Ogród w powijakach + mamusine hektary :P

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogród w powijakach + mamusine hektary :P

Post »

Kasiu uwielbiam Twoje wpisy, dwa razy czytałam. ;:173 Uściski na okrągłą rocznicę urodzin. ;:196
Psiak słodki, ;:167 a koło mnie sąsiedzi wsadzili szczeniaka do kojca na dworze w sierpniu i zdziczał kompletnie, strasznie mi go żal. M nie wytrzymał i próbował porozmawiać, ale chyba tylko wrogów sobie zrobimy. ;:174
Rodzinne drzewo wspaniałe. ;:138 Też szykuję dla dzieci drzewo genealogiczne, bo pamięć ulotna.
Jeszcze jeden talent, ;:oj rysunek piękny.
Pozdrawiam świątecznie, niech spotkania z rodziną będą najmilsze, a zdrowie niech zawsze będzie najlepsze. ;:196
Awatar użytkownika
Katiusha
1000p
1000p
Posty: 1216
Od: 24 kwie 2014, o 13:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród w powijakach + mamusine hektary :P

Post »

Witajcie! :wit
Od poniedziałku przez dwa tygodnie mam kurs dość intensywny Microsoftowy w komercyjnej firmie, więc nie chodzę do roboty, ino na nauki ;:124 I od rana do wieczora póznego mam zajęcie, bo prace domowe on-line są wyczerpujące ;:219

Aż mnie ciśnie czasami w 15 minutowych przerwach, co by na Forum wejść, ale nie da się ;:145

Znalazłam chwilę, więc wybaczcie mi nieobecność w Waszych wątkach :oops:

Jadziu - Takich kiszeczek jest więcej. Całe stadko, a nawet stadka. Tylko pierwszy rok tam jestem i nie wiem na jakiej zasadzie to działa. Mnóstwo kotów, ale wyglądają na dokarmione Obrazek Chętnie zrzuciłabym sie na sterylizację dzikich kotek i ich ponowne wypuszczenie, ale nie wiem z kim mam rozmawiać. Pytałam i zarząd ma to ....Obrazek Malowanie to moje hobby, a nie zarobek, ale zaczynam o tym myśleć w trybie emrytalnym Obrazek Tylko nie wiem, czy w połączeniu z emeryturą bym sie na tym utrzymała :?

Ewelinko - Tempo jest galopujące wręcz Obrazek Tak sama, patrząc na obrazek. Czyli nie jestem malarzem, bo oni z wybrazni malują ;:108

Stasiu - Staś bardzo dumny, tym bardziej, że wiele mu o pradziadku opowiadałam. Mama dziekuje za pochwały (odcztałam jej telefonicznie) i ja też ;:167 BUZIAKI!

Jagi - tak, konia trudno narysować, aby nie wyglądał jak ....inne czworonożne zwierzę :;230 ALE kocham malowanie koni ;:167

LOKI - witaj na mojej surowej działce ;:306 ;:167 Banieczki specjalnie dla Ciebie poniżej - dorzutka ;:209 Zazdroszczę ubierania choinki, bo nie mam czasu obecnie. Ale ZNAJDĘ w weekend choć by skały sr...ły Obrazek

Madziu - Witaj! ;:168

Iguś - drzewo do moich pradzadków doszło, dokładnie tak jak u Ciebie. Ale bakcyla mam zasianego, aby poszukać głębiej. Zobaczymy, co z tego wyjdzie..Obrazek

Iwonko - nie ważne jakie drzewo, ważne nauczenie młodocianych , że nie są zawieszeni w próżni, tylko mają swoje korzenie ;:108

Aguś ;:167 Nie da sie powiększyć, jedyne foto, bo Pani nauczycielka plakat ...Zabrała i nie oddała ;:223 Dobrze, że to były skany zdjęć, a nie oryginały.. Zazdroszczę Ci ASP. Nie startowałam, bo wszyscy mówili, że nie mam szans. Więc nie spróbowałam... A suche pastele są moimi ulubionymi. Tylko odbiorców muszę ostrzegać, co by paluchami nie dotykali, tylko za szkłem schowali, bo nie wiem czym to utrwalać, jak na kartonie rysuję :oops: Skoro pacowałaś w takiej firmie, to zazdroszczę. Atmosfera świąteczna cały czas.

