Familokowego sezon 2020

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Rehabilitacja na świeżym powietrzu, to w przypadku takich ogrodowych zapaleńców, najlepsza sprawa ;:oj Ostro zaczęłaś działać, ale i dzięki temu masz efekty. Krokusy jak oszalałe zaczynają się pokazywać, ale dzięki temu od razu zrobiło się weselej w ogródku. Jak się patrzy na takie kwitnące maluchy, to od razu ;:167 rośnie.
Miłego dnia ;:196
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, u Ciebie prawdziwa krokusowa łączka ;:215 Rabaty wysprzątane aż miło popatrzeć. Brawo dla dzielnej ogrodniczki! ;:138
Ja niestety nic nie mogę zrobić, a roboty jak to na wiosnę, dużo. Nawet suchych badyli po floksach jeszcze nie pocięłam. Zeszłorocznych liści na rabatach też sporo. A swoją drogą, skąd tego dziadostwa tyle, skoro w listopadzie z M porządnie grabiliśmy? Część róż pozrzucało liście, a niektóre nadal stoją w pełnym rynsztunku. Biadolę, że nie ma komu tego oberwać, a przecież to wylęgarnia chorób grzybowych :evil: Ale trudno, zdrowie jest ważniejsze.
;:196
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

No i minął kolejny dzień pracy w ogródku .Z rana nie zapowiadało sie na to, bo było pochmurnie i co chwilkę mżył deszcz.,jednak gdy zrobiłam obiad to sie fajnie wypogodziło, więc jak tu usiedzieć w domu :;230 Oczywiście 3 godzinki znów zaliczone i rabata pod płotem sąsiada zrobiona piwonie ścięte Westerland usadowiony na hibiskusie[Ketmia syryjska] a u sąsiada Forsycja juz w mocnych pąkach .Koniec świata wszystko oszalało.Oczywiście zostało jeszcze sporo do wysprzątania calutka lewa strona od strony domu i pod siatką . Ogródek zaczyna nabierać blasku ;:167

Obrazek

Obrazek

DOROTKO kochana ;:196 spokojnie zdążysz zrobić ja mam o tyle dobrze ,że umiem uklęknąć i na klęcząco czyszczę rabatki.Przecież ja nie mam drzew, a liśćmi ,ścinkami piwonii, róż i floksów dzisiaj zapełniłam calutki pojemnik,no bo przy okazji ścinam też róże .Nie ma na co czekać coraz więcej młodych listków się pojawia a po co osłabiać róże. Skoczki już sobie urzędują na całego. Jak zrobię porządek to opryskam Promanalem zatkam im te zielone gęby ,ale przy dobrej pogodzie to jeszcze ze 4 dni potrzebuję

Obrazek

Obrazek

IWONKO wiesz że szybciej dochodzę do siebie, bo to gimnastyka na całego :;230 .Krokusów coraz więcej sie pokazuje ale brzęczków dalej niet ;:174 Dzisiaj miały wszystkie stulone płatki bo brakowało im ;:3

Obrazek

Obrazek

HALINKO widziałam Twoje tulipany papuzie ja wychodzą bez łodyg prosto z ziemi to aż niemożliwe.Tez musiałam krokusom wysprzątać bo nie miały tlenu :wink:

Obrazek

Obrazek

GRAŻYNKO kochana nie można wszystkiego na raz zrobić rodzinka najważniejsza.Ty nie masz ogródka tylko balkonik to szybko uporasz sie z tym ;:196

Obrazek

Obrazek

ANIU Ty z Twoją szybkością uporasz sie w mig , a ja kuśtyk wszystko powoli, na wszystko zwracam teraz podwójną uwagę. Jak tylko wrócisz do Dębowego wrzucisz 4 bieg i migusiem wszystko będzie gotowe jeśli oczywiście pogoda na to pozwoli ;:196

Obrazek

Obrazek

MARTUSIU ;:196 brawo Ty ;:333 ja juz zapomniałam że jakieś 10 lat temu kupiłam w Niemczech cebulki tego Galanthusa, bo nigdy mu pod spódniczkę nie zaglądałam :;230 tegoroczna kepka spora, ale kwiatów mało to dla Ciebie jeden z 3

