 Poza tym nie do zdarcia - wykopałem w jednym miejscu i odrasta z korzeni, które pozostały w ziemi. Uwielbiam jego kwiatostan, a zwłaszcza wyschnięte bardzo ażurowe gałązki o kształcie minidrzewka. Raz zrobiłem z nich choinkę bożonarodzeniową.
Awatar użytkownika
Shalina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1132
Od: 3 paź 2017, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Roztocze

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Witaj Aniu :wit
Przepiękne obrazy i całokształt Twojego ogrodu ;:180 ;:180
Buka tricolor to Ci zazdroszczę, udało Co się kupić piękne drzewko ;:333 Szukam go też już drugi sezon,ale przez net trochę się już boję, bo ostatnio nie mam szczęścia do ładnych sadzonek, a stacjonarnie nie ma szans ;:223
Pozdrawiam cieplutko ;:3 ;:196
Pozdrawiam Halina
Przydomowy ogród emerytki
Awatar użytkownika
kasik 69
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3661
Od: 10 maja 2010, o 15:04
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

:wit Witaj Aniu. Nadrobiłam zaległości. Hostom chyba pogoda służy w tym roku. U mnie na szczęście mało ślimaków, za to nornice ryją. Nowy zakup ładny. No i te ozdoby w ogrodzie.
Zapraszam do mnie,
Moje wątki
Nasz Ogród
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2866
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu, pięknie u Ciebie w ogrodzie i na sztalugach ;:oj Masz dar wyobraźni i talent w łapkach ;:180
Śliczną margerytkę upolowałaś ;:138 i serduszka ciągle świeci na rabacie :tan .
Pięknego weekendu ;:196
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16968
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

tirek-Grażynko Bardzo dziękuję za odwiedziny i miłe słowa. Cieszę się,ze mój ogród ci się spodobał.Zapraszam częściej.
Za pozytywną opinię co do zakupu host i ja dziękuję.
Ania.S Witaj w moich progach. ;:196 Cieszę się ,ze do mnie zagadasz. Zapraszam częściej ;:108
any57-Andrzeju [/b Na modraka sercolistnego skusiłam się tylko na podstawie zdjęć widzianych w necie.
Sama jestem go bardzo, bardzo ciekawa. Popołudniu zrobię mu zdjęcie i pokaże .
christinkrysia-Kryniu Witaj kochana. ;:196
Dziękuję za miłe słowa. Coś tam zawsze zmieniam, przemieniam, upiększam. Jak każdy z nas.
Hosty bardzo lubię . ;:167 Cieszę się,że Hosty ode mnie dobrze ci rosną.
No tak wcześniej nie miałam ślimaków. W ubiegłym roku się pokazały.A w tym są .I to ich więcej jest.I w każdym miejscu. :twisted:
Na niektórych rabatach wysypałam ten niebieski granulat. ale w warzywniku go nie stosowałam.
O bardzo dziękuję za nazwę Ferramol Gr i jego stosowanie. To i ja go kupię i będę stosować. ;:333
Dziękuję i wzajemnie słoneczka życzę.Coś nam w tym roku skąpi ono ciepełka.

ewita44-Ewuniu Oj dziękuję. ;:196
Staram się,ale i tak coś tam do tyłu zostaje. Powinnam już wzdłuż kamieni powycinać trawę. Ale czasu na wszystko za mało.
lubię różne dekoracje ogrodowe. Latarenki też mi się spodobały. ;:167
Roślinki dziękują za pochwały. Ja też za komplemenciki mojego malowania. Teraz czasu brakuje. ale chciałoby się więcej mieć go na to hobby. ;:108
jarha-Halinko Kochan dziękuję ci za te wszystkie miłe, budujące słowa.I do roślin i dekoracji i moich obrazów. ;:196
Buczek śliczny. Jeszcze w doniczce.Bo nie mogę się zdecydować gdzie go tu posadzić.
Pozdrawiam cieplutko ;:196

Maska-Marysiu Cieszę się ,że już lepiej u ciebie i zaglądasz do mnie.
Trochę dzieję się. Ale i w planach coś też jest. Cele postawione. Pomału będziemy je realizować. Najbardziej to czasu brak na wszystko c o chciałoby się .Z traktorka to wszyscy się cieszymy. Lżej i szybciej.Ale i taką normalną kosiarka i kosą też kosimy. Bo nie wszędzie traktorkiem da się.
Dziękuję i ja pozdrawiam serdecznie. ;:196
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16968
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

