Kolejny sezon w ROD... cd.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11515
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu jak miło pooglądać wiosenne, cudne fotki. ;:oj Wawrzynek piękny, nigdy go na żywo nie widziałam.
Forum się ożywiło, bo zwariowanych pasjonatów ogródkowania, pierwsze promienie słońca i pierwsze kolory wprawiają w euforię. ;:173
Świetnie, że syn pomaga, łatwiej robić porządki młodymi siłami. ;:215 Wysyłam dobre fluidy dla M, żeby mógł spokojnie wypoczywać na działce. ;:167
U nas młody sąsiad też chętny do pomocy, przyciął nam większość żywotników. :tan
Miłego działkowania w czwartek, ma być wyjątkowo ciepło. ;:3
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11278
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Natalko to miłe, ;:196 dziękuję za uznanie! :)
iwona0042 dokładnie, polujemy na ładne dni bo wyścig z czasem trwa! Intensywne prace już forumowicze rozpoczęli i trwają swoiste zawody na sianie,sprzątanie,fotografowanie!Obrazek Zresztą jak co roku o tej porze..U mnie dzisiaj był nocny przymrozek dobrze,że balkonowe zasoby zabrałam na noc do mieszkania. ;:108 Dziękuję za komplementy! ;:196
Soniu Dziękuję,za miły ;:167 komentarz ;:196 Syn i jego rodzinka ostatnio rzeczywiście angażują się w prace działkowe w sezonie co nas bardzo cieszy! Syn zawsze to lubił poza grzebaniem w ziemi...coś przyciąć,poprawić,kosić a jego dziewczyny dopiero się uczą...Ważne,że już rozróżniają co jest chwastem, widzą co jest pilnego do roboty a może z czasem i One polubią działkowanie... :D Podziękowania w imieniu M za dobre fluidy! Przydadzą się! ;:196

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

zamiast wszechobecnego dzisiaj krokusika :)

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11278
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Wczorajszy piękny, słoneczny i ciepły choć nieco wietrzny dzień zachęcał do krótkiego wypadu na działkę..Od ub.tygodnia niewiele się zmieniło.Nie ma śladu czosnków , tulipany też niezbyt wyrywne :roll: ... Jakoś tak smętnie i mokro... :?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu kochana u Ciebie już kwitnie zawilec gajowy a nasz dopiero listeczki prostuje. ;:138
Śliczności wiosenne nam serwujesz ... dorodne krokusy, bogate w kwiaty ciemierniki, śledziennica tańczy wokół malowniczego kamyka , miodunka chwali kolorami, nawet stokrotki rozświetlają ogrodowe runo ... radując nasze oczy. :tan ;:215
Niech zdróweczko Wam życie osładza a wirusy z daleka omijają. ;:167 ;:cm ;:cm
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Znów pochwalę piękne widoki, coraz ich więcej ;:63
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11515
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu poidełko w runiance jest betonowe? Napatrzyłam się na piękne różowe i bordowe ciemierniki i zamówiłam. Miałam nic nowego nie sadzić. ;:224
Życzę spokojnych, ciepłych dni na działkowanie. ;:168
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16555
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, nawet nie wiedziałam, że tak długo do Ciebie nie zaglądałam. :shock:
Sporo miałam do nadrobienia, ale za to mogłam nacieszyć oczy pięknymi - jak zawsze - zdjęciami ślicznych wiosennych widoczków z Twojej działeczki. ;:138 ;:138 A jest na co popatrzeć, bo masz dużo więcej roślinek kwitnących niż u mnie. Wydawałoby się, że w Twoich stronach wiosna powinna zaistnieć później, a prawda jest taka, że zawitała wcześniej. ;:215 Niech tam, zawsze można się jej przyjrzeć dzięki fotografii. ;:303
My od dzisiaj siedzimy w domu, nie ruszamy się do ludzi w obawie o koronę. ;:202 M nareszcie zrozumiał, że nie ma żartów, co mnie cieszy, bo dotąd żartował sobie z ostrzeżeń, a to on właśnie znajduje się w grupie najwyższego ryzyka. ;:108

