W moim ogródku Cz.6 Becia

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Witaj Joluś raz lepiej raz gorzej ale grunt to pozytywne podejście.Dziś moje najstarsze dziecko wyłożyło się jak długie przed domem wracając ze szkoły ale na stłuczonej ręce i nodze się skończyło.Mamy zamieć taką ,że nie wiem jak jutro dostanę się do pracy.Miałam dziś o 20 dentystę ale nie wyjedzie się od nas nie ma co się wygłupiać lepsza pogoda będzie jeszcze .Póki co porobiłam szczepki pelasiek i koleusów .Trochę nasionek wysiałam, ale jeszcze nic nie wzeszło reszta czeka.

Obrazek
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Witaj Beatko ;:196 tak dawno Cię tu nie było, że różne myśli przychodziły mi do głowy, ale widzę że rodzina zdrowa, również siostra powoli odzyskuje zdrowie. ;:215 Tego Wam właśnie życzę na bieżący rok, oraz spełnienia wszystkich marzeń i pragnień, również tych ogrodowych. ;:167 ;:cm ;:cm
Zima u Ciebie jak się patrzy, śniegu masz pod dostatkiem, to o ogródek jesteś spokojna a u nas to zaledwie 20 cm. napadało. ;:108
Widzę, że chyba połowę sklepu ogrodniczego przytargałaś do domu ;:oj ;:oj masz miejsce na taka ilość rozsad. ;:224
Areał u Ciebie pokaźny, to miejscówek masz pod dostatkiem, niech Ci siły dopisują a wirusy omijają, żebyś radośnie wszystkiemu podołała. ;:97
Pozdrawiam i przytulam całą rodzinkę, również siostrę, ucałuj dzieciaki. ;:167 ;:167 ;:4 ;:79 ;:79
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Witaj Stasiu tak zdrowei wszyscy ,dzieci rosną . Nasionek wszelkich trochę jest, dużo w piwnicy swoich zebranych czeka lilie zamówione .Kilka różyczek, irysków holenderskich a marzą mi się jeszcze buki tricolor ale zobaczymy.Póki co cały czas robimy na poddaszu bo młodzieżówka uparcie chce iść na swoje pokoje ;:108 a wszystko takie drogie ,że od razu nie da .Co miesiąc coś i do przodu. się .Śniegu dosypało jeszcze poniedziałek wtorek także białe szaleństwo u nas w pełni.Pozdrawiam. ;:168
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[img]https://images90.fot
osik.pl/472/bf6547158013ad49med.jpg[/img]

Obrazek

Obrazek

Dziś dosypało także akcja odśnieżanie dobrze ,że jest czym traktor pług dały radę . Na jutro zapowiadają dalsze opady zobaczymy jak rozwinie się akcja zima.
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Beatko, tajemniczo wygląda Twój ogród w śniegowej szacie, najważniejsze, że roślinkom cieplutko. ;:215 ;:215
Odśnieżania macie mnóstwo, myślę że młodzież pomaga, skoro Wy dla Nich pokoje szykujecie. ;:108
Zamówienia ciekawe, będzie co oglądać, jak jeszcze te buki dołączą, to marzenia masz spełnione. ;:63 ;:138
Przytulam cieplutko i dobre fluidy posyłam. ;:4 ;:167 ;:7 ;:cm ;:cm
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1946
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Becia skarbie gdzie jesteś,? wszystko w porządku czy jesteś tak zapracowana wiosennymi pracami?Trzymajcie się zdrowo wszyscy. ;:168
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Stasiu Jolu Pozdrawiam serdecznie .Przywołana do porządku potwierdzam żyje i mam się dobrze
.Przyszła wiosna miesiąc lało, woda stoi na polach do tej pory pozalewało mi krzaczorków ale cóż straty zawsze po zimie .Róż trochę padło .Trochę różności przybyło . Co zdążę to ogarniam wstawię parę widoczków wiosennych
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Obrazek
Irysy pumilki.
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Tulipany.
Obrazek

Iglaczki
Obrazek

Jabłoń rajska

Obrazek

Kilka widoczków ogrodowych .
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kwiecia coraz więcej byle pogoda ładna była.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I kolejne moje kwiatuszki .

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nie piszemy co chwila postu pod postem tylko edytujemy, połączyłam.
Iwona
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Ok dodawałam zdjęcia z telefonu a tu mały ekran i inaczej nie mogłam z moim krecim wzrokiem
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Beatko, jak ja dawno u Ciebie nie byłam a tu takie zmiany, wszystko pięknie się rozrosło, przybyło też nowych roślin. ;:63 ;:138
Dom spoza drzew bajecznie wygląda, ale widzę jakieś rusztowania, to dach czy zewnętrzna elewacja w remoncie a może jakaś przybudówka się szykuję. ;:oj :?: :?: Już wiem, to zapewne podpory pod pnącza. Czy się mylę. ;:oj
Pozdrawiam kochana i zdróweczka życzę. ;:167 ;:168 ;:79 ;:cm :wit
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Witaj Stasiu masz rację to pergole pod pnącza pod milin i pod kiwi kiwi są ustawione dwie na jednej wysokości w odległości 4 metrów jedna od drugiej .Póki co czekam aż milin ruszy .To tylko dolna część ogródka cała górna do poprawki bo zrobiło się za gęsto czyli duże krzewy zostaną a mniejsze bylinki do przesadzenia kiedy nie wiem .Mamy teraz taki napięty grafik codziennie coś.Dziś rada ,juro pogrzeb a po muszę garnitur kupić synowi bo 8 kl egzamin a rośnie chłopak i wszystko za małe . W czwartek msze rodzinną mamy w piątek zebranie ,sobota odbieramy drzwi i do szkółki jedziemy bo wychowawcy drzewo dzieci maja kupić. ;:138 tak na pamiątkę ,niedziela próby do komunii. Co do elewacji nie wiem czy uda się ją skończyć w tym roku bo wszystko poszło na materiały wykończeniowe góry a jeszcze panele futryny i płyty do kupienia czyli z 10 tysięcy jeszcze musimy włożyć plus 2 komunie,zbiornik betonowy do deszczówki z rynien i okulista więc do sierpnia limit wyczerpany .Chyba ,że trafię w totka ;:138 przydało by się.U nas leje znowu trzeci dzień nawet trawy nie idzie ściąć a zielsko wszędzie w wakacje ogarnę bo wcześniej nie da się
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1946
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Cześć Beatko masz tak duży areał że podziwiam że masz jeszcze siły ,zresztą na to co piszesz- sprawy ,nie trzeba ogrodu i tego jest mnóstwo do ogarnięcia,powoli,powoli wyjdziesz na prostą tylko pamiętaj też o sobie i wypoczynku pomiędzy sprawami i zagonieniem. ;:196
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”