] cyma2704 Ale mi miło.No takie komplemenciki.Aż mi się buzia sama śmieje. :D
Malować lubię, próbuje. Szkoda,że czasu mam na to za mało.Za mało na to ile by się chciało.
Azalie już ładne. Ta żaróweczka to jest cudna.Przykuwa wzrok.
Przetacznik goryczkowaty jest śliczniasty. Bardzo ci za niego dziękuję. Fajnie,że szybko buduje kępę. Tam pasuje taki niski.
A eukomisy w tym roku zmarzły. I nie kupowałam nowych.To tam poszedł Przetacznik goryczkowaty. Jest śliczny.
Ja na zimę zostawiałam szałwie omączone.Ale mi nie przeżyły. Fajnie,że twoje wszystkie pod śniegiem przeżyły zimę. ;:333
W tym roku tez je zostawię. Może się uda.A jak nie to będę je znowu kupować.
Dziękuję i pozdrawiam cieplutko ;:196
Florian Silesia Bardzo dziękuje za pochwale moich zdjęć hostowych. Też mi ślimaki trochę podziurkowały.
Wysypałam już granulat. To może dalej mi ich nie zjedzą.
O fajnie,że masz modraka .Tak mi się wydawało,ze spory rośnie. A niech rośnie.Tam ma dużo miejsca.
A to ,że taki twardziel to też mi się podoba. No proszę i jeszcze suchy kwiatostan można wykorzystać do ozdoby.
Shalina-Halinko Dziękuję, dziękuję bardzo za te wszystkie komplemenciki.
Buka tricolor kupiłam na ryneczku w Białopolu.Tam pan przyjeżdża z pobliskiej szkółki. Też mi się on bardzo podoba.
No tak w necie jak coś się zamawia, to juz człowiek nie ma wyboru jaką roślinkę mu przywiozą.
Dziękuję i ja pozdrawiam cieplutko ;:196
kasik 69-KasiuDziękuje. ;:196 W tym roku to ta pogoda jest bardzo chłodna i umiarkowana. Hostom dobrze.I ślimakom. ;:134 :twisted:
Dobrze ,ze ich nie masz. Nornice chyba mniej szkód robią ??
marta64-Martuniu Dziękuje bardzo ;:196 Uczę sie i staram. Tylko czasu na malowanie teraz brak.
I mi te nowe 2 margerytki się podobają. Nigdy ich nie kupowałam.W tym roku się skusiłam.
O tak, serduszka ciągle świeci z daleka na rabacie. Ona jest niższa ale piękna. :)
Wzajemnie dobrego weekendu ci życzę ;:196

Pod wieczór wstawię ogrodowe zdjęcia.
Dobrego , pięknego i słonecznego weekendu wam życzę ;:113 :D
Awatar użytkownika
mar33
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6341
Od: 13 mar 2012, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Witaj Aniu jestem bardzo zadowolona z host, które przyjechały do mnie. Jak zawsze sadzonki piękne. Za rok będę 'polować' na następne chciejstwa. Piszę o tym w Twoim wątku ogrodowym bo nie wiem dlaczego nie mogę zrobić wpisu w sprzedażowym. Pozdrawiam z cieplutkiego Będzina ;:138 ;:138 ;:138
Pozdrawiam Maria "Przyroda jest lekarstwem w każdej chorobie" Hipokrates
Moje wątki- zapraszam. Ogrodowy - aktualny cz.8
Mój wątek personalny
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16968
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

mar33- Marysiu Bardzo dziękuję i cieszę się, że hosty w miarę szybko dotarły. I jesteś zadowolona.
Za rok coś tam na pewno będzie. :wink:
U mnie też dziś słonecznie było i ciepełko. Czyli tak jak powinno być w czerwcu ;:108 ;:173

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
mar33
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6341
Od: 13 mar 2012, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu jak zawsze ogród dopieszczony w każdym zakątku ;:138
Super maszyna do koszenia łąki, oj gdyby tak na całości hosty były ;:oj
Pozdrawiam Maria "Przyroda jest lekarstwem w każdej chorobie" Hipokrates
Moje wątki- zapraszam. Ogrodowy - aktualny cz.8
Mój wątek personalny
Bobka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1111
Od: 28 lis 2020, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie blisko lasu

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Witaj Aneczko wiosną u Ciebie pięknie kolorowa ,podglądam tylko z pisaniem ciężej .
Nawet byłam od strony zalewu juz prawie na Waszej łączce :wink: :heja no to po prostu
piękny kawał ziemi . ;:63
A czas ucieka eh i spotkań mniej :(
Ale mam nadzieję się w końcu chyba obrobić ;:306
Buziaczki od nas ;:196
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16561
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Prześlicznie, kolorowo i słonecznie na Twojej działeczce, Aniu! ;:138 ;:138
Masz niesamowicie dużą kolekcję różnych odmian czosnków ozdobnych, ;:215 wtórują im kolorowe wyniosłe kwiaty łubinów, ;:138 pysznią się w promieniach słonecznych azalie. ;:63
Krótko mówiąc: działka gra kolorami, kształtami i zapachami! ;:215 ;:138

U mnie też pogoda sprzyja zarówno roślinkom jak i ludziom, ale też dłużej zatrzymuje na swoim cieplutkim terenie i coraz to mniej czasu zostaje na inne przyjemności. Mimo wszystko niech czerwiec nie zmienia słonecznej aury na inną, czego Tobie, sobie i wszystkim nam życzę z całego ;:167
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu, ogród jak zwykle cacuszko, wypielęgnowany i wymuskany ;:63 Pięknie pokazujesz czosnki i widać, że je lubisz, są cudnie skomponowane z innymi roślinami. Śliczniuchna jest biała azalia, kwiatki ma jak gwiazdeczki i bielą aż bije po oczach https://images90.fotosik.pl/507/d49dc3687d2339c5.jpg
Coraz chętniej spędzamy chwile w ogrodach, zarówno pogoda, jak i kwitnące rabatki mają na nas zbawienny wpływ. Na ostatnich zdjęciach dopiero widać, jaki ogród jest wielki i ile pracy wkładacie w jego utrzymanie ;:215
Ciekawa jestem tego modraka, w necie oczywiście widziałam, ale jestem ciekawa jak Ty będziesz go widzieć. W każdym razie na zdjęciach wygląda ciekawie, peruczkę ma bardzo zwiewną :tan
Z przyjemnością zawsze oglądam Twoje obrazy, masz talent, jak widać nie tylko do tworzenia bukietów i drobnych ozdóbek ;:63
Życzę odpowiedniej pogody i więcej czasu na przyjemności ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”