Familokowego sezon 2020

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Już chciałoby się, żeby było tak jak na Twoich zdjęciach ;:oj Ale i to, co obecnie można zobaczyć w naszych ogródkach jest cudne. Tylko to ochłodzenie mogłoby się skończyć, bo nie pozwala nam się tym wszystkim zachwycać. Jutro już jadę na działkę, w dzień słonko przyświeca, to nie jest tak źle.
Kokorycze chętnie przygarnę, dzięki ;:196
Trzymajmy się zdrowo ;:196
Awatar użytkownika
Igala
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2602
Od: 11 gru 2012, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Ale sie rozmarzylam wiosennie ogladając twoja wiosne w ogrodzie i zdjecia wspomnieniowe, śliczności takie!!
Gratuluję ci wytrwałosci w rehabilitacji i takich wspaniałych wynikow!!! ;:333
Też zycze ci aby twoje drogi i koronnego (wlasciwie to koronnaych bo to cala rodzina i do tego zmutowana) zawsze sie rozmijały!!!
Zapraszam serdecznie! Iga
Kontrolowana dzikość cz.2
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2880
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, piękne wspomnieniowe łany kwiecia, ale jeszcze mi nieśpieszno do takich widoków, jeszcze chcę się nacieszyć wiosennymi kwiatuszkami ;:138 Mrozy mają odpuścić, ale prognozy pokazują do końca tygodnia 0 w nocy ;:14
U mnie jest już sporo kokoryczy pustej, cieszy mnie bardzo, bo długo nie chciała się rozsiewać, ale na forum widzę tyle różnych kolorków ;:oj i chciejstw przybywa.
Ciemierniki raczej nie zmarzną, a jeszcze jak okryte, to już powinny być zupełnie bezpieczne ;:108
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu mnie się ciemierniki ładnie wysiały, jak będziesz chciała, chętnie się podzielę, one co prawda małe, ale podobno im mniejsze tym lepiej się aklimatyzują w nowym miejscu.
W ubiegłym roku sporo mi latem wyginęło, ale teraz przy wiosennych porządkach znalazłam sporo nowych.
Dobrze, że mamy tyle zdjęć ze swoich ogrodów i jest co wspominać, póki co w ogrodzie przecież niewiele się dzieje, przynajmniej u mnie, krokusiki przekwitły, iryski też ;:131 teraz czekam na sasanki, malutko ich mam, za to własnoręcznie wysiane, więc bardzo cieszą.
Życzę dużo słonka i zdrowia przede wszystkim, oby omijały Cię wszystkie wirusy ;:167 ;:196
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
GrazynaW
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6700
Od: 14 sty 2009, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jakie miłe wspomnienie lata! Przez to siedzenie w domu te wspomnienia są takie odległe. U mnie wysiane pomidorki pokazują nieśmiało kolanka - będzie w co ręce włożyć.
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6837
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Primula Francesca rzuciła mi się w oczy z tych Twoich wspaniałości. Przepiękna jak wszystko. Takie wspominki zachęcają do zakupów i muszę trzymać kapsę zamkniętą zicherką :;230 Ach jaką musimy mieć siną wolę... Masz zabiegi teraz ? nie odwołane z powodu pandemii?
Zdrówka ;:196
Awatar użytkownika
Yollanda
500p
500p
Posty: 952
Od: 23 maja 2014, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małe Trójmiasto

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Witaj Jadziu,
u Ciebie zawsze coś pięknego można zobaczyć. Lubię Twoją różę Maigold i tę czerwoną. Mówisz o niej "doktorek",zastanawiam się nad jej właściwą nazwą. Piękne kwiaty pokazują piwonie ITOH. Myślę, że i w tym sezonie tak zakwitną.
Pozdrawiam serdecznie
Jola
Awatar użytkownika
eukomis
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4135
Od: 13 sty 2008, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Witaj Jadziu ty jak zwykle czarujesz pięknymi różami.Pozdrawiam
pozdrawiam Halina

