W moim ogródku Cz.6 Becia

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Beatko, jak ja dawno u Ciebie nie byłam a tu takie zmiany, wszystko pięknie się rozrosło, przybyło też nowych roślin. ;:63 ;:138
Dom spoza drzew bajecznie wygląda, ale widzę jakieś rusztowania, to dach czy zewnętrzna elewacja w remoncie a może jakaś przybudówka się szykuję. ;:oj :?: :?: Już wiem, to zapewne podpory pod pnącza. Czy się mylę. ;:oj
Pozdrawiam kochana i zdróweczka życzę. ;:167 ;:168 ;:79 ;:cm :wit
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Witaj Stasiu masz rację to pergole pod pnącza pod milin i pod kiwi kiwi są ustawione dwie na jednej wysokości w odległości 4 metrów jedna od drugiej .Póki co czekam aż milin ruszy .To tylko dolna część ogródka cała górna do poprawki bo zrobiło się za gęsto czyli duże krzewy zostaną a mniejsze bylinki do przesadzenia kiedy nie wiem .Mamy teraz taki napięty grafik codziennie coś.Dziś rada ,juro pogrzeb a po muszę garnitur kupić synowi bo 8 kl egzamin a rośnie chłopak i wszystko za małe . W czwartek msze rodzinną mamy w piątek zebranie ,sobota odbieramy drzwi i do szkółki jedziemy bo wychowawcy drzewo dzieci maja kupić. ;:138 tak na pamiątkę ,niedziela próby do komunii. Co do elewacji nie wiem czy uda się ją skończyć w tym roku bo wszystko poszło na materiały wykończeniowe góry a jeszcze panele futryny i płyty do kupienia czyli z 10 tysięcy jeszcze musimy włożyć plus 2 komunie,zbiornik betonowy do deszczówki z rynien i okulista więc do sierpnia limit wyczerpany .Chyba ,że trafię w totka ;:138 przydało by się.U nas leje znowu trzeci dzień nawet trawy nie idzie ściąć a zielsko wszędzie w wakacje ogarnę bo wcześniej nie da się
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Cześć Beatko masz tak duży areał że podziwiam że masz jeszcze siły ,zresztą na to co piszesz- sprawy ,nie trzeba ogrodu i tego jest mnóstwo do ogarnięcia,powoli,powoli wyjdziesz na prostą tylko pamiętaj też o sobie i wypoczynku pomiędzy sprawami i zagonieniem. ;:196
Awatar użytkownika
jarha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2580
Od: 17 lip 2014, o 23:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: skraj Jury Krakowsko-Częstchowskiej

