Zakątki na Dębowym 3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3255
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Ależ dębolistna się rozrosła ;:oj to już ogromny krzaczek.
Hosty masz bardzo ładne , moje uwielbiają lubią ślimaki i listki są całe w dziurach.
Lilie ,liliowce i moje ulubione floksy daje tyle kolorów a u Ciebie wyjątkowo dużo odmian.
Aniu a hortensja na pniu to, wisienka na torcie. Jak długo masz ją w ogrodzie?
Awatar użytkownika
jolifleur
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1441
Od: 30 lip 2012, o 14:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zacisze Gwda Mała

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Ogród piekny, zdjęcia też urokliwe ale mnie najbardzie urzekły dodatki. Tu figurka tam czapla... Fajny klimat robią takie dodatki :) Niektórzy ich nie lubią ale mi się wydaje ogród wtedy wydaje się taki bardziej osobisty, udekorowany wg gustu właściciela i przez to "cieplejszy" :)
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11515
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu lilie i liliowce wspaniale kolorują ogród. Przepiękne zdjęcia, każdy kwiat doskonale pokazany. ;:138
Czerwony nachyłek zjawiskowo piękny. Powojnik na tle domu z lilią na pierwszym planie cudnie wygląda. ;:215
Wypatrzyłam nowe hortensje na pniu. ;:oj
Staw już ładnie obrośnięty roślinami. ;:215
Dobrego tygodnia. ;:196
Awatar użytkownika
Florian Silesia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2313
Od: 3 lip 2016, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu, piękne zdjęcia robisz. Ale to już wiesz. No a teraz będziesz robić coraz ładniejsze bukiety i kompozycje florystyczne ;:108 Ta z festynu zrobiona z rozmachem, wyrazista i wielkościowo odpowiednia. Miłośnicy ogrodów florystycznie są bardziej kreatywni i naturalni, bo lepiej znają się na roślinach i różnych dodatkach. Więc w Twoim przypadku może być tylko lepiej ;:333
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16971
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

jonatanka=Asiu Oj tak tak hortensja dębolistna już jest wielka i piękna. Jestem z niej zadowolona :)
Hosty też troszkę mi ślimaki podziurawiły. Ale tam 2 razy wysypywałam niebieski granulat. I plaga tam zatrzymana.
Lilie ,liliowce i ja uwielbiam. To rośliny o pięknych kwiatach .O tak mam ich sporo odmian.Zwłąszcza w liliowcach D
A hortensji na pniu już mam 4.I 3 odmiany. 2 Polar Bear mam już 3 rok.

Hortensja bukietowa na pniu mam Mega Pearl - tegoroczny zakup :)
Obrazek
Obrazek

Obrazek
i limka na pniu.A za nią Polar Bear
Obrazek

Obrazek

cyma2704-Soniu Liliowców już się uzbierało sporo.W prawdzie przez 3 lata już żadnego nie dokupiłam.
Rozrastają się i są większe i ładniejsze. ;:167 To prawda one bardzo ubarwiają ogród. I są bezproblemowe .
Bardzo dziękuję za pochwałe moich fotografi.To bardzo uskrzydla i motywuję.
Czerwony nachyłek i mnie bardzo urzekł. Mam nadzieję, że rozrośnie się ładnie tak jak żółty. :)
Hortensje na pniu mam 4. @ 3 latki -Polar Bear. I 2 tegoroczne. Były po 30 zł.To żal było nie wziąć.
Część stawu się zmienia. I dobrez. A do drugiej jeszcze są pewne plany.Zobaczymy czy i jak i kiedy się zrealizują :roll:
Cieszę się ,że powojnik na tle domu z lilią na pierwszym planie tak ci się spodobał. ;:333
Dziękuję i wzajemnie dobrego dalszego tygodnia ci życzę :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

jolifleur-Ewuś Dziękuję, dziękuję, dziękuję. ;:196 Lubię różne dodatki :D
Masz rację,z dodatkami, dekoracjami ogór ma swój , inny klimat.Taki właśnie mój. ;:167

Florian Silesia Bardzo dziękuję za miłe słowa. I pod adresem mojej fotografii ogrodowych b i bukietów.
Nowe wezwanie już mam z pracy zlecone. Na mszę dożynkową. I,,nie robiłam jeszcze takiego bukietu. I trochę się stresuję.
Ale jeszcze mam czas na przemyślenia. Miło mi czytać takie słowa wsparcia.I otuchy.Dziękuję ci za nie. :)

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11283
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Ładnie u Ciebie Aniu , ;:138 ogród kwitnący i zapewne pachnący bo m.in. lilii masz sporo! ;:215
Miłego dnia, który zapowiada się upalnie! ;:196

