Zakątki na Dębowym 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Zakątki na Dębowym 2

Post »

Aniu zdolna bestyjko! wszystko własne! jarzynki, owoce, kwiaty, ozdoby, rybki i jeszcze do tego dzieła sztuki! Bardzo ładny obrazek namalowałaś ;:63 Wszystko pięknie kwitnie, przyroda poczuła maj ;:167
Tak niedawno wpuszczaliście narybek, a tu już obiadek ze stawu gotowy! Karp wędzony jest pyszny...wędziliście?
Moje koty mają świeżą wodę w misce, a piją kilkudniową z konewki uparcie. Niestety nie mogę przez to dolewać nawozu do podlewania.
Awatar użytkownika
Locutus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12027
Od: 17 kwie 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Romilly-sur-Seine
Kontakt:

Re: Zakątki na Dębowym 2

Post »

Ja niestety wolnych dni nie mam ? od ośmiu tygodni pracuję zdalnie, a w przyszłym tygodniu powinienem już, jeśli wszystko dobrze pójdzie, wrócić do laboratorium?

Ze zwierzakami mam tak samo jak i Ty?

Mówisz, że to miesiącznica? Fakt, obie rośliny są niesamowicie podobne? Mam i jedną i drugą, zasugerowałem się tym, że u mnie miesiącznice już przekwitły, za to wieczornik właśnie szaleje? Ale fakt, że u mnie wszystko nieco szybciej? A moszenki fajne są, oj są. Bardzo bujnie kwitną i mają zerowe wymagania glebowe (nie lubią tylko gleby kwaśnej).

Kwiatki piękne, ale obraz jeszcze piękniejszy. Masz talent! Moje zdolności artystyczne zatrzymały się na poziomie sześciolatka?

Pozdrawiam!
LOKI
Awatar użytkownika
Madziagos
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 4351
Od: 10 kwie 2012, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sobącz/Kaszuby

Re: Zakątki na Dębowym 2

Post »

Aniu,
długo mnie nie było, więc z podwójną przyjemnością nadrobiłam zaległości.
Czy rzeczywiste barwy ostatniego obrazu mieszczą się w spektrum chłodnym, czy ciepłym?
Patrząc na zdjęcia nie sposób zgadnąć, a w obu przypadkach odbiór obrazu jest zupełnie inny.
Masz tam stary rower przemalowany na biało, odrdzewiałaś go jakoś najpierw, czy po szybkim oczyszczeniu i odtłuszczeniu od razu machnęłaś farbą, którą można stosować bezpośrednio na rdzę?
Z pozdrowieniami, Magda
Moje wątki Moje drogi... Aktualny
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Zakątki na Dębowym 2

Post »

Jaaaaakie ryby ;:180 ;:180 ;:180
Ładnie się prezentuje ten okrągły stół z pięknym obrusem.
Osobiście odradzam zrębki m. in. z czterech ważnych powodów:
zabierają sporo wody roślinom (nie tylko byś musiała podlewać rośliny ale i te zrębki by nie wymuszały wody od roślin);
lubią gnić, pleśnieć;
jak są suche to są lekkie i się rozwiewają bardziej niż np kora;
dosyć szybko tracą kolor.
Ale jeśli ktoś chce na chwilę zrobić wow w ogrodzie to kolorowe zrębki to potrafią, to fakt. Ale na dłuższą metę nie polecam.
Dzisiaj powiesiłam hosty na brzoskwini, bo ta nie ma gałązek ani liści, tylko grube gałęzie. Czekam aż hosty podrosną, może być fajnie bo są w wiszących koszykach. Niestety - nie mogę mieć host w gruncie, są natychmiast zjadane od korzenia. Wszystkie nadal ładnie mi zimują w doniczkach.
Piękne są te obrazy! ;:180
Pozdrawiam Cię Aniu serdecznie ;:3 ;:3 ;:3
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Zakątki na Dębowym 2

Post »

Aniu jasnota pięknie u Ciebie rośnie i kwitnie. ;:oj Moja stale łapie chorobę grzybową i brzydnie. ;:222
Piękne bukiety, dekoracje okolicznościowe i jeszcze obrazy malujesz. :shock: Wielki szacunek za wspaniały zmysł artystyczny. ;:180

