Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 11

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 11

Post »

Witaj Lucynko :wit . U Ciebie kolorowe szaleństwo ;:138 . Jednoroczne bardzo się starają ;:138 . Ja doszłam do wniosku po kolejnej próbie, że jednak moje ręce nie są stworzone do wysiewów. Na nic zdał się zakup foliaczka :roll: . Może po prostu do tego muszę dojrzeć ;:131 . U Ciebie rośliny pięknie odwdzięczają się za opiekę jaką im dałaś ;:215 . Pięknej niedzieli życzę, pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16947
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 11

Post »

Ale smakowite malinki.
Moje w tym roku przesadzane i bidy.
Pod laskiem mają sucho.
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 11

Post »

Cały długi post poooszedł w Kosmos. ;:145 ;:145
Nie dam rady dzisiaj po raz drugi napisać cokolwiek. Nerwa mnie zżera do zera.
Jutro odpowiem i zajrzę do Waszych ogrodów. Dzisiaj dziękuję miłym Gościom za odwiedziny w moim skromnym ogródeczku i życzę wszystkim pięknego całego tygodnia.

Obrazek
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 11

Post »

Kochana Lucynko...post w kosmos, będzie nowy ale już nie taki..każdy chyba tak miał . ;:196 . Przechodząc do kwiatków, szczęściara z ciebie..potrafisz tyle udanych wysiewów które teraz cieszą kolorami zwłaszcza że własne ;:333 .U mnie tylko parę gotowych bid :;230 . Mało mnie teraz na forum, jeszcze rok muszę się pomęczyć z obecnym operatorem od kompa..mało daje MG, wystarcza to raczej tylko na podglądanie co czynię ;:oj . Pozdrawiam ;:167
Awatar użytkownika
Igala
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2564
Od: 11 gru 2012, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 11

Post »

Lucynko rób back-up (kopiuj i wklej na otworzony pusty dokument) bo szkoda nerwów. Ja nauczona doswiadczeniem jak znikało mi kilka dni pracy (w pracy) mam to juz we krwi. Przepiękne kwitnienia masz, rudbekie i lilie sa sliczne. ;:138
Ja mam te wyniosłe rudbekie i nie moge sie ich pozbyć; co roku karczuje a one i tak są. Rosną jak szalone ale mają wiotkie łodygi i mocniejszy wiatr je kładzie. Nawet jeszcze nie kwitna,u mnie wszystko opóznione.
Zapraszam serdecznie! Iga
Kontrolowana dzikość cz.2
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 11

Post »

Lucynko ja mam maliny jesienne i mam czarną, ale młoda i dopiero ją spróbowałam :D
Wczoraj cały dzień podlewało i nawet w nocy jeszcze pokropiło, a od rana lazur i głębiące się baranki.
Nic w ogrodzie nie robię, bo roboty murarskie się zaczęły to jedynie pilnowałam żeby mi roślin nie zdemolowali ...szczególnie jak wjechali samochodem. ;:124
Ślicznie kwitną Ci dalie, u mnie parę przetrwało i czekam na kwiaty, nie kwitną też te z karp. U mnie wszystko później. Perukowiec zaszalał, mojemu jestem wdzięczna że nie odszedł jak go koparką wykopali i odłożyli na bok ;:202 długo nie dawał znaku życia, ale jest ;:215
Czy ja widzę że u Ciebie astry kwitną :?:
Ściskam Cię życząc wspaniałego nowego tygodnia ;:196 ;:4 ;:196
Awatar użytkownika
DzonaK
200p
200p
Posty: 434
Od: 15 maja 2018, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bielawy łódzkie

Re: Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 11

Post »

Witaj Kochana Lucynko
U Ciebie jak zawsze pełno kwiatów i kolorów, pewnie i zapach obłędny . Lilie masz przecudne , ja mam jedną , ale za to wychuchana na wszystkie strony :;230
Perukowca masz bajecznego i chyba sobie kupię bo mi się bardzo spodobał ;:oj Ściskam i pozdrawiam cieplutko ;:196
ko
Pozdrawiam Joanna
Pod dębem
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 11

Post »

Pięknie i kolorowo. ;:oj
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 11

Post »

:wit Witajcie!
Znowu późny powrót z działki, szybki prysznic i do kompa.
Nareszcie wróciło prawdziwe lato, coś niecoś podłubałam wśród kwiatów, podlałam dwukrotnie działkę przy niskim ciśnieniu wody. Sucho jak na Saharze, a na deszcz się nie zanosi. Oby tylko wody w rzeczce nie zabrakło.


