Zakątki na Dębowym 3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16479
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu,zarówno ogród, Twoje malarstwo i rękodzieła małżonka tworzą bardzo estetyczne wrażenia. ;:138 ;:138
Zastanawiam się, jak Ty na to wszystko znajdujesz czas, mając jednocześnie absorbującą pracę zawodową. ;:218
Niezwykle pracowita z Ciebie Kobietka. ;:138 ;:138 Gratuluję. ;:433
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25109
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu obrazy coraz lepsze.
Wcale się nie dziwię, że masz zamówienia.
I czasu mało
Awatar użytkownika
ewita44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1724
Od: 11 maja 2018, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu
Piękno nie tylko w ogrodzie ale również na płótnie.
Wszystkie obrazy piękne ale mnie najbardziej podobają się ulubione maki i ten następny obraz po makach.
W ogrodzie natomiast oprócz host i magnoli domki na pewno przypadną do gustu ptaszkom.
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16947
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Kasiu100780 Dziękuję bardzo :)Cieszę się ,że obrazy się spodobały ;:108
Jeszcze nie zauważyłam aby domki miały lokatorów.Ale nie wiem czy tak jest czy tylko ja nie widzę.A sprawdzać na razie nie będę.
Ja dziupli nie mam.Szkoda.Podobają mi się dziuple. A jakie ptaki ci tą dziuplę zamieszkują ?
ivonar Witam nowego gościa w moich progach i zapraszam częściej. ;:173
jarha-Halinko , Alicjo125 Az się zarumieniłam. Dziękuję za te komplemenciki ;:196 Staramy się dużo rzeczy robić samemu.
Oj wiosna nam pięknieje z dnia na dzień. Tylko ja nie mam czasu przyjrzeć jej się szczegółowo.
Pędzi ten czas jak szalony. A na głowie masę rzeczy .Ech..Praca dom ,ogrd i od marca zabraliśmy po zawale do siebie moją teściową .już jest dużo lepiej.Ale i cukrzycę ma i na insulinę po zawale przeszła to wszystko trzeba pilnować, szykować, leki , podawać zastrzyki , jedzenie itp.To na mojej głowie i męża.
Ale jakoś daje człowiek radę.
Warzywnik posiany.Większość już mi wschodzi tylko pietruszki nie widzę. I pomidory w gruncie jeszcze nie posadzone.
Miałam to zrobić w sobotę, ale córcia przyjechała i mąż nastraszył jeszcze zimnymi nocami, które chyba pojutrze mają być.To wstrzymałam się i nie wiem czy dobrze, czy nie.
A u was to już wszystko perfekcyjnie zrobione. Ja nawet iglaków nie przycinałam. :roll:



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
U mnie już takie duże biedronki są w ogrodzie ;:306
Obrazek
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16947
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

JAKUCH-Jadziu ; plocczanka- Lucynko , cyma2704-Soniu, Margo2-Gosiu , ewita44-Ewuś Bardzo dziękuję . ;:196
Po trochę maluję się.Teraz tak nie mam czasu.ale chociaż raz w tygodniu na jakąś chwile usiądę do sztalug i coś tam dalej tworzę :)
Moje obrazy wiszą w całej dużej sali u mnie w pracy w Domu Kultury,W sumie kilkanaście. I często ktoś kto je widzi( rady, sesje, różne inne spotkania,czy też jarmarki) jakieś kupuje.Kilka kupiła osób z pracowników gminy.Także jest ok. Tworzą się nowe i coś się zmienia.
Hosty bardzo lubię.Dużo już jest w ładnych liściorach.
Dla męża pochwały przekaże.Tęż go chwalę jak coś mi pomaga, aby chętniej dalej brał udział .Trzeba chłopa docenić. ;:173
Wszystkie rośliny czy to mniejsze,czy większe w swoim ogrodzie bardzo cieszą ;:167 Jak się chce bardzo to na wszystko czas się znajdzie. Może nie perfekcyjnie mam w ogrodzie, bo ciągle coś do tyłu mam. Ale może jeszcze tydzień i ogarnę.Od czwartku idę na utop 2 dni to też coś nadrobię.
Czasu mniej,o jeszcze teściowa u nas zamieszkałą.Jak pisałam wyżej po zawale ze szpitala zabraliśmy ją do siebie.
Dziękuję, dziękuję, za te wszystkie miłe, uskrzydlające słowa. ;:196
Pozdrawiam cieplutko ;:cm