;:138
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu próbowałaś sama wyprowadzić hortensję na pniu. Mnie tak dziewczyny na forum zachęciły, że mam już jedną, a dwa kolejne patyczki tylko patrzeć jak puszczą korzonki. Spróbuj.
Jak zawsze sporo pięknego kwiecia nam pokazujesz, a ja poproszę o zdjęcie pięknego milina. Podglądam od kilku lat jak go prowadzisz, bardzo mi się podoba.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
jarha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2573
Od: 17 lip 2014, o 23:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: skraj Jury Krakowsko-Częstchowskiej

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu :wit
Nie mogę się napatrzyć na te ogrodowe widoki, jakie pokazujesz ;:215 jeszcze sporo lilii kwitnie u Ciebie, a tu już hortensje zaczynają swój pokaz. Te na pniu pewnie muszą być solidnie przywiązane do palika, żeby ich wiatr nie złamał ;:108
Milego wieczoru ;:168
Pozdrawiam, Halszka
Mój ogród niepokazowy Cz.2
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16971
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

marpa-Maryniu Dziękuję. Bardzo dziękuję za te pochlebne słowa pod adresem mojego ogrodu i roślin.
Lilii mam sporo. Cudnie pachną po całym ogrodzie. A nawet ich zapach wdziera się do domu.
Dzień był faktycznie upalny.Dobrze,że w pracy mam chłodno :)
korzo_m-Dorotko Na razie jedną hortensję tak sama prowadzę na pniu. A 2 pozostałe na pniu to był prezent i 2 kupiłam .
Mi z patyków jakoś nie bardzo hortensje się udają.
Chociaż w tym roku jakieś 3 żyją. Hmm jak dobrze przezimują to można będzie je tak prowadzić .Dobry pomysł :uszy
jarha-Halinko Dziękuję bardzo ;:196 A ja podziwiam ogrody i rośliny u innych.
Lilie jeszcze i wciąż kwitną. Jeszcze mam w pąkach. ;:108
A hortensje na pniu nie mam przymocowanych do kijków. Jakoś tak same rosną. Może się nie połamią.
Dziękuję .I dobrego dalszego tygodnia ci życzę ;:196

Proszę bardzo- milin.Trochę za mocno już się rozrósł. :D
Obrazek

Obrazek


Ciemna Budleja Dawida Black Knight już kwitnie. Ale jej kwiaty nie są tak z daleka widoczne , jak innych odmian. I chyba na drugi rok ją przesadzę.
Albo dosadzę obok niej inną o jasnym kolorze.I wówczas taki duet może będzie ciekawiej wyglądał.
Obrazek

Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Shalina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1132
Od: 3 paź 2017, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Roztocze

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu milin piękny i okazały ;:333 Mój w ciągu pięciu lat miał już trzy miejscówki i teraz dopiero jak wspiął się na wierzch sosny pokazał swoje pierwsze kwiaty ;:306 Koleżance trzy lata temu dałam kawałek i zakwitł jej w następnym sezonie, a ja czekałam na nie tyle lat :D
Aniu czy ta czarna trawa jest wieloletnia, czy jednoroczna? Jest super ;:333
Pozdrawiam serdecznie ;:167 ;:196
Pozdrawiam Halina
Przydomowy ogród emerytki
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Witaj Aniu U Ciebie nie trzeba słów te zdjęcia pokazują całą piękność twojego ogródka, a budleja mnie po prostu zatkała kolorek marzenie ja dostałam w zeszłym roku sadzonke i tez bedzie mi kwitła ciekawe jaki kolorek, ale jeszcze ma pąki. Pozdrawiam Cię serdecznie życzę miłego dnia, słoneczka ;:3 i przede wszystkim dużo zdrówka. ;:196 ;:167
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
kasia74
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2805
Od: 1 cze 2010, o 23:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu u Ciebie jak zwykle pięknie i kolorowo, można oczy nasycić kolorami i pięknymi zdjęciami pięknych kwiatów.
Szkoda że u nas sezon jest tak krótki. :( Masz piękne lilie szkoda tylko że nie ma opisów bo nie wiadomo czego po sklepach szukać.
Życzę miłego dnia.
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Witaj Aniu :wit . Na Twojej działeczce nudy nie ma ;:185 . Rośliny rywalizują ze sobą i pokazują swoje wdzięki ;:138 . Jest na czym oko zawiesić ;:215 . Pięknie wyglądają Twoje trawki i hortensje oraz mnóstwo bylin . Dla każdego coś miłego :lol: . Hortensje na pniu ciekawie wyglądają a ja mam jedną i powiem Ci, że muszę dać mocną podporę bo się biedna wywracać zaczyna ;:oj . Tego roku koronę całkiem solidną ma ;:108 . Pozdrawiam serdecznie :wit .
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”