Loki - dmuchanie bombek i ich pózniejsze "doozdabianie" Magia, jak to oglądasz we wprawnych rękach twórcy ;:oj

Znalazłam chwilę w weekend, i dorobiłam się całej kompanii białych "bałwanków"

Obrazek
Obrazek
Obrazek

A dla ciekawych mojej twórczości. Taki obrazek 80x100 na kartonie zrobiłam na życzenie mojego sąsiada, który pracuje w Zyw.u i gościł jakąś szychę z Niemiec i chcieli jej prezent zrobić, bo laska ponoć uwielbia dzikie koty:

Obrazek

BUZIAKI!
Awatar użytkownika
Katiusha
1000p
1000p
Posty: 1216
Od: 24 kwie 2014, o 13:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród w powijakach + mamusine hektary :P

Post »

Marysiu - konie zawsze były moją pasją ;:167 Jak kiedyś w totka wygram, stadninę sobie zafunduję :tan

Marzenko - Oj to na kawkę musimy się zmówić, jak to zaciekli wrogowie Brzydgoszcz - Toruń :;230 ;:167 ;:168

Soniu - ;:167 ;:168 Nie zastanawiajcie się, zgłoście zaniedbanie pieska do służb, albo sami zabierzcie i przekażcie. Szkoda kochającej istoty, która została opuszczona ;:185

Swiąteczny nastrój czas zacząć! Loki, especially 4U 8-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogród w powijakach + mamusine hektary :P

Post »

Ale się u Ciebie dzieje. Nadrobiłam zaległości.
Fajnie, żę dostałaś wiatę od kolegi. Czy masz już pomysł gdzie ją postawić?
Nie doczytałam, czy już pisałaś o tym.
Za to chyba doczytałam między wierszami, że niedługo będziesz szczęśliwą emerytką. Dobrze doczytałam
jeśli tak, to bardzo Ci zazdroszczę. Oczywiście pozytywnie
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród w powijakach + mamusine hektary :P

Post »

Masz talent ;:138 konie, kotek :lol: pięknie wykonane.
Bańki śliczne, nie do podrobienia.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16586
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogród w powijakach + mamusine hektary :P

Post »

Jaka to przyjemność gościć u tak wszechstronnie utalentowanej Dziewczynki. ;:215
Wielkie brawa, Kasiu, dla Twego talentu i pracowitości. ;:433 ;:433 ;:433
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ogród w powijakach + mamusine hektary :P

Post »

Kasiu piękny kotek, pięknie malujesz ;:215 ;:215 ;:215 , a bombeczki, te uwielbiam, wiesz, mam jeszcze takie, co to kupowane były jak byłam mała kluseczką, kilka takich, chronię je, co by jak najdłużej były ze mną ;:108
Awatar użytkownika
Katiusha
1000p
1000p
Posty: 1216
Od: 24 kwie 2014, o 13:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród w powijakach + mamusine hektary :P

Post »

Wczoraj uczyłam się do 23:00. Dziś od 14:00.. Jutro egzamin i powiadam PASS. Mój mózg już nic nie wchłonie nawet na żeń-szeniu :;230 Toteż relaks - Forum wybieram, a potem ;:19 Następny tydzień, kolejna dawka nauki i 20-go kolejny egzamin ;:124

Gosiu - Wiata będzie w częściach wykorzystana, szczególnie boczne części, bo dach i tak szlag trafił, bo śruby były tak zapieczone, że popękał chłopakom przy rozbiórce. Plastik fantastik Obrazek
Emerytką to mogę za rok być, ale mi się nie spieszy ;:108

Dorotko - na koniec wycieczki po bańkowni kupiłam sobie i Mamie takie w stylu "kosz z owocami" Jak w weekend wytargam w końcu ozdoby, to pyknę focię Obrazek