Nie pamiętam jak ten krzew się nazywa ?
Obrazek

Obrazek
Serduszka wciąż piękna , żółciutka

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Śliczna masz wiosnę Aniu ;:196 lubię do ciebie zaglądać i podziwiać to czego u mnie brakuje-te wszystkie figurki,dodatki ,latarenki i i jeszcze kocia arystokracja ;:oj po prostu pięknie ;:167
Awatar użytkownika
slila1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6314
Od: 18 maja 2009, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu, ten krzew kwitnący pełnymi, żółtymi kwiatami to złotlin japoński Pleniflora.
Piękną masz już wiosnę w ogrodzie. Wszędzie wysprzątane, a rośliny pokazują coraz więcej kolorów.
Ptaki na pewno będą zadowolone z nowych budek lęgowych.
Fiona rozkosznie wyciągnięta wygrzewa się w słońcu.
O i ciekawostka, duże biedronki Ci obrodziły w ogrodzie.
Koniecznie musze jeszczę pochwalić zdjęcia bocianów.
Podziwiami Twoją pracowitość i talent.
Pozdrawiam Lidka "A niebo zostawmy im - aniołom i wróblom". Heinrich Heine
Moje wątki.
Moja działka cz.9
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16479
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu, nie od razu Kraków zbudowano, zdążysz i Ty ze wszystkim, powolutku i spokojnie. ;:108
Nie dość, że pracujesz zawodowo, to jeszcze doszła Ci opieka nad chorą. Wiem, jakie to absorbujące, bo przez kilka lat opiekowałam się mamą przez całe zimy, ponieważ w domu nie miała ogrzewania z powodu sknerstwa synowej. Dopiero gdy już była tylko leżąca, postawiłam brata przed faktem dokonanym i ze szpitala karetka zawiozła mamę do jej mieszkania. Od tej pory brat nie miał wyboru i wraz ze swoją synową zajmowali się chorą. Ja jedynie dowoziłam jedzenie odpowiednio dla niej przygotowane.

Ogromnie mi się podoba duecik niebieskich i żółtych irysków oraz rzadko spotykana serduszka ze złocistymi listeczkami. ;:138 ;:138
Trzymaj się, Aneczko Kochana ;:167 Dasz radę i będzie w Twoim ogrodzie jeszcze piękniej. ;:196 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3364
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Pięknu ogród i jeszcze dużo miejsca do zagospodarowania. ;:173
Dużo nie będę pisała bo po przerwie nie jestem w temacie,ale życzę dużo zdrowia i deszczu. :wit
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11464
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu czerwony klonik ładnie się rozrósł. ;:215
Fiona świetnie się wpisała kolorem futra w hakone. :D
Dużo cierpliwości i siły na wszystkie aktywności, które Cię czekają w domu i ogrodzie. ;:168
Awatar użytkownika
zielonajagoda
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2869
Od: 4 lut 2011, o 10:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu, jaki piękny z biegiem lat, dojrzały i zadbany Twój ogród ;:215 Ileż Cię to musi pracy kosztować żeby tak wyglądał.
Fiona dobrze się trzyma :), ile ona ma już lat? U mnie ubyło trzy futerka :(
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16947
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Witajcie kochani ;:196