*spis wątków
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jeszcze tylko jeden zabieg ,a dzisiaj kto nie miał maseczki nie został wpuszczony na teren obiektu .Dobrze ,ze przezornie miałam maseczkę [wolałabym jakąś upiększającą :wink: ] ale cóż nie miałam wyboru musiałam ją założyć :D Do tego wszystkim mierzą temperaturę zresztą od dwóch tygodni to robią jak tam chodzę.Byłam dzisiaj w ogródku wreszcie nawiozłam róże młode listki nie wyglądają ładnie zważone mrozem, to samo hortensjowe, czy młode listki chryzantem .Myślę że nic im nie bedzie .Widziałam dzisiaj juz Bujankę większą ona kurcze zawsze w kwietniu się pokazuje.Nic to jutro na nią zapoluję,bo zanim polazłam po aparat już jej nie było .Parapetowe przedszkole ma sie dobrze muszę im sesje zrobić, ale nowy członek rodziny Kajtuś uwielbia ogryzać listki .Ojjjj trudno bedzie utrzymać te sadzonki w domu. Oby sie ociepliło to poszłyby do inspekciku do altanki i tam spokojnie by rosły.

Obrazek

Obrazek

HALINKO pozdrawiam również czym czaruję u mnie jak zawsze nieład artystyczny bo wszystkie rosliny mi się podobają .Jednak lubię mieć kolorowy ogródek w sezonie

Obrazek


Obrazek

JOLU witam w moich skromnych progach .Dawno mnie nie odwiedzałaś, ale wiadomo wnuki są na pierwszym miejscu .Ta różyczka to Souvenir du dr Jamain Nie miałam czasu dla Maigolda żeby go uporządkować i pościnać co niepotrzebne .Muszę to nadrobić po kwitnieniu, bo wnet nie będę mogła przejść do kompostownika tak sie rozrósł. Itohy mam tylko 3 i cudownie kwitną szkoda że piwoniowe kwiaty są krótkowieczne, ale w takiej masie wyglądają zjawiskowo

Obrazek

Obrazek

EWCIA Franceska ma piękny seledynowy kolor mam ją od dawna .No cóż trza kajsik ta kasa udać nie idzie trzimać kapsy na zicherce ;:306 szkoda że nie mom miejsca bo zachciewajek mom a mom :;230

Obrazek

Obrazek

GRAŻYNKO kochana moje pomidorki fajnie mężnieją i aż się dziwię że te odmiany są takie inne takie mężne od siewki .Jestem ciekawa smaku ich owoców

Obrazek

Obrazek

DAYSY ;:180 tez mam siewki ciemierników i dorosłe egzemplarze ,ale muszę zrobić z nimi porządek .Po co trzymać darmozjady co nie kwitną ,ale to chyba jednak wina barku wody. Gdyby była glina wszystko rosłoby inaczej. Miejmy nadzieję że wszystkich nas ominą te wirusy ;:196 ;:196

Obrazek

Obrazek

MARTUSIU na razie posiłkujemy sie wspomnieniami ,u Ciebie natomiast tegorocznego kwiecia w bród wiec nie musisz sie posiłkować wspomnieniami .

Obrazek

Obrazek

IGUŚ żeby wrócić do pełnej sprawności to chyba raczej nie możliwe, bo wciąż lekko utykam na tę nogę ;:174 Cóż może do końca roku bedzie lepiej, a jak nie to trzeba sie z tym pogodzić .Dobrze że chodzę dziękować Bogu

Obrazek

Obrazek

IWONKO pozbieram siewki kokoryczy są nawet większe kępki Lakolistną już masz . Sporo w lecie wykopałam, bo gdzie nie spojrzałam wszędzie orliki i kokorycze

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Florian Silesia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 3 lip 2016, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

To są puszkinie na ostatnim zdjęciu? Cała masa ich! :shock: Same się rozsiewają?
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

FLORIANIE jak widzisz siewek w koło multum, a kiedyś nie umiała sie u mnie zaaklimatyzować, a ona taka śliczna. Za niedługo będzie tam calutkie poletko tych śliczności .Muszę uklęknąć i zrobić im porządna fotkę
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
GrazynaW
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6700
Od: 14 sty 2009, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu u mnie popikowane pomidory jakieś malizny ale daje im czas na ogarnięcie się. Szkoda, że znów będzie mroźno nocami i taki spadek temperatury nie wróży nic dobrego. Doniczkowce nadal muszę trzymać w domu bo nie ma innego wyjścia. ;:174
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

GRAŻYNKO moje jeszcze nie nadają się do pikowania dopiero mają pierwsze właściwe listki jeszcze z tydzień ale mam je wysiane w dużych odstępach to miejsca mają pod dostatkiem .Miłej niedzieli

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”