Familokowego sezon 2020

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
wiewioreczka
500p
500p
Posty: 902
Od: 11 maja 2012, o 23:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Jaworzno.... Śląsk

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Witam , nadrabiam zaległości, spacerując i podziwiając motylki, bzyczki i róże ;:oj
Pozdrawiam ciepło, miłej niedzieli :wink:
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16966
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu :wit kochana wszystkiego najlepszego z okazji imienin.
Nade wszystko dużo zdrówka, radości wszelakiej i dużo spokoju ;:196 ;:196 ;:196
Pozdrawiam.Odezwij się ;:108 ;:108
Obrazek
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu wszystkiego co najlepsze dla Ciebie w dniu imienin, zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka i oszałamiającego sezonu ogrodowego w przyszłym roku :wink:

Skromny bukiecik dla Ciebie ;:167 ;:167 ;:167
Obrazek
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
lanceta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3927
Od: 13 wrz 2010, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, wszelkiej pomyślności ;:196
Obrazek
Awatar użytkownika
ewita44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1733
Od: 11 maja 2018, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu
W Dniu Twojego święta ;:167 ;:196

Obrazek
Życzy Ewusia
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji imienin ;:167


Obrazek
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
GrazynaW
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6700
Od: 14 sty 2009, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Witaj Jadziu. ;:196
Psychicznie wykończyło nas lato plagą ślimaków, deszczami i zimnymi dniami, wysiłek fizyczny nie zrekompensował się. Mnie dobija sytuacja zdrowotna zmuszająca nas do zamknięcia, Ty masz chociaż chusteczkę swojej ziemi gdzie możesz wyjść i zwiesić oko na późno kwitnących różach. Musimy szukać chociaż promyka nadziei, ja będę się go pazurami trzymać. Tobie też wysyłam tylko pozytywne fluidy.
https://www.hurtowniazrodlo.pl/dane/sou ... aj-sie.jpg
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Witam wszystkich miłych gości baaardzo serdecznie i proszę o wybaczenie ze zaniedbałam wątek ;:196 ;:196 Niestety jakoś ostatnio nie miałam nawet ochoty wchodzić na forum tak mnie zniechęcił ten sezon .Dziękuję wszystkim za życzenia imieninowe.Chociaż obchodzę urodziny ale życzeń od ;:167 nigdy zbyt dużo ;:196 ;:196 U mnie tylko szczątkowe kwiaty w ogródku .Najbardziej wyrywna to Angela ta nadal ma kwiaty, chociaż już nie grzeszą urodą :wink: Ostatnia dalia wsadzona do gruntu miała calutki czas łodygi i liście ,chociaż pąki kwiatowe pożarły ślimory .Wczoraj ją wykopałam miała zgniłe wszystkie łodygi, jednak bulwy miała jędrne zdrowe .Ciekawe jak przezimuje .Wszystkie daliowe bulwki już schowane, ciekawe czy w przyszłym sezonie coś z nich będzie, bo nawet nie pakowałam ich w gazety jak każdego roku, tylko zostawiłam w donicach w których "rosły" a raczej wegetowały. obiecałam pokazać nową rabatkę z Rh i paprociami .Jestem ciekawa jak będą rosnąć w towarzystwie pobratymców. Dosadziłam im Novą Zemblę i azalię Princess Anna i Wietlicę Red beauty, a miałam już Silver Falls Dołożę tam jeszcze parę wrzosów żeby tym dwóm było raźniej .Tak było do deszczy teraz wszystko zmarniało ;:174

Obrazek

Obrazek

GRAŻYNKO dziękuję za pozytywne fluidy ;:196 obiecuje ze nie dam sie ,a jak będzie zobaczymy ;:224 .Wiem ze mam ogródek przy domu ,ale czasem nawet nie chce mi się tam wchodzić a idę bo muszę wyrzucić odpadki na kompost a przy okazji pozbierać to tałatajstwo.Teraz już się pochowały te gadziny, żeby ze zdwojoną mocą wyruszyć wiosną na łowy :evil:

Obrazek

Obrazek

KAROLCIA dzięki serdeczne za życzonka wraz z pięknym naręczem astrów ;:196

Obrazek

Obrazek

EWUNIU Tobie również serdecznie dziękuję za życzenia i pamięć oraz za cudny bukiet ;:196 Z pewnością już masz wszystko posadzone włącznie z cebulowymi .Ja w tym roku nie mam ani jednej tulipanowej cebulki, może wiosną będą jakieś wyprzedaże w szkółkach to posadzę

Obrazek

Obrazek

LODZIU serdecznie dziękuję za życzenia i bukiet z dalią przecudnej urody ;:196

Obrazek

Obrazek

DAYSY a od Ciebie całe naręcze róż ;:167 wraz z życzeniami ;:196 Chociaż te mnie w tym roku nie zawiodły i cudna La Villa Cotta jednak pokazała kwiat ;:196 Gdybym nie miała w doniczkach tego wilczomlecza też zostałby pożarty przez te gadziny nie miałam prawa ich postawić na rabacie, bo już różniste się pojawiały

