Familokowego sezon 2020

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, zrobiłaś mi frajdę tymi wiosennymi fotkami ;:196 Jak miło popatrzeć na te słoneczne, żółte kolorki. Na krokusy mieniące się w słońcu ;:215 Już lada moment będziemy miały to na "żywo". Zimy raczej nie będzie. I skoro nie przyszła do tej pory, to niech już nie wraca. Teraz czekamy na tę prawdziwą wiosnę ;:65
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2816
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, jakie cudne wspomnienia kolorowej, ciepłej i słonecznej wiosenki ;:138 Coraz bardziej chcemy już takich łanów kwiecia, bo wiosenna zima nas kusi pierwszymi kwitnieniami, a powinniśmy grzecznie odśnieżać i czekać do marca ;:306
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16947
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu :wit
Bardzo mnie cieszy ,że coraz częściej i wiecej chodzisz bez kul. :D
glodek wygląda przeslicznie .
Ale i inne wiosenne cieszą.
Ja jeszcze u siebie dobrze się nie rozejrzalam za nią.
Też mam taką nadzieję , że już tej zimy nie będzie.
Pozdrawiam cieplutko ;:196
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Witam wszystkich miłych gości bardzo serdecznie.Cóż ręce nie uznają spoczynku wiec zaczęłam następną serwetkę zanim wyruszę na podbój :wink: ogródka .Byłam oczywiście w niedzielę niby tylko wyrzucić na kompostownik obierki ,ale aparat ze sobą zabrałam porobiłam też parę fotek.Bez kul chodzę po domu ,ale dzisiejsza pogoda znów zmusiła mnie do zabrania kul ,bo ledwie chodzę ;:174 Cóż dobrze to już było, teraz będzie jako tako i trzeba z tym żyć. Najbardziej martwią mnie róże bo zaczęły szaleć nie na żarty ;:202 .

Obrazek

Obrazek

ANIU powinno być coraz lepiej a jest tak sobie ,jednak nie narzekam bo nic na to nie poradzę jak taka pogoda za oknem to i kości ja odczuwają ;:174

Obrazek

Obrazek

MARTUSIU u Ciebie łany przebiśniegów a u mnie zaledwie jeden kwiatek reszta szczypiorki ;:174 jednak widać coraz więcej wychodzących krokusów juz cieszę sie na tę moją krokusową łączkę

Obrazek

Obrazek

DOROTKO wszyscy na to liczymy ,że juz nie zawita do ans zima ta sroga z mrozami i śniegiem czyli kolejna lajtowa zima.Oby tylko potem w maju nie przymroziło czy w kwietniu bo wszystko szybko wystartowało ;:202Niektóre róże pmyliły pory roku i nawet jeszcze nie zrzuciły ubiegłorocznych liści

Obrazek

Obrazek

BEATKO ;:196 fajnie mieć też swoja paprykę tak jak pomidorki .Możesz wysiać w doniczce i tak ją zostawić .To na razie ubiegłoroczne wspomnienia te z kolorami

Obrazek

Obrazek

GRAŻYNKO wiem że jesteś zabiegana nie można wszędzie być o czasie, bo są ważne i ważniejsze sprawy ;:196 Buziaczki przekazane

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a to na prośbę Beatki no cóż lubię się chwalić :oops: :;230

Obrazek

Życzę wszystkim kolorowych snów
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, śliczna serwetka ;:215
Twoje różyczki rzeczywiście szaleją na całego. Czyżby chciały zrobić niespodziankę i zakwitnąć na Wielkanoc? :wink: Przy takiej pogodzie i temperaturach, wszystko jest możliwie...
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, ale będziesz miała wawrzynka, to będzie najpiękniejszy Wawrzynek ;:138
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16947
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Cuudeńko ta serweta ;:180 ;:180 ;:180
Ale wiosny coraz więcej.
I róże jakie wyrywne.
Az jutro przyjrzę się moim .
I poszukam u siebie wiosny. :wink:
Pozdrawiam i tego zdrówka wciąż życzę ;:196
Awatar użytkownika
Florian Silesia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2296
Od: 3 lip 2016, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Dobrze się spisałaś, znajdując w ogrodzie tyle oznak wiosny! I to nie tylko pierwsze kwitnienia (ranniki, wawrzynek - super!) ale i młode pędy i listki!
Nie ma co się zamartwiać ewentualnymi przymrozkami (owszem, mogą nadejść), bo prognozy i te na najbliższe dni (w poniedziałek 13stopni!) i te długoterminowe (bardzo ciepło w kwietniu) są optymistyczne!
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, jaka zdolna z Ciebie dziewczynka ;:63 Serweta cudna Ci wyszła ;:oj Z ciekawości obejrzałam sobie dzisiaj kilka filmików o frywolitkach i jestem pełna podziwu dla Twojej cierpliwości. Taka serweta, to niemały trud i chyba sporo czasu, brawo Ty ;:138
Kiedyś, patrząc na zdjęcia ranników, myślałam, że to całkiem spore kwiatuszki. Przynajmniej na takie wyglądają na waszych zdjęciach. Odkąd mam je sama, to wiem, że to drobinki, ale jakże wdzięczne ;:oj Rośliny się rozszalały, Twoje róże bardzo wyrywne, . jak tak dalej pójdzie, to zakwitną w kwietniu. Oby tylko większe mrozy nie przyszły, bo się zmarnują. jednak zimy nie widać na horyzoncie i w tej sytuacji, chyba na szczęście ;:108
Ty za to nie szalej, znaj umiar i pomalutku wdrażaj się do normalnego życia. Wiem, że to ciężko wytrzymać, szczególnie jak słonko zaświeci, ale masz jeszcze czas. Uważaj na siebie ;:196
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Dziennie pada i ochłodziło się, więc na razie siedzę w domu szkoda zdrowia na wychodzenie do ogródka .Dzisiaj już przestało padać, więc kto wie możliwe jutro się wybiorę obadać co nowego się pokazało.Witam bardzo serdecznie wszystkich miłych gości ;:196