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Beatko, piękne wiosenne widoczki pokazałaś ;:138 Fascynująca jest ta przestrzeń wokół domu, z kwitnącymi drzewami, krzewami, z kolorowymi tulipanami, kobiercami floksów i innych kwiatków ;:215
Powodzenia w realizacji wszystkich planów ;:333
Pozdrawiam, Halszka
Mój ogród niepokazowy Cz.2
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Halszko ,Jolu dziękuje za odwiedziny . Powoli stopniowo ogarniamy co się da ale czasem ogród musi zejść na dalszy plan Takie życie ,gdzie już za gęsto porosło będzie musiało być prze organizowane ,by wycinać kosiarką nie pielić bo jednak za duży teren na jedne ręce a wykosić pomorze mąż .Kolorów dużo byle tyle nie padało .
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Beatko, Ty to jesteś jak kombajn, zaprogramowany na wiele czynności, ale pamiętaj, że i kombajn potrafi się popsuć. ;:108
Czasem trzeba odpuścić, wypocząć, zregenerować organizm, wiem, wiem, wszystko jest pilne i wszystko na wczoraj. ;:306
Ale głową muru nie przebijesz, kasa na drzewach nie rośnie ... a szkoda, ;:170 zatem życzę Ci trafienia w totka, takiej góry kasiory, żeby na wszystko starczyło i jeszcze na potem zostało. ;:215 ;:215 ;:168
Co do pnączy, to pamiętaj, że milin daje podziemne odrosty, nieraz całkiem daleko od matecznej rośliny. To dobry materiał na kolejne sadzonki. ;:333 Gdy rośliny małe, to sadzimy bez opamiętania, bo miejsca sporo. Problem się zaczyna , gdy to całe towarzystwo dorośleje i łokciami zaczyna się rozpychać, wypierając lub zagłuszając swoich braci mniejszych. ;:oj
Dzieci też rosną i potrzebują więcej przestrzeni a garnitur kawalerowi potrzebny, bo i w średniej szkole się przyda. :D
Zostało, życzyć Ci wspaniałej pogody, żeby kosiarka swoja robotę wykonała ;:3 całej rodzince zdrówka, ;:167 dzieciom świetnych wyników w nauce i dużo, dużo sił, żeby to wszystko ogarnąć.Niech Wam się spełnią wszystkie marzenia. ;:4 ;:cm ;:cm ;:cm
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Stasiu[/b]witaj garnitur kupiony egzaminy zakończone syn już po stresie . Ogródek nadal tylko częściowo ogarnięty ale nie przeszkadza mi to człowiek nie maszyna Dziś byłam z koleżanką po drzewko dla wychowawcy Radka na zakończenie roku kupiliśmy głóg szczepiony i glediczię ,i Ja sobie też wzięłam glediczię i dwie duże borówki już o owocami dorodne sztuki.Tylko ziemię i można posadzić już z owocami.W totka nie wygrałam więc wszystko na spokojnie.powoli :D
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Beatko, pogratuluj Radkowi ;:433 ;:433 wakacje będzie miał w pełni zasłużone i z nowymi siłami rozpocznie dalszą naukę.
Przy okazji zakupu pożegnalnego prezentu i Ty wzbogaciłaś ogródek o kolejne rośliny. ;:215 ;:215
Ani się obejrzysz i zabraknie Ci w końcu miejsca, tak bywa w małych i dużych ogrodach, bo wszystko zależy od apetytów ogrodników. ;:oj ;:oj ;:306
W totka jeszcze trafisz a póki co ciesz się z tego co masz, a masz wspaniałą rodzinę. ;:4 Niech Wam zdrowie i szczęście dopisuje. ;:167 ;:cm
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

:wit Stasiu Radkowi pogratulowałam dumamy czy świadectwo z paskiem będzie czy nie Dziewczynki na pewno u Radka zobaczymy ale dobrze jest.Dziś pada roślinkom deszcz przy da się


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Beatko, moje piwonie daleko w tyle a majowa tylko jednym kwiatkiem zakwitła. ;:222 Liczyłam że wszystkie zadoniczkowane pokażą już swoje kwiaty,niestety, kolejny rok sporo ich nie rozkwitło. ;:185
Twoje są ogromniaste z mnóstwem prześlicznych kwiatów a ich zapach, zapewne anielski. ;:433 ;:433
Ogród tak zgęstniał od wszelakiej roślinności, że masz z głowy plewienie, po chwastach nie został nawet ślad. ;:63 ;:138
Pozdrowienia dla całej rodzinki i uściskaj dzieci, zasłużyły pilną nauką na takie świadectwa. ;:167 ;:4 ;:cm ;:cm
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.6 Becia

Post »

Witaj Stasiu ogród rośnie ale chwastów masa nie jestem w stanie ogarnąć ale staram się .Piwonie pięknie kwitną Kupiliśmy ciągniczek kosiarkę ale jeszcze trzeba coś naprawić w niej.Szybciej koszenie będzie szło.Wczoraj zlało już susza była.Jak mogę to plewię ale gdzie skończę w drugim miejscu od nowa dosadzam by było gęsto to nie ma tyle chwastów Jeszcze dwa tygodnie i wakacje wtedy oddech złapiemy i nadrobi się zaległości Choć zaraz po zakończeniu w sobotę Zuzi duża komunia ale to już ostatnia Jutro mam zastępstwo za koleżankę u 3 latków cały dzień to jest wyzwanie. :D Zmykam spać Dobrej nocy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”