Ogródek Gosi 18

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ogródek Gosi 18

Post »

Małgosiu ale wspomnienia są cudne, ja po prostu tak jakoś mam wiosną mało koloru wydaje mi się, a właśnie na wiosenne kwiaty tak się czeka najbardziej. Kociaki kochane, ale masz rację z tymi nockami, no a kiedy siadam do komputera to mam dokładnie to samo, nie mogę nic napisać, bo mój Stasiu od razu jest na kolanach albo na klawiaturze ;:306
Awatar użytkownika
Igala
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2587
Od: 11 gru 2012, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogródek Gosi 18

Post »

Moje klimaty :D ; https://www.fotosik.pl/zdjecie/6062f6dc3225d0b6
Zdjęcia przecudne ;:333 aż zrobiło mi sie znów wiosennie tej dziwnej zimy :wink:
Zapraszam serdecznie! Iga
Kontrolowana dzikość cz.2
Akinkowo
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 47
Od: 9 lut 2019, o 08:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogródek Gosi 18

Post »

Witam,
Bardzo mi się tutaj u Ciebie podoba, widzę że przyjaciół futrzastych masz zacnych. Będę zaglądać.
Ja też mam 2 kociaki i 2 psiaki, która bardzo lubią "pomagać', szczególnie pies, który lubi kopać, drapać i sprawdzać czy np. cebulki dobrze wsadziłam i czy może za płytko nie rosną. Dokazują i też teraz czekają na wiosnę i ciepłe słoneczko.

Pozdrawiam, Bogusia
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogródek Gosi 18

Post »

Gosiu młode kotki są bardzo zajmujące, można godzinami bawić się i patrzeć co wyczyniają :D
Czy martwisz się, bo kotek będzie wychodził do ogrodu?
Chwała Ci za wspomnienia, bo aż mi się gęba śmieje do tych wiosennych kwiateczków. Nie wstawiam zdjęć wspomnieniowych, jednak staram się przemóc i chociaż coś napisać. Masz rację coraz mniej piszących, bo tyle powstało teraz możliwości. Dużo osób pisze na Fb, ale przecież to nie to samo!
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Ogródek Gosi 18

Post »

Oj znam to, jesienią był u mnie przez miesiąc mały kociak, jak nie spał i nie jadł, to mógłby się bawić bez przerwy ;:oj
Śliczne wspomnienia, wiosna w najpiękniejszym wydaniu ;:63
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16561
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi 18

Post »

Piękną, bardzo kolorową wiosnę miałaś w swoim ogrodzie, Gosiu! ;:138 ;:138
Dużo tulipanów ;:215
Wstawiaj fotki swojego pupilka, plissss..... ;:180 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi 18

Post »

Iwonko, kot nie siada na klawiaturze, tylko zasłania ekran. Nie tylko nie mogę nic napisać, bo nie widzę co piszę, ale nawet przeczytać co u Was. Całe szczęście jest coraz straszy i coraz mniej go interesują rzeczy już znane.
Dzisiaj na przykład po raz pierwszy zobaczył odpalony kominek.
Prawie wszedł w niego. O mało ogona sobie nie przypalił, bo wsadził w szpary wentylacyjne. Całe szczęście chyba temperatura go potem odstraszyła.

Igala, ja też bardzo lubię moją ścieżkę. :D

Bogusiu, zawsze miałam tylko jednego zwierzaka na raz. Jakoś nie mam odwagi na kilka. Chciałabym bardzo i boję się. Najgorsze jest to, że latem często wyjeżdżam i opieka nad zwierzyńcem musiałaby spaść na kogoś innego, dlatego też zdecydowałam się na kota, bo z nim jest łatwiej. Do tej pory nie miałam problemów ze szkodnikami ogrodowymi. Mojego Goldena nazywałam wręcz psem ogrodnika, bo wiedział którędy może chodzić, niczego nie niszczył. Ale początki też były różne. Pamiętam, że jak był jeszcze mały nie mogłam przy nim niczego sadzić, bo od razu kiedy odchodziłam wyciągał wszystkie nowe rośliny. Nie wiem, czy chciał w ten sposób sprawić mi przyjemność, bo bardzo lubię sadzić nowe rosliny, czy robił to na złość ;:306
Teraz mam większy problem z obcymi kotami, bo zrobiły sobie u mnie kuwetę. Do wiosny muszę się z tym uporać.

Marysiu, tak, martwię się, że bedzie wychodził do ogrodu. To nie jest dachowiec, który poradzi sobie zawsze. W dodatku boję się, żę może wyjść za obręb działki a ktoś może go ukraść, bo jest prześliczny, a będzie jeszcze ładniejszy.
Muszę sprawdzić, czy są obroże z GPS, żeby można go było namierzyć.
Ja nie mam FB, więc tam nie ucieknę.
Szkoda, że coś się kończy. Przez tyle lat było super

Natalio, a co stało się z kociakiem?

Lucynko, na razie nie robiłam mu zdjęć. Ja jestem ogólnie antyzdjęciowa. Lubię robić tylko zdjęcia roślin. Nie mam pojęcia dlaczego. Mam na przykład bardzo mało zdjęc syna. Może dlatego, że ja nie lubię jak mnie ktoś fotografuje? Taka fobia.
Ale postaram się :D


W niedzielę było słonecznie, choć zimno, ale mimo to wyskoczyłam na chwilę do ogrodu poszukać wiosny

Oczar pięknie zakwitł. To jeszcze maleństwo, bo posadzone wiosną, ale liczę, że się rozrośnie, mimo, że ma trudne warunki w towarzystwie tuj
Obrazek

Obrazek


Wyłażą przebiśniegi
Obrazek

Obrazek

Obrazek

I rzut na ogólny stan ogrodu

Obrazek


Ciąg dalszy nastąpi, bo to nie koniec wiosny w moim ogrodzie
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Ogródek Gosi 18

Post »

Gosiu śliczny oczar , ja kilka lat temu kupiłam 2 żółty i czerwony , ale u mnie nie przezimował a tak mi się podoba .pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi 18

Post »

Geniu, teraz raczej nie ma problemu z zimowaniem ;:173
Zapytaj na zlocie Izę Tamaryszka, ona ma już kilka lat i nic nie mówiła o kłopotach z zimowaniem
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11515
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogródek Gosi 18

Post »

Gosiu oczar przepiękny. ;:oj Zawsze mi się kojarzył z żółtym kolorem. :roll:
Zmobilizowałam się do pisania, ponieważ podglądam Wasze wątki i wstyd mi, bo wszyscy narzekają na marazm na forum.
Pozdrawiam ciepło. ;:196
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Ogródek Gosi 18

Post »

Gosiu tak naprawdę to teraz powinnam się wybrać do sklepów ogrodniczych pewnie mają nie duże ,kwitnące oczary.
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Ogródek Gosi 18

Post »

Kociak był znajdą, a że mam starszą już kotkę od początku liczyłam się z tym, że być może u mnie nie zostanie ;:185 I niestety miałam rację, Kicia go nie zaakceptowała, do tego stopnia, że stan jej zdrowia zaczął się pogarszać... Poza tym i mój stan zdrowia grał tu pewną rolę, przewlekła choroba i mały, żywiołowy kotek to nie jest dobra kombinacja. Nowy domek znalazłam dość daleko, ale nadal mam z nim kontakt, a do tego maluch ma tam towarzystwo w tym samym wieku, więc się nie nudzi.
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16968
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogródek Gosi 18

Post »

Coraz więcej roślin się pokazuje.
Wiosna coraz bliżej.
Faktycznie ,pięknie ci ten oczar zakwitł ;:108 ;:108
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”