Ogród w budowie cz1.

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
magduska81
500p
500p
Posty: 562
Od: 11 wrz 2012, o 22:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad Wisła-Ach Lubelskie :)

Ogród w budowie cz1.

Post »

Dawno mnie tutaj nie było,sporo się zmieniło w moim ogrodzie,mój już nie jest mój...Od 2019 r zaczął się nowy etap w nowym miejscu,zabawa od początku...fotka z jesieni...Ogród w budowie...Pozdrawiam ms



Obrazek
Przez mo­j ogród prze­wineło się wiele osób... po każdym zos­tała ja­kaś pa­miątka. Naj­droższe są te, które po­zos­tały w sercu.
Sprzedam/wymienię:Byliny Krzewy Kwiaty rustykalne
Moje małe co nieco
Evii91
100p
100p
Posty: 135
Od: 20 mar 2017, o 16:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród w budowie cz1.

Post »

Witaj, chętnie będę śledzia twój wątek, sama dopiero od poprzedniego lata tworzę nowy ogród. Jestem ciekawa, jak się to u ciebie rozwinie. Poprzedniego ogrodu nie widziałam, ale z ciekawości poszukam. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)
Awatar użytkownika
magduska81
500p
500p
Posty: 562
Od: 11 wrz 2012, o 22:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad Wisła-Ach Lubelskie :)

Re: Ogród w budowie cz1.

Post »

Dziękuję, dużo pracy w tym sezonie..tym bardziej, że na jesień były kwiatki wsadzane na rabtki tylko aby przetrwały zimę, 8 palet z roślinami wysadzone...piwonie, roże ,floksy, irysy, liliowce no tych z około 70 szt.tyle wsadzone.W tej chwili koncepcja ogrodu do wyklarowania...bliżej mi do ogrodu w stylu wiejskim , angielskim...unikam iglaków a szczególnie tuj...i żwirku,kamieni...W tą wiosnę susza straszna...trawa jeszcze nie wyrosła..za to chwasty tak...Tak się zaczynała zabawa...
Obrazek
Przez mo­j ogród prze­wineło się wiele osób... po każdym zos­tała ja­kaś pa­miątka. Naj­droższe są te, które po­zos­tały w sercu.
Sprzedam/wymienię:Byliny Krzewy Kwiaty rustykalne
Moje małe co nieco
Awatar użytkownika
gosia_lublin
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 43
Od: 12 mar 2018, o 10:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Ogród w budowie cz1.

Post »

Witam, też zaczynam tworzyć coś z niczego więc chętnie podpatrzę co u ciebie :D Życzę sił i wytrwałości -podobno najtrudniej jest zacząć a ty widzę że już pierwszy krok masz za sobą :D
Gosia
Awatar użytkownika
nowapasja
1000p
1000p
Posty: 1253
Od: 28 sty 2011, o 10:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Kwidzyna

Re: Ogród w budowie cz1.

Post »

Wpisuje się :wit
Też zaczynam tworzyć ogród więc chętnie będę czerpać inspiracje ;:3
Awatar użytkownika
magduska81
500p
500p
Posty: 562
Od: 11 wrz 2012, o 22:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad Wisła-Ach Lubelskie :)

Re: Ogród w budowie cz1.

Post »

Dzisiaj wreszcie wolna chwila, można popracować...Dziś posadzone 4 jałowce...3 powojniki i 10 hortek eksperymetnalnych ;) ale niestety nipokoi mmnie rabatka z funkiami ...cisza coś na niej za długo...może dlatego że susza,że glina...na razie tylko perz ładnie rośnie...A z kuriera ogrodowego wieści takie że do nowych budek przymierza się sikora..ale powiesiliśmy dwie budki na jednym platanie i nie wiem czy to dobre rozwiązanie..póki co bidula nie mogła się zedycdować do której się wprowadzić.Zobaczymy co wybierze,w bukszpanowym gniazdu 4 jajeczka, Gogo zachwycona, monitoring codzienny przeprowadza i liczy ile ich może być ;)Susza straszna i na razie warzywnik stoi...ps wodę w tunelu wreszcie mam yupi!!!
Obrazek
Przez mo­j ogród prze­wineło się wiele osób... po każdym zos­tała ja­kaś pa­miątka. Naj­droższe są te, które po­zos­tały w sercu.
Sprzedam/wymienię:Byliny Krzewy Kwiaty rustykalne
Moje małe co nieco
Magdula141
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1138
Od: 7 mar 2007, o 13:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Ogród w budowie cz1.

Post »

Witaj :D
Madziu życzę dużo siły i pomysłów w budowaniu nowego ogrodu :D

:wit ;:3 ;:3 ;:3
Pozdrawiam Wanda
Moje wątki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”