W moim ogrodzie cz.40

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: W moim ogrodzie cz.40

Post »

Gorąco, ale pogoda chyba roślinom odpowiada, chociaż kwiaty szybko przekwitają, róże nadal królują, ale widzę już lilie, u mnie jeszcze nie kwitną ;:185 . Marysiu dziś rośliny w folii i róże podlałam jodem, sama jestem ciekawa efektu ;:108 , miłego świętowania :wit
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: W moim ogrodzie cz.40

Post »

Iwonka....A jakie działanie ma mieć ten jod ?
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: W moim ogrodzie cz.40

Post »

Iwonko byłam na zakupach i zapomniałam o jodynie ;:223 Jeszcze jakiś czas nacieszymy się kwiatami ;:167


Krysiu poczytaj!
https://smakdnia.pl/jedna-kropla-jodu-a ... UDqlPr_PNI
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1014
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: W moim ogrodzie cz.40

Post »

Kolejne piękne różane szaleństwo. Jak ja lubie te rośliny. Pięknie Tobie zakwitły.
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: W moim ogrodzie cz.40

Post »

To dobry rok dla róż ;:138 Natchnęłaś mnie przycinaniem pęcherznicy.... muszę to zrobić, nawet dyskretnie dzisiaj, bo sporo ma takich starych pędów i zaczyna się bardzo panoszyć :roll:
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: W moim ogrodzie cz.40

Post »

Marysiu różane szaleństwo u Ciebie, zapach musi być niesamowity o ile pachną Twoje piękności. Widzę masz pustynniki, ja sadziłem u siebie ale jak widać nie wzeszły, chyba nie miejsce dla nich hihi. Lilie śliczne, a pewnie będzie ich coraz więcej :)
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: W moim ogrodzie cz.40

Post »

Marysiu, różyczki dają prawdziwie królewskie przedstawie. To prawdziwa burza kwiatów ;:oj Ale przy takich rozmiarach panienek, można przynajmniej liczyć na tyle kwitnień ;:63 Martagony cudne, moje niestety w tym roku zmarzły i nie będą miały lilijek. Może zakwitną ze dwa ;:145 Szkoda, bo są przecudne. Ogród masz przebogaty i zupełnie nie widać, że coś przy nim robić musisz. Ale jak jest naprawdę, to wszyscy wiemy ;:108
Za każdym razem jak jestem na działce, w porze owocowania czereśni, widzę jak hordy szpaków z wojennym okrzykiem rzucają się z jednego drzewa na drugie ;:202 Musicie się bardzo spieszyć, żeby zdąrzyć przed ciągle głodnymi stadami ptaków.
Miłych chwil w ogrodzie ;:196
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6837
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: W moim ogrodzie cz.40

Post »

Marysiu kochana jak pieknie różano u Ciebie. Wprawdzie chyba róże wszędzie "obrodziły" ale na Twoim szaliczku cudownie wygladaja wplatane w inne rosliny. Czy na piątek fotce od dołu to różowa jarzmianka? Moje lilie jeszcze w pąkach ale doczekam się jeżeli zapowiadane burze nie połamią
;:196
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: W moim ogrodzie cz.40

Post »

Marysiu różanka przepiękne, masz bardzo dużo odmian, do Westerland dalej wzdycham, czy ja ponownie zaproszę nie wiem.
Mozart od Ciebie i u mnie pokazał swoim kwitnieniem piękno, teraz pomyślałam, nie sprawdziłam czy pachną kwiaty.
Z tym uciążliwym robactwem to i ja nie daję rady, komary jakieś opętane tego roku, tną cały czas, wieczorem nie da się spokojnie posiedzieć.
Susza dalej panuje okropna, moja nazbierana deszczówka znikła w oczach, teraz wspomagam się wodą ze studni, ale ona tez może się skończyć szybko.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
tencia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1493
Od: 26 sty 2013, o 20:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: W moim ogrodzie cz.40

Post »

Marysiu róże zachwycające ;:63 ,ich zapach na pewno roznosi się po całym ogrodzie,czerwona jarzmianka śliczna ,z Twoich nasion wyszły mi w tym roku tylko czy w tym upale dadzą radę ;:223 .Na działkę wpadam tylko podlać foliak ,reszta musi sobie radzić,chociaz tak jakoś się układa ,że mimo goraca pada deszcz .Mieliśmy też grad ale tylko sporadycznie spadła kulka za to u mojej mamy w tej samej miejscowości było biało.Dzisiaj też już dwa razy padał fajny deszczyk więc podlewanie mam z głowy,czego i Tobie życzę oraz pobytu w Twoim pachnącym ogrodzie bez robactwa ;:168
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3255
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: W moim ogrodzie cz.40

Post »

Marysiu nie widać śladów upałów po różyczkach. Lilie już kwitną, oj jak szybko.
Awatar użytkownika
Bufo-bufo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4550
Od: 26 lip 2009, o 20:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Pomorze Gdańskie

Re: W moim ogrodzie cz.40

Post »

Cudne róże :) zdaje się że mają parę ładnych lat za sobą bo ładnie rozrośnięte, ja stosunkowo nie dawno zaczęłam sadzić róże (nie licząc The fairy bo jej niezawodność poznałam lata temu i to w niełatwych warunkach rosła).
Pozdrawiam, Sandra

Ogród pod jodłą cz. 4
Awatar użytkownika
calka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1400
Od: 14 paź 2012, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelszczyzna

Re: W moim ogrodzie cz.40

Post »

Dobry wieczór Marysiu :wit
Piękny, dojrzały i bujny jest Twój skrawek ziemi. Szkoda tylko, że w tym sezonie ze względu na temperatury i owady trudno z niego korzystać bardziej rekreacyjnie.
Napisz proszę jakie efekty przyniosła walka z mączlikiem, u mnie fruwają tego całe tabuny. Sodę stosowałam w poprzednich sezonach na mączniaka. Efekty były różne. Pomidorom pomogło, pysznogłówkom i różom niestety nie ;:222
Pozdrawiam serdecznie życząc spokojnych dni ;:196
Ewa
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”