Familokowego sezon 2020

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Familokowego sezon 2020

Post »

Witam bardzo serdecznie po krótkiej przerwie wszystkich miłych gości którzy się tu zjawią .Poprzednią część wątku znajdziecie TU Myślę ,ze i w tym sezonie będziecie mi również towarzyszyć ;:196 .Jaki będzie cóóóóż dowiemy sie niebawem na razie ni to wiosna ni to zima, bo śniegu jak nie było tak nie ma .Teraz częściej zaglądam do moich włości jak tylko pogoda jest odpowiednia .Jak tylko trochę lepiej ptaszek zaraz wyfruwa z gniazda :wink: jednak na razie za nic sie nie biorę chociaż kusi mnie i to bardzo :;230 Jednak daje na wstrzymanie a zielsko panoszy sie w najlepsze na calutkiej powierzchni.Teraz fajnie by sie wyrywało, bo gleba mokra ale jeszcze zaczekam z tymi pracami. Wczoraj porobiłam parę fotek bo paluszek dobrze działa a i mogę ustać bez kul :heja

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zrobiłam też parę kropelkowych fotek bo wołały mnie te usadowione na Kokoryczy lakolistnej czy innych kokoryczach

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
adamiec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2807
Od: 4 mar 2010, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Ruda Śl.

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Udało się jestem pierwsza, widzę że roślinki pięknie zimują, oby tak dalej było. Jadziu piszę do ciebie mową ,zobaczę jak mi to wyjdzie. Może teraz nie będę taka leniwa w pisaniu bo pisze za mnie tablet. Mam nadzieję że zima szybko minie i rozpoczniemy nowy sezon wiosenny :heja ;:303
Mój ogródek moja miłość.
Zapraszam Irena
Ogródek pełen marzeń cz.1, cz.2, cz.3
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

IRENKO widzisz teraz z pewnością częściej będziesz zaglądać na FO jak masz taki sprzęt przy którym nie trzeba stukać w klawiaturę

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Już się bałam Jadziu, że zamknęłaś furtkę aż do wiosny ;:202 Ale skoro w Twoim ogródku już króluje wiosna, to nic dziwnego, że szybciutko jesteś z powrotem :tan Ranniki, jak sama nazwa mówi, to zdecydowanie ranne ptaszki, ale żeby aż tak? U mnie ostatnio jeszcze nie było ich widać, ale minęły dwa tygodnie od ostatniej wizyty, to może też się już pokazały? Jak tak, to może nawet ich nie zobaczę, szkoda by było..... ;:224
W styczniu paluszki już Cię świerzbią do grzebania w ziemi ;:306? Ziemia jeszcze zimna, nieprzyjemna.....wstrzymaj się jeszcze ciuteczkę, jak widać wiosna czai się tuż za progiem. Tylko czeka, żeby szerzej jej otworzyć drzwiObrazek
Dalie wysadzam dopiero w kwietniu, to jeśli karpa Ci nie przeszkadza, to może pod koniec marca wyślesz? Może być też wcześniej, to eM zabierze do pracy, dołączy do innych ;:108

Ciekawa jestem jaka będzie wiosna po takiej zimie nie zimie? Pozdrawiam cieplutko ;:196
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

IWONKO oczywiście karpy mi nie przeszkadzają, nawet tam jeszcze nie zaglądałam ,choć czas najwyższy upewnić sie co tam piszczy Możliwe trzeba podlać datury i szałwie ciutek napoić.przy takiej zimie nie zimie z pewnością wszystko już tam szaleje.Otwarłam watek Ranniki mnie do tego skusiły, a przebiśniegi też już widać, jednak tylko ich szczypiorki .Te patyczki Angeli jak dotąd są zieloniutkie a wsadzone bez okrycia .Twoja Aphrodite w doniczce zakopcowana i okryta butelką nawet do niej nie zaglądałam .Z ciekawości jutro zajrzę co u niej słychać

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Zerkałem, zerkałem i jesteś :) Dobrze, że już ze zdrowiem coraz lepiej i masz czas żeby na działeczkę pozaglądać, zazdroszczę :wink: U mnie ranniki tez już praktycznie przekwitają, co roku coraz szybciej nie wiem jak to się skończy dla innych roślinek. Pozdrowienia zostawiam i oczywiście będę zaglądał :)
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Wow , jakie duże ranniki ;:oj u mnie one słabo się wiodą. A co tam z paluszkiem?coś tam sobie uszkodził ?
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, melduję się w nowym wątku ;:196
Bardzo się cieszę, że już jesteś z powrotem i nie kazałaś nam czekać do wiosny. Zresztą jak widać na powyższych zdjęciach, wiosna już do Ciebie zawitała. Przy takich temperaturach, to wcale nie jest dziwne. Tylko róże mocno szaleją. Czyżby Twojej Grace pomyliły się pory roku? ;:oj Już wypuściła nowe listki? Oj, spieszno jej i chyba chce być w tym roku liderką. Jak zakwitnie w kwietniu to dopiero będzie niespodzianka :wink:
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, pamiętam,,Twojego wawrzynka białego. To on mnie naraził chęcią posiadania. Już mam białego. Mimo że jest młody, ma ładne, grubiutkie pąki. A różowy nigdy za bardzo nie kwitl. Ale też chyba źle rośnie. Za bardzo stloczony. I mnie faktycznie sporo kwitnie już. Ale specjalnie tak wybierałam ,:)
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
Florian Silesia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2283
Od: 3 lip 2016, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Ranników gratuluję! Muszę u mnie poszukać. Ciemierniki widzę z daleka ale by dojrzeć łebki tych maluchów - trzeba uważniej pospacerować po rabatach. Mimo ciepła u mnie ziemia trochę zmarznięta (w glinie więcej wody).
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2797
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, witam się w nowym wątku ;:196 Jeszcze trochę i zdążyłabym dopiero na lato u Ciebie ;:306
Wiosna szaleje w Twoim ogrodzie! Róże nie zgubiły liści, kokorycze wypuściły nowiutkie, pięknie obsypane kropelkami wody! A jaka ta wiosna nierówna, u mnie przebiśniegi już tylko czekają na słoneczko, żeby rozłożyć płatki, a Twoje dopiero listki pokazują. Poletko irysów ;:215 u mnie coś im nie odpowiada, bo znikają ;:174 Spojrzyj, proszę, co to za listeczki przy iryskach wyrastają?
I co to robić, uwierzyć, że wiosna i sprzątać rabatki, czy czekać na zimę? A chwasty nie czekają!
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jesteś Jadziu z now6ym wątkiem i w wiosennym wydaniu stycznia ;:196 , no to i ja jestem, a że wiosennie u Ciebie to widać, sporo zieloności i sporo kwitnień ;:215 oby tylko zima nie przyszła z mrozem, ze śniegiem może być, pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6295
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Witaj, Jadziu :wit
Otwarta nowa furtka to wchodzę do Twojego zaczarowanego ogrodu.
Cieszę się, że zdrówko coraz u Ciebie lepsze ;:215
Już niedługo będziemy zerkać co się nowego pokaże i co zakwitnie. ;:3
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”