Familokowego ciąg dalszy

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Familokowego ciąg dalszy

Post »

Witam wszystkich serdecznie po krótkiej przerwie Poprzednia cześć wątku znajduje sie TUTAJ

Obrazek

Zrobiłam sobie chwilkę przerwy i myślałam otworzyć wątek gdy pokażą się pierwsze zwiastuny wiosny.wczoraj pogoda była wyborna i prawie calutki śnieg znikł z ogródka nawet porobiłam parę kropelkowych fotek. Wczoraj wieczorem zauważyłam ,że sobie sypie śnieżek ,jednak jak rano wstałam to przecierałam oczy ze zdziwienia ;:202 .Wszystko w cudownej czystej bieli nie tylko chodniki ale również drzewa pokryte grubą warstwą świeżego białego puchu .Poczyniłam też już pierwsze wysiewy na początek poszła papryka i fajnie wykiełkowała -czerwone strąki ostrej, a dzisiaj zauważyłam ,ze wychodzi też następna ostra PIRI PIRI . Kwieciście mam też na parapetach za sprawą storczyków oczywiście nie wszystkie kwitną sporo paków opadło .W tym tygodniu chcę też wysiać pomidory bo w ubiegłym sezonie zbyt późno zaczęły owocowanie, jednak miałam nawet w listopadzie swoje pomidorki . Wolę mieć szybciej swoje np w czerwcu .Zobaczymy jak to będzie, wiec zapraszam wszystkich na wyczekiwanie wiosny



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

No to czekamy razem na wiosenkę Jadziu :wit , zima przyszła ale miejmy nadzieję, że na chwilę, w końcu świstak nie zobaczył cienia, to znaczy wiosna tuż, tuż ;:306 , wiosenka u Ciebie na parapetach, ja jeszcze nie zaczęłam wysiewów, musze ziemię uszykować ;:108
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadzinko Kochana melduję się i czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy :tan
Pozdrawiam ;:196
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Witaj Jadziu w nowym wątku ;:3 ;:167
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6295
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

No i mam Cię, Jadziu :wit
I niespodzianka, że nie dałaś zbyt długo na siebie czekać. ;:215
Zdjęcia kropelkowe oczywiście extra, storczyki tez śliczne.
A jak tam u Ciebie, ruchy w ogrodzie już jakieś są?
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6837
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu jestem i ja. Czekam na kopertę z nasionkami i też papryczki posieję.
Zawsze Tosia odliczała dni do wiosny ale jakoś ostatnio nie zagląda na forum. Kto ją zastąpi ;:219 ?
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16947
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Witam Jadziu :wit w kolejnej części ogrodowej :D
Ciemiernik śliczny. U mnie biały kwitnie :)
Pozdrawiam cieplutko ;:196
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Miło mi powitać starych znajomych .Tak wygląda nadal za oknem więc nie warto było dzisiaj wychodzić do ogródka jak wszystko zasypane ;:196 .Pokazał kwiatki następny cudny storczyk ciapatek :wink: Tego dostałam od wnuków na urodziny parę lat temu i nadal żyje a nawet zakwita :heja

Obrazek


Obrazek

a taki koszyczek robiłam z Amelką no powiedzmy dla jej taty na urodziny ,które przypadają w Walentynki .Na drugi koszyczek juz części przygotowane stoją obok w pojemniku ten będzie dla mamy Amelki też na urodziny ale w marcu .Jednak na ten mam jeszcze czas

Obrazek

a to nasza artystka ;:167 która bardzo lubi pozować z różnymi minkami

Obrazek

Zaczęłam też robić serduszka na Walentynki a trzeba ich trochę zrobić jednak fotki jeszcze brak

ANIU tego ciemiernika dostałam od koleżanki jednak wiosną nie zakwitł za to teraz będzie miał kwiaty o ile mróz ich nie zetnie .To wczorajsze fotki ogrodowe

Obrazek

Obrazek

EWCIA Tośka ma inne zajecie, ale w jakimś wątku widziałam ,ze ktoś zaczął odliczanie tylko nie pytaj w którym no cóż SKS :;230 Bez odliczania też przyjdzie wiosna

Obrazek

Obrazek

BEATKO no cóż pogoda spłatała figla wiec otwarłam swoje podwoje co tam czekać .Wczoraj gdy widziałam te kropelki na krzewach aż sie do siebie uśmiechnęłam i wzięłam ze sobą aparat, a mój M mówi po co Ci ten aparat jak jeszcze nic nie rośnie .No cóż nie zna się a ja tak długo na nie czekałam. To staje sie moja obsesją :;230 :;230 Ptaszory zrobiły mi taki porządek :twisted: Wyobrażasz sobie co będzie wiosną jak pszenica już zaczyna kiełkować ;:202

