Kolejny sezon w ROD... cd.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11252
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Pogoda się stabilizuje , wczorajszy pobyt na działce i lustracja włości - zadawalające! :D Ogrodnicy obeszli się łaskawie i do nas na ROD nie dotarli. ;:215

Gosiu moje oczko wodne zwróciło Twoją uwagę :lol: ,gdzieś czytałam, że masz zamiar sobie także sprawić taką namiastkę ;:108
Za sympatyczną ocenę zdjęć serdecznie dziękuję! ;:196

Marto czas mamy piękny i sprzyjający zachwytom nad otaczającą przyrodą ;:167 Stokrotkami i ja mam usiany trawnik a koszenie tylko pobudza je do dalszego rozkwitu.Teraz czekam na irysy choć nie mam żadnych rarytasów ale kwitnienia po przesadzeniu zapowiadają się nie najgorzej i to samo liliowce...

Majowo ... i tradycyjnie Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu i u mnie rodgersja otworzyła swoje parasolki a niezapominajki i orliki a także fiołeczki, opanowały każdy wolny skraweczek rabatki. ;:215
Dziś piękna ;:3 pogoda, tylko niezapowiadany deszczyk przelotnie odwiedził ogródki, potem wyszło słoneczko i szybko wszystko osuszyło. ;:215
Pozdrawiam kochana i uroczego tygodnia Wam życzę. ;:7 ;:79 ;:79
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Jak zwykle u Ciebie Maryniu, wątek okraszony pięknymi zdjęciami ;:oj Nie ma się co jednak dziwić, bo przy takim bogactwie roślin na działce, rzeczywiście masz co pokazać ;:63 Ogród bogato ukwiecony, a i pierwsza lilia mnie nie zawiodła, czekałam na nią ;:196
U mnie niestety mróz zniszczył kilka roślin, ale nie jest tak źle. Większość powinna się odbudować ;:108
Czekam na poprawę pogody, chociaż jak na razie ciężko to idzie. Pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11252
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Dzisiaj będzie u mnie sadzenie pomidorów i ogórków w gruncie na ryzyk-fizyk ..W końcu trzeba to kiedyś zrobić..W foliaku pierwsze aczkolwiek nieliczne grona zawiązane ;:108 Balkon wreszcie z lekka opustoszeje bo jeszcze sporo roślin pozostanie ...Hoduję jeszcze 3 całkiem spore już dalie,kilkanaście lilii,jakieś jednoroczne sadzonki..różanecznik...

Stasieńko ;:196 ,wierny druhu mojego wątku ;:167 wiosna przyśpiesza po deszczu chwasty oszalaly ze szczęścia i zajmują każde wolne miejsce..Będzie co robić,żeby tylko ;:3 dopisało..
Iwonko ;:196 ;:180 na prawdziwą majową aurę wszyscy oczekujemy..Zima ciepła zdawała się prognozować taką wiosnę ale póki co maj nas nie rozpieszcza ciepełkiem dobrze ,że deszcze choć zasiliły różne regiony w wodę.

MAJOWO... Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11252
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Dla Marty64 - liliowiec Middendorfa?

Obrazek
:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2816
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, dziękuję ;:196
Twoje orliki śliczne, pokazują światu swoje wnętrze, a nie spuszczają główek w dół ;:215 Azalie już kwitną i jeszcze dużo w pąkach.Wydawało mi się, że najpierw kwitną japońskie, a po nich wielkokwiatowe ;:oj
Funkia, niczym biały płomień wśród zieloności, bardzo mi się podoba, ale rozwijająca się paproć o ciemnych łodygach, zachwycająca ;:303
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11252
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Marto ;:180 ta azalia wielkokwiatowa to najwcześniejsza z moich.Pozostałe jeszcze w pąkach. ;:108 No i jeszcze pontyjka kwitnąca i niesamowicie pachnąca...Orliki w tym roku słabiutko ! Rok temu były okazałe różnokolorowe krzaczory w tym roku tylko siewki w niezbyt atrakcyjnych kolorach.
Dziękuję za miły komentarz do moich ogrodowych piękności! ;:167 :heja


MAJOWO CD... Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1011
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Cześć. :D
Przyroda u Ciebie dosłownie ekspodowała. Cudne kwiaty. Brawo.
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11252
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Edwardzie cześć! :D Miło Ciebie gościć w moim ogródku! ;:180 Cieszy mnie,że wizytę zakończyłeś uznaniem dla moich roślin! :heja

Moje majowe obrazki Obrazek

Cieszą mnie liczne odsłony wątku! :|

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
kasia74
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2804
Od: 1 cze 2010, o 23:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Przytuptałam znów do Ciebie Maryniu w poszukiwaniu piękna i oczywiście się nie zawiodłam. Zdjęcia, portrety roślin artystyczne. Potrafisz odnaleźć piękno w każdym listku, kwiatku. ;:138
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, miałam to samo skojarzenie co Marta, na widok hosty Patriot. To jak ognisko w negatywie pośród paproci. ;:433 ;:433
U mnie orliki porosły jak las, niebawem wstawię fotki. ;:333 Hosty masz ogromne,Arum już otworzyło swój kwiat a za nim podąża rabarbar. ;:215
Fantastyczny ten widoczek z epimedium wśród paproci i innych cieniolubów. Nawet kamień jest tu na miejscu. ;:138 ;:63
Kochana, nieco się ochłodziło lecz słoneczko dopisuje, choć i deszczyk by się przydał. ;:47
Pozdrawiam i wszystkiego dobrego na zbliżający się weekend Wam życzę. ;:167 ;:3 ;:3 ;:cm ;:cm
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Rabata z epimedium, paprociami i resztą piękna. ;:oj Zdjęcia jak zawsze zjawiskowe. ;:138
Miłych pobytów na działce, tylko w ciepełku. ;:3
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11252
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

kasia74 miło mi, że wizyta u mnie sprawiła Ci przyjemność! ;:196 Taka wysoka ocena to dla mnie
miłe wyróżnienie i zachęta! :heja Bardzo dziękuję! ;:180

Stasieńko ;:167 ;:196 pasjonują mnie takie ogrodowe smaczki i skrzętnie je uwieczniam obiektywem. Rabata cieniolubna to jedna z moich udanych autorskich i ulubionych rabat . :D Cieszy mnie ,że jest zauważalna wśród licznych moich ogrodowych obrazków. ;:180
U mnie dość popadało ostatnio ale dość silny wiatr wysusza błyskawicznie glebę i na powierzchni skorupa się robi..Wczoraj była akcja nakrywania grządek przed przymrozkiem ale na szczęście chyba go nie było! ;:108

Soniu to rabata z mini oczkiem i prezentuje się nieźle... ;:180 Miło mi, jak moje fotki znajdują uznanie ;:196 To zachęta i mobilizacja ! :D


MAJOWE Obrazek

Na działce coraz więcej widoków, coraz więcej zapachów,coraz więcej kolorów i kształtów... :D


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”