Uważajcie na siebie, Maryniu ;:180 ;:180 , zdrówka Wam życzę i spokoju ducha. ;:167 ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11278
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Stasieńko ;:167 u każdego coś innego wyrwa się z czeluści na świat.. ;:7 Widzę u innych kokorycze, o których u mnie ani widu ani słychu... Ogólnie, u mnie jeszcze na działce nie ciekawie :wink: ..Zrobiło się zimno i wietrznie,kwarantanna domowa mniej uciążliwa bo nic nie zachęca do wychodzenia poza zakupami oczywiście bo to konieczność.Choć kalendarz zachęca do wiosennych eskapad...
Zdrówka i ja życzę!Obrazek

Natalko miło mi,że chwalisz moje widoki! ;:180

Soniu moje misy nie służą za poidełko u mnie to rodzaj gazonów... mam je od ponad 20 lat i są betonowe.Do jednej wkładam donicę chryzantemową z wymiennymi nasadzeniami a w drugiej rośnie mała hosta.Ciepłe dni by się przydały ale póki co jakoś się nie zanosi chwilowo...

Lucynko dzięki za miłe słowa i wizytę!Obrazek
Chciałoby się na działkę ale i aura niesprzyjająca...dzisiaj był spory przymrozek miejmy nadzieję,że nie poczynił strat..
Dziękujemy za ciepłe przesłanie ;:180 i odwzajemniamy serdecznie Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11278
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

;:219 CD..Obrazek wiosenności...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


nie dajcie się wirusom!!! :wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11515
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu zdjęcia cudne, poletko z ciemiernikami wyjątkowo mi sie podoba. ;:oj
Nie daję się wirusom, :wink: Ogarnęłam rano dom i trzy godziny pracowałam w ogrodzie. Cięłam perowskie i wreszcie zaczęłam sprzątanie. :roll:
Pozdrawiam ;:3
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu piękne zdjęcia z nutą tajemniczości. Jak zawsze u Ciebie.... Mnie również urzekły ciemierniki. Tak ci się wysiewają? Ja mam tylko jednego białego , wprawdzie duży , gęsty krzak ale nic się nie chce rozsiać.....
Pozdrawiam cię kochana, trzymaj się cieplutko.
Uważaj na wirusy. ;:196
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16555
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Jakie piękne zdjęcia wiosenne, Maryniu, kolorowe, radosne! ;:138 ;:138 Cudne! ;:215 ;:215
Działka kwitnie, a najpiękniej kwitną ciemierniki, takie duże ich kępy! ;:303
Zdrówka. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11278
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Soniudziękuję! ;:180 :D Ja też wczoraj sprzątałam na działce bo tego w ogrodzie nigdy za wiele..To niekończąca się robota oczywiście jak tylko vena pozwoli! :? Ja jeszcze z cięciami czekam.Zajmuję się suchelcami, grabię..To jest ten czas! :)

Olu cieszy mnie,że chwalisz zdjęcia ;:196 Ciemierniki moje stareńkie są chyba ponad 20 letnie więc się rozrastają i wysiewają w przeciwieństwie do białych,które u mnie jakoś tak nie chwalą sobie miejsca i rosną i kwitną nie za bogato.
Co do wirusów to staramy się dostosowywać do obowiązujących zaleceń ,kwarantanna domowa, rzadko wyjście po niezbędne zakupy no i działka bo tam wirusy nie dociierają.

Lucynko jak miło, kiedy można zadowolić gusty choćby nielicznych Gości! :D Bardzo dziękuję za komplementy! ;:196 :heja
Wczorajszy dzień spędziłam na działce ,pracowicie.Wiatr roznosi różne patyki, suchelce i jest co porządkować.Byłam kilka godzin sama ,odwiózł mnie M a później przyjechał po mnie. Dla Niego jeszcze nie pora ;:oj a mnie działka oczywiście woła.Mogłabym przejść spacerkiem albo pojechać autobusem ale ostatnio zrezygnowałam z takowych podróży. Teraz mamy bliziutko, dzięki nowej drodze, w ciągu 10 min jestem na działce. M jest dyspozycyjny jako kierowca o każdej porze... :tan Dzisiaj po śniadaniu wyjście do najbliższego sklepu po kilka domowych sprawunków i jazda! ;:108 ;:3 raźnie przyświeca i zachęca... :D


Moje domowe umilacze, jako przerywnik ogrodowych kwitnień Obrazek

Obrazek

Obrazek
świąteczne tulipany z wolna przekwitają...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

i sezonowe ogrodowe niezbędniki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

wawrzynek przekwita

Obrazek
azalia pontyjska
Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”