Obrazek

Obrazek

TERENIU ano pokazałam sie w nowej odsłonie .Mam nadzieję ,ze wszystkie Twoje róże przeżyły bez uszczerbku .Oglądałam wczoraj moje i parę pędów nadaje się do cięcia aż do ziemi, jednak cały obraz dopiero przed nami

Obrazek

Obrazek

BEATKO smutno mi było tylko krążyć po zaprzyjaźnionych wątkach jak mam jeszcze tyle do pokazania z poprzedniego sezonu.Amelkowe buziaki lecą do ciebie łap ;:cm moje również ;:196

Obrazek

Obrazek

IWONKO oczywiście w grupie raźniej i szybciej przyjdzie ta wyczekiwana wiosna .Taka zima może być bo nie ma zbyt wielkich mrozów a śnieg okrywa wszystko to lepsze niż deszcz .Dzisiaj zauważyłam ,że w tej ziemi którą kupiłam pokazały sie malusie krocionogi .Kurcze nie wiem czy Astvit z cukrem im podoła inaczej wszystko mi pożrą ;:202 Uwielbiam kropelkowe fotki i nie umiem sie opanować przed ich robieniem i prezentacją :oops:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu phalki przekochane, uwielbiam je. Kiedyś miałam ich kilkanaście, obecnie kilka.
Kropelkowa królowo i dobrze, że nie wytrzymałaś długo w wątkowym celibacie bo mi wizyt u Ciebie brakowało ;:108

U mnie dokładnie tak samo wygląda pod karmnikiem, wyjedzą dziady wszystko, ale przy tym narozwalają co niemiara :lol: ale jak tu się na te cudeńka złościć, skoro one potem w lecie wyjadają robaczki i gąsienice z naszych kwiatuszków.

Ponieważ mieszkamy blisko siebie, to pogoda u mnie taka sama - zimaaaa, panie zimaaa na całego. A jeszcze wczoraj wieczorem pisząc posta pisałam o mgle i deszczu.

Powodzenia życzę w robótkach ręcznych, a Amelkę ściskam mocno i przesyłam ogromnego buziaka ;:168 ;:196

Pozdrawiam ;:196
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
Awatar użytkownika
adamiec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2807
Od: 4 mar 2010, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Ruda Śl.

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jestem i ja , same piękności widzę a szczególnie Amelka fajnie pozuje. ;:215
Mój ogródek moja miłość.
Zapraszam Irena
Ogródek pełen marzeń cz.1, cz.2, cz.3
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6837
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu czasem ziemię kupną "zapiekam" w piekarniku aby pozbyć się robactwa- zapaszek nieciekawy ale efekt dobry.
W zeszłym roku słoneczniczki powyrastały mi wszędzie własnie z "rozrzutności" ptasiej :wink:
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, nie może zabraknąć i mnie w nowym wątku ;:196
Razem będziemy wspominać i czekać na pierwsze oznaki wiosny. Już coraz bliżej... ;:65
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Biały puch, a raczej lekka biała zmarzlina okrywa wszystko w koło .Dzisiaj przy słonku drzewa pozbyły się białego ciężaru jednak teraz znów panuje minusowa temperatura .

Trochę wspomnień ostatnich dni maja 2018

Obrazek

Obrazek

DOROTKO Twoje fotki to lek na zimno które mamy za oknem .Witam Cie serdecznie w kolejnym odcinku mojego wątku i zapraszam częściej o ile czas na to pozwoli ;:196 Achhh też marzy mi się zwiedzanie ogrodu Austina może kiedyś uda i się tam dotrzeć wszak marzenia się spełniają

Obrazek

Obrazek

EWCIA kupiłam ziemię od faceta który mi ja przywiózł na ogródek Fajna czarna,konsystencja gruzełkowata wiec czego więcej chcieć .Dzisiaj zaglądałam do skrzynki i żadnego stworka nie widziałam ,jednak przesadziłam te sadzonki do innej ziemi .Achhh ta rozrzutność ptasia nie ma granic nic nie są szporobliwe :wink: Jednak przez nie będę mieć sporo plewienia na przedwiośniu ;:222

Obrazek

Obrazek

IRENKO Amelka lubi pozować a jak juz widzi ,ze biorę aparat do ręki to zaraz dopomina sie fotki taka to z niej modelka jednak jest bardzo fotogeniczna trzeba przyznać :)

Obrazek

Obrazek

BEATKO kochana no tacy są ci nasi strażnicy ogródków .Oby odwdzięczyli sie w sezonie obniżeniem szkodników na naszych kwiatkach i nie tylko .Jednak trochę pracy nam przysparzają wiosna kiedy trzeba po nich sprzątać porozrzucane resztki czy calutkie ziarenka.Kurcze ja juz nie mogłam sie doczekać kiedy w ogródku obejrzę pierwsze kropelki usadowione na krzewach .Buziaczki przekazane pozdrowionka i buziaczki dla Ciebie również ;:196

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”