Wspomnieniowe fotki z przełomu marca i kwietnia 2019

Obrazek

Obrazek

IWONKO dziękuję za pochwałę moich wypocin ;:196 Przy tej pracy ,chociaż sie nie nudzę, a Ty zaś realizujesz sie w kuchni szykujesz różne smakołyki dla rodzinki .Oby taka pogoda juz pozostała bo szkoda byłoby roślin .Ostatnie deszczowe i chłodne dni przystopowały moje zapędy ogrodnicze i grzecznie siedzę w domciu :)

Obrazek

Obrazek

FLORIANIE oby tylko słonko przygrzało to juz wawrzynek pokazałby na co go stać .Uwielbiam go ;:167 a w dodatku to pamiątka po śp Krysi [Goryczka] ,to samo moja Uvularia tez jest prezentem od niej to najważniejsze roślinki przypominające mi super ogrodniczkę ;:167 ;:167

Obrazek

Obrazek

ANIU ;:196 za pochwały każdy ma inne zdolności ale ważne że prócz ogrodowania mamy jeszcze jakieś hobby W zimowe dni mamy zajecie dla rąk

Obrazek

Obrazek

KAROLCIA wiesz ,że wawrzynek to moja chluba każdego roku kwitnie przecudnie, a w tym znów zakwitnie tak cudnie jak 2 lata temu moja panna młoda. Mam posadzonych parę siewek ubiegłorocznych

Obrazek

Obrazek

DOROTKO ;:196 za pochwałę serwetki ta akuratnie jest zrobiona w/g wzoru śp. mistrza Jana Stawasza bo pamiętam ,ze kiedyś trzeba było pisać w/g jakiego wzoru sie robiło i nie przywłaszczać sobie czyichś zasług .Trochę sie obawiam o róże ale jak wszystkie wskazówki na niebie i ziemi wskazują że zima odeszła może tylko w wyjątkowych przypadkach sobie o nas przypomnieć.Te róże które zdążyłam przyciąć jesienią właśnie tak szaleją ;:202

Obrazek

Obrazek

Życzę wszystkim miłego wieczoru

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, świetne, wspomnieniowe fotki ;:215 Już wkrótce takie widoki będziemy miały na żywo. Coraz więcej roślinek rwie się do życia i nasze ogrody lada moment zrobią się kolorowe. Róże szaleją, ale ja się nie martwię. Najwyżej przytnę to, co ewentualnie przemarznie. Myślę, że tej prawdziwej zimy już nie będzie ;:224
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu masz złote nie tylko złote ;:167 ale i rączki przepiękna serwetka z frywolitek , może jak nie będę już pracować to spróbuję też takie coś pięknego zrobić :tan Mam też białego wawrzynka , ale na nóżce też jest obsypany pakami , ale moje panny to jeszcze śpią nie widzę takich widoków jak u Ciebie, życzę zdrówka ;:167
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu - serwetka frywolitkowa przecudna ;:167 ;:180
Tuż obok przebiśniegów od Ciebie wyrasta coś z fioletowymi pączkami. Hmmmm - dostałam też wtedy od Ciebie Sangwinarię. W ubiegłym roku pokazały się tylko liście. a teraz są już pączki. Ciekawe czy to Sangwinaria, czy coś innego ślicznego. Niebawem się przekonamy.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”