W moim ogródku Cz.6 Becia

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Stasiu[/b]witaj garnitur kupiony egzaminy zakończone syn już po stresie . Ogródek nadal tylko częściowo ogarnięty ale nie przeszkadza mi to człowiek nie maszyna Dziś byłam z koleżanką po drzewko dla wychowawcy Radka na zakończenie roku kupiliśmy głóg szczepiony i glediczię ,i Ja sobie też wzięłam glediczię i dwie duże borówki już o owocami dorodne sztuki.Tylko ziemię i można posadzić już z owocami.W totka nie wygrałam więc wszystko na spokojnie.powoli :D
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Beatko, pogratuluj Radkowi ;:433 ;:433 wakacje będzie miał w pełni zasłużone i z nowymi siłami rozpocznie dalszą naukę.
Przy okazji zakupu pożegnalnego prezentu i Ty wzbogaciłaś ogródek o kolejne rośliny. ;:215 ;:215
Ani się obejrzysz i zabraknie Ci w końcu miejsca, tak bywa w małych i dużych ogrodach, bo wszystko zależy od apetytów ogrodników. ;:oj ;:oj ;:306
W totka jeszcze trafisz a póki co ciesz się z tego co masz, a masz wspaniałą rodzinę. ;:4 Niech Wam zdrowie i szczęście dopisuje. ;:167 ;:cm
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

:wit Stasiu Radkowi pogratulowałam dumamy czy świadectwo z paskiem będzie czy nie Dziewczynki na pewno u Radka zobaczymy ale dobrze jest.Dziś pada roślinkom deszcz przy da się


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Beatko, moje piwonie daleko w tyle a majowa tylko jednym kwiatkiem zakwitła. ;:222 Liczyłam że wszystkie zadoniczkowane pokażą już swoje kwiaty,niestety, kolejny rok sporo ich nie rozkwitło. ;:185
Twoje są ogromniaste z mnóstwem prześlicznych kwiatów a ich zapach, zapewne anielski. ;:433 ;:433
Ogród tak zgęstniał od wszelakiej roślinności, że masz z głowy plewienie, po chwastach nie został nawet ślad. ;:63 ;:138
Pozdrowienia dla całej rodzinki i uściskaj dzieci, zasłużyły pilną nauką na takie świadectwa. ;:167 ;:4 ;:cm ;:cm
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Witaj Stasiu ogród rośnie ale chwastów masa nie jestem w stanie ogarnąć ale staram się .Piwonie pięknie kwitną Kupiliśmy ciągniczek kosiarkę ale jeszcze trzeba coś naprawić w niej.Szybciej koszenie będzie szło.Wczoraj zlało już susza była.Jak mogę to plewię ale gdzie skończę w drugim miejscu od nowa dosadzam by było gęsto to nie ma tyle chwastów Jeszcze dwa tygodnie i wakacje wtedy oddech złapiemy i nadrobi się zaległości Choć zaraz po zakończeniu w sobotę Zuzi duża komunia ale to już ostatnia Jutro mam zastępstwo za koleżankę u 3 latków cały dzień to jest wyzwanie. :D Zmykam spać Dobrej nocy.
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Beatko, zatem życzę Wam radosnych wakacji i solidnego wypoczynku a ogród nie ucieknie. ;:306 ;:215
Domownicy muszą wypocząć, to ślimaki z chwastami też wyślij na jakieś wywczasy.Będziesz miała dłużej spokój. :pogon ;:113
U nas zaczyna się piekielny upał, nie toleruję go, więc tylko rano, coś tam na działce porobię i uciekam do domku, żeby mnie nie spiekło. ;:3
Pozdrawiam i ściskam serdecznie, zdróweczka życząc. ;:4 ;:167 ;:167 ;:79 ;:cm
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Stasiu ja kiedy mogę to coś robię ale wiadomo są rzeczy ważne i ważniejsze .Nie zawsze mam czas dziś tylko trzy godzinki jutro od 16 tej coś mogę porobić
.Jutro z papierami do szkoły Radka jadę dziś próby komunijne i rada w pracy ale to już końcówka.Zdrówka życzę.Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”