bejka1970 Bardzo ci dziękuję za te wszystkie miłe słowa. Dodatki w ogrodzie też bardzo lubię.
Muszę część odnowić, pomalować ale jeszcze mi na to czasu brakuje. :roll:
Oj ta nasz kotka to faktycznie księżniczka.Już trochę w tym roku widzę jest słabsza.w sierpniu będzie miała 13 lat.
Wiosna w pełni rozwinięta, kolorowa.Tylko te noce jeszcze jakieś zimne.
slila1-Lidziu Dziękuję za miłe słowa bardzo za podanie nazwy.Złotlin ładnie. W tym roku po raz pierwszy ( mam go 3 czy 4 lata ) jest tak bardzo ukwiecony :)
Wczoraj siałam jeszcze raz pietruszkę i marchewkę, bo mi wcale nie wzeszła :( Potem oczywiście plewienie warzywnika, trochę na rabatach.
.I wycinanie trawy przy kamieniach.Żmudna robota.Ae raz w sezonie trzba porządnie wyciąc, potem już lżej to utrzymać.
Taką mam nadzieję,że budki lęgowe znają swoich ptasich lokatorów.
Fiona jak to kot uwielbia słoneczko.I korzysta z takowych okazji:.Jak zobaczyłam w sklepie tą dużą biedronkę to od razu pomyślałam,że będzie fajna do ogrodu.Ona tak uśmiechnięta, wesoła. ;:173
Dziękuję dziękuję, zawsze staram się coś robić, tworzyć.Dziś niedziela, to chociaż po ogrodzie sobie połaziłam i trochę podłam, bo u mnie sucho strasznie.
Pozdrawiam serdecznie ;:196
plocczanka-Lucynko Dziękuję za te wszystkie słowa zrozumienia i otuchy.
Praca zawodowa zajmuje sporo czasu.A taką mam,że czasami coś się dzieje i weekendy( za to dzień wolny sobie obieram ) Ale lubię swoją pracę.
Wiesz, staram się na spokojnie brać, bo inaczej byłoby ciężko.Trzeba, to trzeba i z teściową pomieszkać i wszystkie rzeczy zrobić.Taka to kolej życia. Oj to też miałaś doświadczenia w tej dziedzinie.
Wczoraj udało mi się sporo popracować w ogrodzie, co mnie cieszy.
Serduszka żółciutka wciąż kwitnie.A iryski już w większości przekwitnięte. Nie mam innych niskich. Potem kilka wyższych mam.
Bardzo ci dziękuję Za wszystko i pozdrawiam serdecznie ;:cm
Danusiu z Dziękuję. Miejsca do zagospodarowania to ja mam duuużo .ale trzeba to wszystko planować z rozsądkiem aby potem na to wszystko mieć sily i czas na obronienie i utrzymanie w fajnym stanie.
Dziękuję i tobie duzo zdrówka.U mnie jeszcze deszcz nie padał.Czekam na niego z utęsknieniem.
cyma2704-Soniu Oj tak tak, klonik już ładnie w tym roku wygląda.od tej zieleni bardzo kontrastuje i wygląda cudnie.
Fiona uwielbia słoneczko i puste miejsca czy to na korze, czy to gdzieś na ziemi.
Dziś przy obchodach ogrodu sprawdziłam ,że kilka młodych traw od ciebie mi nie przeżyło i jedna kupiona.Aż mi się płakać chciało. :(
Dziękuję za życzenia teraz trzeba duzo cierpliwości i siły na te moje aktywności aktywności też.To mi bardzo pomaga w takim radośniejszym zyciu ;:167
zielonajagoda Bardzo ci dziękuję. Każdy ogród potrzebuje sporo siły i czasu na utrzymanie. Ale my to kochamy, pracować w nich , delektować się jego pięknem i każdą roślinką. ;:167 To ubogaca nasze życie i utrzymuje naszą kondycje i psychiczna i fizyczną.
O masz 3 koty ? Ja mam jedną kotkę. W tym roku będzie miała 13 lat. Także jest już sporo z nami.


Hmm coś mi wyrosło.
Zapomniałam skąd to mam.Czy to kupiłam czy dostałam sadzonkę,,nie wiem.
I nie wiem jak ta roślina się nazywa ??
Jak nie zam rośliny to nie wiem jak rośnie
Ale liście ma ładne, ciemne, kasztanowe .
Obrazek
Obrazek
Złotokap od sąsiadki zagląda do mnie
Obrazek

Obrazek
To też nie wiem co to mam ?
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ta roślinka w 3/4 mi wymarzła. Ale dobrez,że część jej została. Może się odbuduje ?
Obrazek
Czosnek karatawski Ivory Queen .Muszę go jeszcze dokupić.
Obrazek
Inne czosnki też zaczynają. ;:167
Obrazek

Obrazek
przetacznika goryczkowaty

Obrazek

Obrazek
W tym roku do klombu do hakonek, kupiłam trochę inna szałwię. Pani na rynku powiedziała mi,że niby ona zimuje.Trochę nie chce mi się wierzyć w to. Ale zobaczymy.
Obrazek
Awatar użytkownika
jarha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2547
Od: 17 lip 2014, o 23:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: skraj Jury Krakowsko-Częstchowskiej

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu, dużo ładnych roślin kwitnie w Twoim ogrodzie, a te o barwnych liściach nawet jak przekwitną to dalej są ozdobą, jak np, serduszka czy berberysy. Ładną szałwię kupiłaś, dorodną, a hakonki już duze kępy zbudowały, ile lat rosną u ciebie? Moja wsadzona w zeszłym roku jakoś niezbyt sie rozrasta.
Dobrego dnia Aniu i trochę deszczu dla Twojego ogrodu :wit ;:168
Pozdrawiam, Halszka
Mój ogród niepokazowy Cz.2
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”