Ogród pod wierzbą

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

U Ciebie Martusiu nawet pszczółki fruwają u mnie nawet w słonku przedwczoraj ich nie uświadczyłam ;:174 .Co to za puchate kolczatki na rabacie z Orange Monarch. Miłej niedzieli wstawiłam u siebie lepsze fotki tego irysa lepszych już nie umiem zrobić ;:185 .One zmieniają kolor w miarę rozkwitania
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Brawa dla roślinek, i tych kwitnących, i tych dopiero budzących się do życia ;:63
W kwestii pogody u mnie dzisiaj akurat padało przez cały dzień, może nie mocno, ale deszcz, nie mżawka. Nie narzekam, każda ilość wody jest na wagę złota ;:108
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Skoro jak piszesz, pszczółki nie lubią deszczyku, to widzę, że ja się ich w tym roku nie doczekam ;:202 zapewniam cię, że jak taka mżawka pada przez pół roku, to ziemia jest przemoczona na wskroś. Coś o tym niestety wiem ;:222
Już u ciebie widziałam rannikową łąkę, przebiśniegową rzeczkę, teraz przyszła kolej na krokusowe okręgi ;:oj W takiej ilości nie trzeba ich wcale szukać, tylko patrzysz i widzisz ;:63 Iryski żyłkowane w cudo, chyba nie dane mi będzie doczekać ich takiej ilości. Pozostanie mi tylko podziwianie ich u Ciebie, co niniejszym czynię ;:63
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Marto masz już bardzo kolorowo na rabatkach. Pszczółki i u mnie już się zleciały do otwartych kwiatuszków. Ten tydzień zapowiadają słoneczny to będzie wszystko ładnie rwało się do życia.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
ktoś
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4530
Od: 11 lis 2008, o 10:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Głogów

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Martuniu u Ciebie też już wiosna pełną gębą ;:3 Wszystko śliczne, a szczególnie pierwiosnki. Masz już bardzo dużo kwitnących ;:oj
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Pierwiosnki u Ciebie kwitną na całego.Krokusy też ładne.U nas dziś słońce świeci cały dzień,ale jest jedno ale,wieje zimny wiatr.
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2882
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

JANKU, u mnie właśnie też tak coś leciało z nieba niemal cały tydzień, dopiero wczoraj było trochę słońca, a dzisiaj po porannej mgle, był piękny, słoneczny i ciepły dzień ;:138
Kilka lilii wystawia nosy, a zapowiadają mrozy nocami! Muszę je zasypać ziemią, bo jak zmarzną, to będzie po kwiatkach ;:145 Do 15 maja jeszcze dwa miesiące, jak tak ciągle będą przymrozki, to moje lilie będą rosły na górkach ;:306 Twoje mądrze siedzą w ziemi i pokażą się w odpowiednim czasie.

JADZIU, u nas pszczoły już pracują, jak tylko nie pada, a dzisiaj to już brzęczało jak w ulu ;:138
Nie znam się za bardzo na irysach, ale widać różnicę w kwiatkach.
Te kolczatki to siewki rudbeki owłosionej, chcesz? Jak widzisz mam tego sporo!

NATALKO, dziękuję w imieniu roślinek ;:196
Deszcz jest bardzo potrzebny, ale jak tak ciągle coś leci z szaroburego nieba, to chciałoby się słońca na błękicie ;:108

IWONKO, pszczółkom w deszcz nie opłaca się latać, bo i kwiatki pozamykane w większości i skrzydełka im zmokną.
Współczuję Ci takiej pogody, bo słoneczne dni są niezbędne nie tylko do życia, ale i ogrodowania ;:108
Na pewno słońce i u Ciebie zaświeci ;:196
Iryski miewają humory, rok temu niebieskie i fioletowe miały niewiele kwiatków, za to kwitły żółte Danforda, które w tym roku nie raczyły się pojawić ;:185 Może i Twoje Cię zaskoczą i pięknie się rozrosną ;:138 Ale zawsze zapraszam na oglądanie do mnie :wit

DOROTKO, dziękuję ;:196 Dwa dni były słoneczne to i ruch w ogrodzie był :tan Ptaszki świergolą, pszczółki brzęczą aż miło, szkoda tylko, że te zapowiedzi synoptyków już się zmieniły ;:185

DANUSIU, dziękuję ;:196 u mnie ilość zastępuje jakość ;:306 Pierwiosnkami chętnie się podzielę, to siewki, które rosną u mnie gdzie chcą i wcześnie kwitną.

DANUSIU, pierwiosnki bardzo się starają zasłużyć na pochwały, krokusy też ;:196
Powiem Ci, że to denerwujące jak słońce świeci, a zimno, że nie chce się nosa wyściubić na dwór ;:14

Dzisiaj było pięknie, napstrykałam zdjęć krokusom, bo niewiadomo jak długo jeszcze pokwitną ;:215

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Ogród przez słoneczne dni rozkwitł w oczach, masz bardzo dużo krokusów, a te dla mnie najładniejsze https://images89.fotosik.pl/330/840026aff972f593med.jpg
Ptaszki pięknie śpiewają, aż miło się pracuje, dzień już dużo dłuższy. Można większość dnia jak tylko pogoda dopisuje spędzić w ogrodzie.
Marto między krokusami co Ci się tak gęsto wysiało, nie mogę rozpoznać tych kwiatów.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Śliczne krokusiki,a masz ich całe łany.U nas niestety wieje straszny wiatr,aż dudni.Drzewa chwieją się na wszystkie strony,ale i słońce świeci.

Miłego dnia. :wit
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Super fotki krokusowe wraz z wkładką :wink: a ja dalej nie widziałam ani jednej fruwającej istoty prócz much ;:174 Cóż pogoda nie nastraja do fruwania a jak nastraja to ja nie mam czasu tam przebywać .Cóż może teraz gdy wielkokwiatowe krokusy rozkwitają zdążę zrobić fotkę bzyczkom.Martusiu takiej rudbekii nie mam i jedno nasionko z ochotą przygarnę ;:196 ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11290
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Marto ;:168 , chwalę tasiemcowe widoki Twoich krokusów ;:138 Ja tam nie mam się czym pochwalić ale niewiele cebulowych nasadziłam :? Z kolei jest to czas,kiedy rzadko bywam na działce...Więc wolę to miejsce wykorzystać dla innych roślin a oglądać u innych bo na Fo teraz nie brakuje! :)
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8927
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Widzę, że u Ciebie wiosna mocno zaawansowana ;:oj Masz mnóstwo kwitnień i kolorów. Kwitnące prymulki mnie zaskoczyły. U mnie dopiero zaczynają pojedyncze kwiatki pokazywać się. Tyle pięknych roślin masz... nie wiadomo co chwalić ;:196 Zdrojówka rutewkowata i u mnie rośnie, ale ciut inna - ma ciemne listki. Nawet nie wiem skąd się u mnie wzięła. Daj znać kiedy będziesz gotowa na przesyłkę chryzantem ;:108
Awatar użytkownika
Locutus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12102
Od: 17 kwie 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Romilly-sur-Seine
Kontakt:

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Kępy i szpalery krokusów z uwijającymi się w nich pracowicie pszczołami mnie po prostu zachwyciły. ;:180 ;:oj

Pozdrawiam!
LOKI
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”