Familokowego sezon 2020

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6837
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Witaj Jadziu w nowym roku oby kwitnącym i kolorowym :wit
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu pewnie dalej gości masz, ale może uda Ci się jakieś wspominki wiosenne wstawić ;:180

Pozdrawiam cieplutko ;:196 ;:196
Awatar użytkownika
ewita44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1744
Od: 11 maja 2018, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Witaj Jadziu
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, cennego zdrówka życzę.
Fiołki już dla Ciebie powoli wypuszczają korzonki , gdy będą w pełni wykształcone dam znać na priv.
Ja też próbuję ukorzenić różę z patyczka , nie wiem czy coś z tego wyjdzie zobaczymy, bo pierwsze próby okazały się porażką.
Awatar użytkownika
lanceta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3927
Od: 13 wrz 2010, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, witam serdecznie,
na Twojej fotce-cudnej urody- rozpoznałam swoją różę NN. To Charles Austin :heja
Czy już robisz przymiarki do nowego sezonu,wszak to tylko jeszcze 2 m-ce :;230
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, wszystkiego dobrego w Nowym Roku ;:196 Oby był dla Ciebie i Twojej rodziny udany pod każdym względem. Samych obfitych kwitnień w nowym sezonie i jak najmniej szkodników ogrodowych. ;:196 Żebyś już nie musiała walczyć ze wstrętnymi ślimorami. Niech omijają Twój ogród szerokim łukiem.
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Witaj Jadzinko. ;:196
Widzę, że na razie odpoczywasz i nabierasz sił przed sezonem.
Oby ten rok był lepszy i bardziej przyjazny czego Tobie i nam wszystkim życzę. ;:4
Awatar użytkownika
adamiec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2807
Od: 4 mar 2010, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Ruda Śl.

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Witam, nareszcie jestem na forum ogrodniczym. :wit
Mój ogródek moja miłość.
Zapraszam Irena
Ogródek pełen marzeń cz.1, cz.2, cz.3
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Widzę Kochana, że już buszujesz na forum ;:196 Zajrzyj i do siebie, bo już się wszyscy stęskniliśmyObrazek
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Też dołączam do grona oczekujących na Gospodarza. ;:196
Pstrykasz jakieś zdjęcia już czasami w ogródku?
Co tam dobrego w Twoim królestwie, Jadziu?
Pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Witam wszystkich bardzo serdecznie ;:196 ;:196 .Czas zbyt szybko zasuwa do przodu, bo już mamy luty i niedługo zaczną się wysiewy ,chociaż niektórzy już tam coś wysiewają. Śniegu sporo napadało jednak teraz jest tylko czerń bo wszystko stopniało. Powoli wyglądają z ziemskich czeluści Przebiśniegi i Ranniki ,które u mnie zazwyczaj są dopiero w połowie kwietnia i jestem w szoku.Możliwe że znów będzie jak w ubiegłym roku to co miało kwitnąć wcześniej zakwitnie w późniejszym czasie. Liście na budlei zieloniutkie jak na razie, bo zapowiadają ostre przymrozki, a śniegu na razie nie widać, tylko leciutko wczoraj poprószyło.No cóż zobaczymy co będzie . Tęsknie już za takim widokiem, ale niestety jeszcze sporo czasu nam pozostało ,aby cieszyć się takimi widokami ;:174 Kurcze przy zmianie komputera gdzieś zgubiłam wiosenne fotki ,chociaż szału nie było z kwitnieniem, bo większość tulipanów mi zgniła, ale szkoda widoku krokusowej łączki .Trzeba będzie czekać na nowe kwitnienia krokusowej łączki

Obrazek

BEATKO kochana ;:196 żadnych fotek jeszcze w tym roku nie robiłam bo jak było ładnie to nie miałam czasu na dłuższe posiedzenia w ogródku .Teraz sie poprawię ;:333 Jasne ze muszę wypróbować nową metodę ukorzeniania róż i nie tylko .wnuk ma mi zamówić na all podłoże kokosowe bo mam zamiar w nim też porobić sadzonki i wysiać nasionka

Obrazek

IWONKO wolę najpierw zaprzyjaźnione wątki odwiedzić bo potem gdy zajrzę do siebie nie mam czasu na zaprzyjaźnione wątki .Teraz gdy mama pojechała do siebie będzie więcej czasu na zaglądanie na forum .