Wkleję to co napisałam u siebie o Amanogawie.
Amanogawa jest strzelistym, bardzo wąskim drzewem. Opisy fachowców mówią o 5 metrach wyskości i 2 metrach szerokości. ;:218 Nie wiem ile moja miała lat, jak sadziłam, ale był to około 60 cm patyk. Teraz ma ponad 3 metry wysokości. Kwiaty ma podobne do migdałka. Kwietniowe przymrozki mogą zniszczyć kwiaty, ale moja od trzech lat kwitnie. Miałam mało miejsca po pęcherznicy, więc padło na Amanogawę. Przygotowałam jej szeroki dołek wypełniony kompostem i kilkoma wiadrami gliny. Wszystko wymieszałam z rodzimą glebą. Ciągle ryją tam gryzonie, ale chyba już rozbudowała system korzeniowy, bo dobrze rośnie.

Pozdrawiam słonecznie. ;:3
Awatar użytkownika
ewita44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1726
Od: 11 maja 2018, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Zakątki na Dębowym 2

Post »

Aniu :wit
Ładnie w ogródku u Ciebie.
Zdolniacha z Ciebie , fajny ten obraz. ;:215
Może jakiś wernisaż przygotujesz?
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11681
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Zakątki na Dębowym 2

Post »

Aniu obraz wow cudowny ;:215 Masz talent w wielu dziedzinach :D
Czekam na Twoje bukiety, które cały sezon prezentujesz :wit

Pozdrawiam :)
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Zakątki na Dębowym 2

Post »

Utalentowana z Ciebie kobietka.Na tym obrazie to Ty jesteś?
Pokrzywkę bardzo ładnie uwieczniłaś,ja niestety jej nie lubię.Gdzie tylko mogę usuwam,niestety nie mogę się jej pozbyć całkowicie.Ciągle gdzieś wyrasta.Ostatnio wypatrzyłam kwitnącą na żółto przy kompostowniku.wrrrr!
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Zakątki na Dębowym 2

Post »

Jak ja kocham wiosnę ;:173 Zwłaszcza tak ładną kolorową jak na twoich zdjęciach. Dzielny lilak :D Nigdy nie przestanie mnie zadziwiać jaką niektóre roślinki mają wolę życia :wink:
Super ten mem o jodze :;230 Ja tak mam co wieczór :;230 Ale gdybym miała przewieźć tyle kory to tą taczką trzeba by przywieźć mnie :;230
Świetne to poidełko w żwirku ;:63 Miałam pisać, że u mnie pewnie głównie korzystałyby z niego psy, a tu widzę, że Fiona wpadła na taki sam pomysł :D
No kochana podziwiałam już wcześniej twoje prace, ale tym obrazem przeszłaś samą siebie ;:63
kasia74
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2804
Od: 1 cze 2010, o 23:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Zakątki na Dębowym 2

Post »

Aniu powędrowałam trochę po Twoim ogrodzie, jak zwykle piękniem kolorowo u Ciebie i zadbane o każdy szczegół. Pewnie będę zaglądać cichaczem żeby oczy nacieszyć. Miłego wieczorku. :)
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4551
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Zakątki na Dębowym 2

Post »

Wow, Aniu masz prawdziwy talent,widzę, że jeszcze wiele rzeczy skrywasz przed nami, śliczny obraz. Teraz wiem skąd taki piękny obraz i co w duszy gra ogrodniczce.
To wielki dar od matki natury, gratuluję ;:63 ;:63 ;:63 O ogrodzie nie wspomnę, wiesz , że jestem jego fanką ;:215 ;:215
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Zakątki na Dębowym 2

Post »

Aniu masz talent https://images90.fotosik.pl/360/06488273a3114826.jpg ;:138 ;:138 ;:138
teraz rozumiem ten smak w dekoracjach ogrodowych. Zdjęcia super wykonane, artyzm w 100%
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
DzonaK
200p
200p
Posty: 434
Od: 15 maja 2018, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bielawy łódzkie

Re: Zakątki na Dębowym 2

Post »

Aniu zdjęcia zachwycające , rajska jabłoń jest tak piękna aż daję po oczach , bocian nieźle pracuję tam i z powrotem nosi gałązki. Przepiękny obraz czy ty je sprzedajesz ? ;:oj
Mma jeszcze pytanie odnośnie aparatu i obiektywu możesz zdradzić czym robisz zdjęcia ? Wyglądają bajecznie ;:oj ;:138
Pozdrawiam Joanna
Pod dębem
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”