Moje rośliny... apus - ogród z różą. 4 cz.

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Moje rośliny... apus - ogród z różą. 4 cz.

Post »

Ładna jest ta róża Balerina, oj ładniusia.
Wiesz, że teraz wypadła mi po trzech latach gailardia?
Chyba Ci nie pisałam, że musiałam aż do Wrocławia jechać co by się zachłysnąć kwitnącymi i pachnącymi lipami ;:306 Akurat tam będąc trafiłam na ten moment. Ale i tak akacje pachniały najmocniej, no pięknie.
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moje rośliny... apus - ogród z różą. 4 cz.

Post »

The Fairy czerwona śliczna.Ja mam różową.
Piękna Elshorm.Ja ja p trzymam w ryzach przy pergoli- dzwonie. ;:173
Wszystkie twoje róże sa piękne. ;:63 ;:63
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moje rośliny... apus - ogród z różą. 4 cz.

Post »

Basiu nieustannie zachwycam się Twoimi różami ;:167 a różowa nn klasyczna piękność, ja takie piękności mam, ale kwitnące jeden raz a Twoja w dodatku powtarza ;:215
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje rośliny... apus - ogród z różą. 4 cz.

Post »

Basiu róże cudowne, no ale zachwyciła mnie Twoja Ballerina, śliczna jest ;:215
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16587
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moje rośliny... apus - ogród z różą. 4 cz.

Post »

:wit Basiu! Nareszcie obejrzałam wszystkie fotki, a Twoje cudne różyczki zrobiły na mnie ogromne wrażenie ;:111 ;:111 ;:111 . Przepiękne! ;:138 ;:138 ;:138
Również zajadam już własne ogórasy, a leczo z cukinii pichciłam już trzy razy. ;:333 Tylko fasolka się ociąga, a tak bardzo ją lubię. No i na pomidorki czekam z utęsknieniem. ;:108
Zdrówka ;:167 i wymarzonej pogody Ci życzę. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Moje rośliny... apus - ogród z różą. 4 cz.

Post »

Basiu róże cudne ;:63 Ja też nie palę ich resztek, ale mam takie miejsce ukryte za drzewami i tam je wyrzucam. Za jakiś czas będzie z tego niezła skarpa i wtedy zacznę się martwić. :lol:
Elshorm u mnie oparł się na ogniku i tak sobie razem rosną. Pomarańczowy i różowy.. :;230
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moje rośliny... apus - ogród z różą. 4 cz.

Post »

No i po co ja do Ciebie zaglądam???? No po co mi to ja się pytam?? Tylko wzdycham, i wzdycham, i się wkurzam że moje róże takie chorowitki ..twoje ślicznie kwitną ;:333 . Balerina ;:180
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Moje rośliny... apus - ogród z różą. 4 cz.

Post »

Witaj Basiu :wit . Nie ma to jak ogrodowy busz z różami w roli głównej :lol:. Chyba każda z nas ma tendencję do zbyt gęstego sadzenia :;230. Potem rozsadzamy i przesadzamy i ciągle jest co robić ;:224. Colette podoba mi się bardzo i podejrzewam , że czeka mnie nie lada gratka przy następnym różanym zamówieniu. Oj będzie się nad czym zastanawiać bo co jedna to piękniejsza. Ta z kartonika jako fioletowa pnąca ma boski kwiat ;:167 . Pięknie Basiu u Ciebie i oby róże kwitły jak najdłużej, pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Moje rośliny... apus - ogród z różą. 4 cz.

Post »

Basiu, taki busz, to każdy by chciał! :D Na zdjęciach nie widać, żeby nasadzenia były zbyt zwarte, wręcz przeciwnie, stworzyłaś bardzo ładne bukiety na rabacie. Ja przynajmniej takie najbardziej lubię. To naturalne, że rośliny się rozrastają a my się przecież cieszymy, że tak się dzieje. No, ja to bym się na taki busz wcale a wcale nie pogniewała :D . Tym bardziej, że w tym buszu jest tyle pięknych róż, do których i ja mam słabość. Nie jest ważne, żeby wiedzieć jak się wszystkie nazywają, co za różnica, ważne, że pięknie się prezentują w Twoim ogrodzie. Ta fioletowa pnąca NN z marketu nadzwyczajnej urody!
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje rośliny... apus - ogród z różą. 4 cz.

Post »

Krysiu, Heidi Klim wg opisu niska, a ta moja to tak około 150 cm ma, ale faktycznie podobna.

Beatko, przy pomnij m i się wiosną, to Ci odkopię gailardii, ona dosyć nasiewa się u mnie, ale miałam moment, że mi gdzieś zniknęła, dlatego dokupiłam sadzonkę, jednak i ta zaginiona się znalazła (posadziłam ją za hibiskusem i mi się zapomniało ;:306 )
Balerina super jest, nic sobie z upałów nie robiła, a z daleka wygląda jak hortensja :)

Aniu ta Fairy mnie w ub. roku bardzo denerwowała, popuszczała takie baty, beznadziejne kwitła, w tym roku poprawę :D

Marysiu, Iwonko dziękuję ;:167 ;:196

Lucynko cukinia jak tylko zrobiło się ciut chłodniej od razu ruszyła z kopyta i chyba jutro pierwsze będę musiała oberwać. ;:215 Ogórki na bieżąco zjadamy w mizerii albo na kanapkach. Jutro kupię ocet i trochę zakonserwuję, jeden słoik co drugi dzień będę robić.

Małgosiu
, ja składowałam tak na stosiku inne chwasty, zrobiłam z nich przedłużenie skarpy przy przejeździe na dalszą część działki, a w tym roku wsadziłam tam dynie... i całkiem fajnie sobie rosną , chyba się kompost chwaściany zrobił ;:306

Zuziu, ;:168 ;:196 wierz mi że moje też chorują. A nie ma nawet jak zrobić oprysków, bo jest za gorąco.

Ewelinko, dziękuję... już większość róż przekwitła, obcięte, ale kilka jeszcze cieszy oczy.... m.in. Pashmina, Jalitah oraz Chopin.

Kasiu, masz rację... co do buszu, to pewnie na zdjęciach nie widać, ale mam kilka takich roślin, które muszę przesadzić, bo na bank im za ciasno i nie widać ich. Ale to dopiero na wiosnę ;:333
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Moje rośliny... apus - ogród z różą. 4 cz.

Post »

Na razie nie dokupuję gailardii, tak, że na razie dziękuję, Basiu ;:196
Daję Ci tylko znać, ze ona potrafi czmychnąć.
A mi pierwszy raz w tym roku chorują troszkę róże, ale przynajmniej wiem o co w tym chodzi bo jak dotąd to były bardzo dla mnie łaskawe w tym względzie.
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Moje rośliny... apus - ogród z różą. 4 cz.

Post »

Basiu róże na skaniaku pięknie go zwieńczyły. ;:215
Szkoda, że przegorzan nie pokazał koloru razem z piękną NNką, byłby wyjątkowy duet. ;:oj
Też drugi rok sadzę dynię w kompostowniku, świetnie rośnie. ;:215
Zdrowych ogórkowych żniw. :)
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moje rośliny... apus - ogród z różą. 4 cz.

Post »

Basiu dzisiaj troszeczkę podlewa, byle nie przerwało za szybko. Niech podlewanie nagrodzi ochłodzenie, chociaż to też ma sens, bo nareszcie można coś w ogrodzie zrobić bez wielkiego zmęczenia! :wit ;:196
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”