Ogród zielonej

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Ogród zielonej

Post »

Witaj Soniu :wit . Widzisz, człowiek uczy się przez doświadczenia innych ;:108 . Czytałam, że powinno się sadzić gęsto nawet 3 sztuki na metr. No ale z tego co piszesz wynika, że to stanowczo za gęsto. Pewnie po kilku latach wychodzi to cisom bokiem ;:222 . Na razie mocno się zastanawiam co posadzę bo w sumie mam już kilka innych opcji . Runianka fantastycznie się u Ciebie sprawdza ;:215 . Nie ma opcji żeby chwasty tam wyrosły. Zima szybko zleci i zaraz będzie wznawiała wątek. Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25116
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogród zielonej

Post »

Ale dobrze, że nie zamknęłaś wątku.
Jak ja tego nie lubię
Potem człowiek dopiero pop miesiącu się dowiaduje, że jest jakiś nowy wątek
A tak, jak sie odezwiesz to szybciej tu przywędruję
Awatar użytkownika
Katiusha
1000p
1000p
Posty: 1216
Od: 24 kwie 2014, o 13:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród zielonej

Post »

Skarpetki klonu urocze ;:306 ;:167 Szkoda, że zawieszasz, więc będziemy czekać cierpliwie Obrazek Do wiosny! :wit
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16947
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogród zielonej

Post »

Piękny ten kobierzec z Runianki ;:108
Chryzantemy prześliczne :)
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16010
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Ogród zielonej

Post »

Też się cieszę, że nie zamknęłaś wątku, tylko zawiesiłaś. Przynajmniej pozostaje wrażenie, że jesteś jednak obecna, a nie znikasz na dobre w czeluściach internetu.
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11681
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Ogród zielonej

Post »

Soniu nadrabiam pomalutku zaległości .Bardzo lubię czytać Twoje wpisy :)
Posadziłam derenia ostatnio u siebie po oglądnięciu filmu, gdzie został przedstawiony jako ozdoba do wazonu.
Te gałązki jak puszczą zielone listki to uroczo to wygląda ;:108
Dopiero grudzień, a ja już nie mogę doczekać się marca, kiedy to pojawiają się liście tulipanów :)

Miłej soboty :wit
Awatar użytkownika
Ignis05
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8312
Od: 16 gru 2009, o 14:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Niedaleko Gdańska

Re: Ogród zielonej

Post »

Soniu ;:196
mam nadzieję, że czasami coś napiszesz a może i jakąś fotkę wrzucisz.
Też chwilami myślę o zawieszeniu wątku ale cóż, mam tu już kilka miłych osób do spotkania i wątków do odwiedzenia.
Też coraz bardziej doceniam żurawki.
Miłego weekendu :wit
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Ogród zielonej

Post »

Soniu
Z wiosną i ja za runianka muszę się rozglądnąć, bo dużo dobrego o niej słyszałam ;:333
A w tym Starym Roku radosnego i szczęśliwego Nowego 2020 Roku Ci życzę
z marzeniami o które warto walczyć,
z radościami którymi warto się dzielić,
z przyjaciółmi z którymi warto być i
z nadzieją bez której nie da się żyć!
;:cm
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16947
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogród zielonej

Post »

Soniu zaglądam i życzę ci Wszystkiego dobrego i dużo radości w Nowym 2020 Roku!!
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród zielonej

Post »

Twoje berberysy daja niesamowite akcenty na rabacie ;:oj
Ja miałam kiedyś parę berberysow, ale przestaliśmy się kochać z powodu ich igieł :? Mają jednak sporo zalet - dają się formować, sa piekne caly sezon, a barwy jesienią są niezwykle.
Awatar użytkownika
nena08
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2648
Od: 8 lut 2012, o 10:06
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogród zielonej

Post »

:wit
To ja poczekam do wiosny, bo znów się zgubię.
Szkoda zdjęć.
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogród zielonej

Post »

Dziękuję za życzenia i podglądanie. ;:4

Wszystkim zaglądającym życzę dobrego roku 2020. ;:167

Synowie jakoś usprawnili mi aparat, bo nowego nie mam czasu kupić. ;:173
Przed świętami trochę popracowałam, przygotowałam kolację wigilijną na 12 osób.
Do wiosny daleko, ale tylu gości nie mogę zignorować. Stęskniłam się, choć podglądam Wasze wątki. ;:108

Lucynko dziękuję za życzenia. ;:196 Zawiesiłam wątek, ale czasem się odezwę, słońce mnie budzi do życia.