Obrazek


Obrazek

ANUSIU nie zawsze ma się venę do pisania ostatnio jakoś mnie tak wzięło jak nigdy dotąd. Dziękuję za życzenia i bukiet liliowców ;:196 Na tej fotce kwiatostany rutewki Delavaya spodobały mi się ;:180

Obrazek

Obrazek

ANETKO witam serdecznie. Spaceruj do woli jeśli odpowiadają Ci klimaty

Obrazek

Obrazek

KRYSIU oczywiście przynęta w postaci obierek okraszonych dodatkowo paroma granulkami to dobry wabik tylko trzeba systematycznie usuwać przybyszów. Te gady przez jedną noc potrafiły pożreć calutką bananową skórkę została tylko gruba końcówka.Cieszę sie ze fajnie rozmnożyłaś Amistad i z pewnością takie połączenie było superowe ;:333 W kompostowniku też było ich mnóstwo mam nadzieję ze Prosionki i mrówki uporały sie z ich jajeczkami jak to czytałam

Obrazek

Obrazek

EWCIA moja Amistad będzie w tym roku na korytarzu ,a młode sadzonki w domu .Ona wytrzymuje do -5 *a w ubiegłym roku wykopałam z gleby i w doniczce dałam do przechowalni .Przeżyła tylko deszcze i ślimory mi zabiły obie sadzonki

Obrazek

Obrazek

DOROTKO róże to mocne zawodniczki nie powala ich byle co .Wiosną wszystkie cudnie wystartują przy Twojej troskliwej opiece. Szkoda że szybciej nie wiedziałam ,ale mam w doniczce szafirki i orlikolistną rutewkę Oczywiście będę pamiętać o Tobie w razie gdybym coś miała usunąć ;:196

Obrazek

Obrazek

BEATKO biedna dalia została dopadnięta przez ślimaki jednak leciutko rozchyliła kwiat Podgryzły jej połowę łodygi walczyła i nie poddała sie tym gadom .Muszę zajrzeć do przechowani możliwe tam już otwarła ten kwiat do końca

Obrazek

Obrazek

Życzę wszystkim miłego wieczoru
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4317
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Ciekawe Jadziu, czy byś zgadła jakie róże u nas jeszcze kwitną w najlepsze :wink:
odpowiem - te od ciebie - Angela, Pretty Sunrise. Elmshorn, Eyes for You cała zapączkowana jeszcze. Inne też jeszcze kwitną ale najbardziej te wymienione, aha pąki ma jeszcze Burgundy Iceberg i wczoraj jeden się rozwinął.
Elżbietki ładnie urosły i już się cieszę na następny rok.
Pozdrawiam :wit
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

ANDRZEJU no to masz obfite kwitnienie .U mnie tylko Angela ma mnóstwo sfatygowanych deszczami kwiatów rozwinął swoje skrzydła biedny Gebruder Grimm .Niestety klęska w tym roku ;:222 chyba pozwolę bylinom tym ekspansywnym na rozrost bo wsadziłam je do gruntu zamiast kisić w donicach .Niestety nie dawały tego efektu na jaki oczekiwałam .Zawsze mogę im trochę pogrozić szpadlem jak za bardzo będą się rozwalać na rabatach :) Artemis też jeszcze ma parę kwiatów, ale Elmshorn dawno poszedł spać .Po pierwszych przymrozkach zacznę biegać z sekatorem
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
GrazynaW
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6700
Od: 14 sty 2009, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Marcinki o tej porze roku nadrabiają urodą, zawsze takie chętne do kwitnienia.
Awatar użytkownika
ewita44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1733
Od: 11 maja 2018, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu
Piękne te Twoje zdjęcia z kwiatuszkami.
Wiem, że tak jak ja obchodzisz urodziny ale nie zaszkodzi złożyć życzeń w imieniny.
Już mam cebulowe posadzone, jedynie pacioreczniki mam do wykopania.
Większość drzew zgubiło liczne liście a orzech włoski już jest łysy.
Fajne te marcinki i chryzantemki.
Też muszę sobie te zimujące chryzantemki posadzić.
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16966
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

To prawda Jadziu :wit nie zawsze ma się wenę do pisania a nawet do zaglądania i czytania .
Znam to.
Róże pięknie ci kwitną. piękna ta żółta chryzantema.
I wypatrzyła śliczne różowe ale takie czerwonawe marcinki.
hortki jak zawsze piękne. Nawet jak już całkiem z brązowieją, to ładnie nam ogrody zdobią.
A ten żółty ładny kwiatuszek to dziurawcowy ?? Czy co to jest ???

Zdróweczka życzę i dobrego tygodnia. ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”