Lucynko - Dziękuję ;:167 Już mi przeszło przez myśl, że na emeryturce sobie malowaniem ewentualnie dorobię troszeczkę. Czysta przyjemność w sumie. Tylko kto to kupi ;:306

Iwonko - takie stare bombki, które w rodzinie są od lat są CUDOWNE ;:oj ;:167 Moja mama wiesza takie na choince u niej, po mojej Babci ;:167 ;:167 Wielkie i ręcznie malowane, lekko pokryte patyną czasu ;:108

Ostatni raz, jak byłam na działce, zamiast wypasionej kiszki przyplątał się kulejący burasek Obrazek ale łapka cała, tylko tak jakby nadwyrężona. Nie dał się pogłaskać, chociaż zachowywał sie, jakby kontakt chciał nawiązać. Przynajmniej się najadł:

Obrazek

A to ulubiona miejscówka mojego Larrego. Balkon. W lecie nie stanowi to problemu, ale jak chce tam zimą leżakować, to lekko przeszkadza. Sam sobie balkon otwiera, więc trzeba mu barykadować stolikiem, bo inaczej mieszkanie wywietrzone do kości :;230

Obrazek

:wit
Awatar użytkownika
Locutus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12102
Od: 17 kwie 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Romilly-sur-Seine
Kontakt:

Re: Ogród w powijakach + mamusine hektary :P

Post »

@ Pelagia 72 ? reflektorki zdecydowanie nie są robione przy pomocy form. Po pierwsze, bombki z form zawsze mają charakterystyczny ?szew? (reflektorki nie), po drugie, jednakowy kształ (a tu każdy jest nieco inny)? I tak, jak najbardziej takie bombki można ciągle kupić, między innymi u moich ulubionych Grześkowiaków: https://szklanebombki.pl/c/46/bombki-reflektory.html (jeszcze parę nowości przez pomyłkę wrzucili do działu ?kształtki?)?

@ Katiusha
? mnie znalezienie czasu ułatwił strajk wszystkiego? Nie miałem jak do pracy dojechać, więc znalazłem się na przymusowym urlopie? Dzięki za piękne fotki bombek? No i chylę czoła przed Twoim talentem malarskim! ;:180

Pozdrawiam!
LOKI
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogród w powijakach + mamusine hektary :P

Post »

Ale mega świateczny nastroj.Ja też już w nim jestem.
Bombki zrobiłam ;:108 ;:108
pozdrawiam Kasiu ;:196
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2880
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Ogród w powijakach + mamusine hektary :P

Post »

Kasiu, pięknie rysujesz ;:oj
Szczęściaro - cała kompania bałwanków! To już wiem dlaczego w całym kraju śniegu brak :;230
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
pelagia72
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7960
Od: 2 mar 2009, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Ogród w powijakach + mamusine hektary :P

Post »

Kasiu
Nieprawdę Ci mówili - miała byś szansę spokojnie na ASP. :D Już jedną Forumkę namówiłam :D
Malarze malują też z natury, jak najbardziej :wink:
Tygrys genialnie wyszedł i jak oczy się błyszczą.
Śmieszna sprawa z tym otwieraniem balkonu przez piesa :lol:
Kasiu jak włókninę umocowałaś na bałwankach :?:
Z tych wszystkich cudeniek podobają mi się najbardziej proste bombki - serduszka.

Jurku
Fajne te czubki na choinki. :D
Ale powiem Ci ,że te stare bombki miały niepowtarzalny klimat.
A pamiętasz elektryczne lampki choinkowe z epoki przedchińskiej :?: :lol:
"Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami"
Moje linki
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Ogród w powijakach + mamusine hektary :P

Post »

Kasiu tygrysek niesamowity wygląda jak żywy ;:180 ;:180 .Kurcze masz talent dziewczyno ;:303 a ogród też już wystrojony na biało wygląda świątecznie Głaskanko dla pomysłowego Lariusza ;:167 Gdybym weszła do takiego sklepu z bombkami to dostałabym oczopląsu i nie wiedziałabym na co sie zdecydować, bo wszystkie są śliczne.Serdeczności Świąteczne przesyłam

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”