Sabinko mam nadzieję, że czosnki Krzysztofa nie zrobią mi psikusa i wreszcie zakwitną. Dziś poczułam wiosnę, słońce mocno przygrzewało, a wszystkie irysy żyłkowane wystawiły zielone szczypiorki.
U Ciebie takie cudne zdjęcia róż, że gapię się na nie już od kilku dni. Żałuję, że na moich piaskach nie chcą rosnąć i kwitnąć. ;:174

Ewelinko dziś pobiegałam z wnusiem po grządkach i postanowiłam się odezwać, żeby podziękować za podglądanie. ;:180
Pewnie przez zimę jeszcze wiele projektów na Twoją nową działkę powstanie. Przecież my ogrodniczki mamy tyle pomysłów, szczególnie jak u innych wypatrzymy ciekawe rozwiązania. :D

Gosiu już poczułam wiosnę, ;:306 więc się odezwałam. Pewnie kolejny wpis będzie, jak zacznę wysiewy, może do marca nie wyciągnę nasion. ;:131

Kasiu łudzę się, że limonkowe żurawki przetrwają w korzeniach drzewa i trochę rozjaśnią to miejsce.

Aniu anabuko1 dziękuję za życzenia i ciepłe słowa. ;:196 Chryzantemy ścięłam i wywiozłam razem z daliami do zaprzyjaźnionej piwnicy. W weekend wybieram się podejrzeć jak się przechowują.

Wandziu zawiesiłam wątek, bo aparat całkiem się rozsypał. Dzieci go trochę usprawniły, więc mogę kawałek ogrodu pokazać. Tęsknię za bracią forumową i podglądam wspominki. :tan

Aniu Annes 77 mam nadzieję, że już fachowcy opuścili nowy dom, możesz spokojnie mieszkać i planować nowy ogród. Z czerwonych gałązek derenia, iglaków i innych suszków z ogrodu zrobiłam kompozycję zimową na schody. Niestety wichura, która przeszła po świętach przewróciła donicę i nie bardzo nadaje się do pokazania.

Krysiu skoro podglądacie, to musiałam się odezwać. :) Wnusiom teraz poświęcam dużo czasu, więc często jestem tak padnięta, że tylko pozaglądam do Was i już nie mam siły pisać. Dziś też podglądałam żurawki i nie żałuję, że tyle ich posadziłam, ogród kolorowy z nimi.

Ewuniu dziękuję za życzenia. ;:196 Dla Ciebie dużo zdrowia, żebyś wiosną miała wiele przyjemności z pracy w ogrodzie. ;:168 Runianka jest niesamowita, cały rok ładnie wygląda. Teraz rozmnażam dla synowych, które będą zakładać ogrody.

Moniko Alaniu pozbyłam się kilku berberysów, jak wnusio zaczął bywać w ogrodzie, ale teraz żałuję. Na takie ekstremalne lata, jakie ostatnio bywają, to idealne rośliny. Mimo suszy ładnie wyglądają, zimą cieszą kolorowymi owocami i jeszcze są pożytkiem dla ptaków. ;:215 Przycinam je w rękawicach do róż ze specjalnie wzmocnionymi palcami. Rzadko się ukłuję, ale kolce trudno wyjąć. ;:202
zmoderowalam .Karo

Aniu nena08 wiosna już u mnie w głowie, wraz ze słońcem i coraz dłuższymi dniami. :D
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Ogród zielonej

Post »

Soniu, witam Cię noworocznie ;:196 :wit
Gdyby nie ta warstewka śniegu, to można by pomyśleć, że to wczesna jesień a nie zima ;:oj U mnie na działce wszystko pogrążone w głębokim śnie, mimo iż pogoda podobna. Raczej w miarę ciepło, jedynie w weekend było ciut chłodniej i odrobinę poprószyło śniegiem. Dzieci pewnie chciałyby wiecej śniegu, ale jak dla mnie to wystarczy. Dzisiaj nie ma już po nim na szczęście śladu :heja
Jak to do marca nie wyciągniesz nasion? A Majesty kiedy bedziesz siać? Ja po ubiegłorocznych doświadczeniach zacznę już chyba pod koniec stycznia ;:224
Zdróweczka Ci życzę i siły, żebyś nadążała za wnukami ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”