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16966
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

O jacie ,ale te twoje ładnie już krokusiki wyglądają ;:215
I przylaszczki. .Czyli wiosna ;:108 ;:108
Bardzo lubię te twoje wspominkowe piękne zdjęcia kwiatowe.
a róże już z takimi listkami ;:oj
Lutowe ładne wzrosty.
Azalia piękna.
Mam jedna taką drobną, białą .ale nie wiem jaka to odmiana.
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2865
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, śliczny ten przebiśnieg pod spódniczką, a ispódniczkę ma piękną ;:167 Róże pięknie zaczynają, oby zakwitły cudnie jak we wspomnieniach ;:138 Pierwiosnek zupełny wyrodek ;:306
Czekam na zdjęcia krokusowej łączki w rozkwicie ;:138
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu co ja czytam ;:oj , Ty już tyle pracy w ogrodzie zrobiłaś ;:oj , no szalejesz, nie za bardzo szalejesz?, wiosna już śliczna u Ciebie, Jadziu powiedz przycinać już róże, nie wiem co robić, a one już rosną ;:108
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, na rabatkach blask, wysprzątane aż serce rośnie ;:167 Widać już tę wiosnę coraz bardziej.
Twoje różyczki świetnie się prezentują ;:215 Cięłaś już? Czy jeszcze czekasz?
Awatar użytkownika
Florian Silesia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2311
Od: 3 lip 2016, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Ale morze szafranów! ;:oj Chyba się rewelacyjnie u Ciebie sieją, bo widzę, że nawet na ścieżce wyrastają? Goryczka też już kwitnie? :shock:
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

WOW,dużo u Ciebie krokusow, na ścieżce rozdziały się czy co? Masz już przylaszczki, u mnie nawet listków nie widać. Ale wiosna już jest :D

-- 23 lut 2020, o 18:18 --

WOW,dużo u Ciebie krokusow, na ścieżce rozdziały się czy co? Masz już przylaszczki, u mnie nawet listków nie widać. Ale wiosna już jest :D
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadzieńko te patyczki to ja mam od tamtego roku z wiosny i te listeczki to są te co wypuściły przez sezon letni, tak siedzą całą zimę, myślę ze te listeczki mam zostawić w spokoju? nie wiedziałam że one osłabiają roślinkę.
Wiosna u Ciebie piękna ;:167 ile krokusików cudownie u mnie się tak nie namnażają tylko raczej giną, te co mam powsadzane w doniczki to są inaczej jakimś dziwnym trafem znikają :( aż przechodzi ochota sadzić. Ten pełny przebiśnieg jest ;:167 Dzisiejsza noc była okropna, a rano niemiła niespodzianka, drzewo sąsiada, ogromny jesion, runęło i połamało ogrodzenie ;:145 7 przęseł do wymiany, a mogli go wyciąć, mówiliśmy bo usychało, ale co poradzić na upartych ludzi., teraz tylko pełno roboty. Pozdrawiam Jadzieńko serdecznie ;:196
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu,przyszłam zobaczyć białego wawrzynka, u mnie zaczyna :wink:
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3255
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu przybiegłam się przywitać a tu już piata strona. Przegapiłam otwarcie wątku. ;:223
Ładna wiosna u Ciebie , śliczne krokusy a 'Katharine Hodgkin bardzo, bardzo mi się podoba.
Jadziu nie forsuj się i uważaj na siebie. ;:168
Awatar użytkownika
mar33
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6341
Od: 13 mar 2012, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu jak zawsze jestem ze wszystkim opóźniona ;:202
Piękne wspomnienia wiosny i lata ale może ten rok będzie ciekawszy ;:113 zawsze coś nowego znajdzie się w Twoim ogrodzie :heja
Pozdrawiam Maria "Przyroda jest lekarstwem w każdej chorobie" Hipokrates
Moje wątki- zapraszam. Ogrodowy - aktualny cz.8
Mój wątek personalny
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”