Obrazek

IRENKO cieszę się że już zaczęłaś pojawiać się ,ale nie szalej za bardzo, bo oczy to ważny organ ;:196

Obrazek

ELUSIA ;:196 fajne mi odpoczywanie ,ale ważne ze jakoś się trzymam na razie . Chwilkę mam dla siebie i trzeba nadrobić wszystkie zaległości nie tylko forumowe

Obrazek

DOROTKO dziękuje serdecznie za życzenia ;:196 i oby się spełniły, bo drugiego takiego sezonu nie wytrzymam nerwowo .

Obrazek

LODZIU na razie żadnych przymiarek nie robię jeszcze nie zdążyłam nawet myśli pozbierać.Charles Austin to cudna róża obficie kwitnącą .Ciekawe czy prowadzisz ja na pnącą czy jako parkową

Obrazek

EWUNIU ;:196 trzymam kciuki za fiołeczkowe dzieciaczki .Porażek w ukorzenianiu róż miałam mnóstwo, bo czasem z świeżo ukorzenionych róż robale pożarły mi korzonki .Teraz mam wsadzone patyczki różane w donicy i stoi ona na podeście altanki i jak na razie wszystko jest OK .Muszę wypróbować ten nowy sposób z kokosowym podłożem

Obrazek

KRYSIU kochana ;:196 w trakcie przeprowadzki z jednego komputera na drugi gdzieś zgubiłam wiosenne fotki dopiero mam czerwcowe.Nie mam pojęcia gdzie ich szukać.Pozostają jedynie wiosenne z 2019

Obrazek

EWCIA wzajemnie i życzę Ci udanego sezonu

Obrazek

KASIU Elżbietkę wygoliłam jesienią, bo zbyt poszalała, bo przecież jej nie przycinałam wiosną, a nie ma jak samemu sobie je uformować, a nie tylko pokazywać palcem co ściąć .Syn mnie opierniczył że właziłam tak wysoko na krzesło i stół bez asysty .Sporo jej patyczków posadziłam do donicy i jak na razie żyją stoją na podeście altanki osłonięte workami z ziemią i wytłoczkami jajek

Obrazek

HALINKO ;:196 wreszcie piszę u siebie to już sukces teraz muszę nadrobić w innych zaprzyjaźnionych wątkach .Udanego sezonu Ci życzę bo przecież każda z nas kiedyś zaczynała

Obrazek

ANIU ;:196 witam również w 2021 Roku ,chociaż już mamy luty i życzę Ci udanego sezonu takiego przynajmniej jak w ubiegłym roku

Obrazek

AGUSIU ;:196 mama miała w listopadzie 90 teraz pojechała na chwilkę do siebie, bo już brakowało jej tabletek na serce i niech trochę znów tam pomieszka. No Twoja mama też nie ma lekko ;:174 ,a Twoja babuszka wiekowa starsza od mojej mamy. Sadzonki szałwii możesz zrobić w sezonie masz dobrą rękę ;:196

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
ewita44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1744
Od: 11 maja 2018, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu
Jak zwykle raczysz nas wspaniałymi widoczkami.
Spodobała mi się Veronica i goryczka,bo ostatnio mam bzika na fioletowy, niebieski i biały kolor, choć inne kolory też lubię.
Ale to chyba jakaś chwilowa faza u mnie.
Będę częściej tu zaglądać i oglądać twoje roślinki bo od poniedziałku idę wreszcie na urlop (muszę stary wykorzystać).
Tak więc na spokojnie pozachwycam się nimi.
A że idą mrozy to tym bardziej się cieszę , że będę przez chwilę w domu.
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4320
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Piszesz Jadziu, że ranniki już wyglądają, u innych widziałem nawet kwitnące i ... od kilku dni stale zaglądam w dwa miejsca gdzie jesienią po raz pierwszy posadziliśmy ich bulwki - całe 50 szt :)
Ani jednego kiełka jeszcze nie widziałem, ale uspokoiłaś mnie, że kwitną zazwyczaj w połowie kwietnia.
Trzymaj się zdrowo ;:168
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1952
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu masz oko wprawnego fotografa wyłapujesz świetne,ciekawe momenty i ujęcia roślin a nawet owadów,piękne te zastawienia kwiatowe,ja nie potrafię tego uchwycić trzeba chyba z bliska bardzo brać i może to kwestia aparatu ?ja mam taki najtańszy ale dobre i to.Niedziela już przeleciała to udanego tygodnia ;:138 .
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”