Stasi, serduszko - tyle pochwał z Twojej strony to dla mnie ogromny zaszczyt. Pięknie dziękuję. ;:196
Jutro planujemy przeprowadzić się na kilka dni do działkowego domku, jako że noce już cieplejsze.
Za dobre życzenia serdecznie dziękuję i oczywiście w pełni odwzajemniam. ;:196

Beatko - rudbekie owłosione sieją się u mnie na potęgę, pełno ich wszędzie. Wyrzucać żal, mimo że nie w każdym miejscu pasują do otoczenia.
Pozdrawiam wzajemnie. ;:196

Ewelinko - witaj, kochana. :heja
Nie od razu Kraków zbudowano, metodą prób i błędów dochodzi się do perfekcji. Nie od razu i ja nabrałam wprawy w wysiewach. Wiele błędów popełniałam i nadal popełniam, ale jako uparta baba nieprędko się poddaję.
Niedziela minęła sympatycznie w gronie rodzinki, dziękuję i wzajemnie pozdrawiam. ;:196

Aniu - gdybym nie podlewała, to malinek bym nie miała. Hektolitry wody pod nie wylałam i nadal wylewam, ale są już coraz mniejsze i za chwilę skończy się zbiór letni, trzeba będzie czekać na jesienne owocki. ;:108

Zuziu - dopóki sił wystarczy, będę siała jednoroczne, bo one niezawodne, nie marzną i zdobią rabaty aż do pierwszych jesiennych przymrozków. ;:303 Z bylinkami mnie pracy, ale też zawsze istnieje niepewność co do ich przezimowania.
Pozdrawiam wzajemnie. ;:196

Iguniu - wczoraj już miałam wysłać posta, gdy zniknęło połączenie internetowe, a po odzyskaniu połączenia wszystko poleciało w nieznane. Natomiast zabawa tymi backapami to dla mnie czarna magia. ;:306
Ty walczysz z rudbekiami, a ja tak samo ze słoneczniczkiem szorstkim. Wykopywać nie mogę, bo się osiedlił w malinach, więc wyrywam, a on się ze mnie śmieje i coraz go więcej. ;:223

Marysiu - jesienne malinki też mam. Zwykle zaczynały w czasie, gdy letnie kończyły owocować, w tym roku letnie kończą już, jesienne jeszcze śpią.
Daj trochę tego deszczu ;:180 Na mojej działce Sahara.
Wow! Będzie wędzarnia! ;:63 Będzie wyżerka! ;:333
Dobrze widzisz. Astry się śpieszą, nawet jeden kwiatek wypatrzyłam dzisiaj na jesiennym marcinku. :shock:
Za dobre życzenia serdeczne dzięki, uściski odwzajemniam i mocno całuję. ;:cm

Asiu - witaj skarbie. ;:196
Dziękuję za ciepłe słowa pod adresem moich podopiecznych, a perukowca spróbuję znaleźć, bo one się sieją. ;:303

Danusiu - zwięźle i bardzo sympatycznie, śliczne dzięki. ;:196


Fotek nie będzie, Fotosik odmawia współpracy.
Szkoda, bo jutro wyprowadzamy się na działkę i dzisiejsze zdjęcia stracą na aktualności.
W tej sytuacji już tylko powiem Wam: Do zobaczenia za kilka dni. :wit
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Igala
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2564
Od: 11 gru 2012, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 11

Post »

To super pobytu w naturze,fajnego relaksu i wypoczynku ci życzę! :) I nie przesadzaj z pracą ;:306 w końcu lato i jest wypoczynek. :heja
Zapraszam serdecznie! Iga
Kontrolowana dzikość cz.2
Awatar użytkownika
julcia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2254
Od: 19 maja 2011, o 08:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Leszno w Wielkopolsce

Re: Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 11

Post »

Lucynko w takim razie udanego pobytu,a zdjęcia zobaczymy zimą ;:168
Pozdrawiam Julia
Moje zielone zakręcenie
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 11

Post »

Znowu Ci muszę pozazdrościć noclegów na działce. ;:138 :lol: ;:196
U Ciebie jak zwykle piękne kwitnienia.Widać,że bardzo dbasz o kwiatki.
Ładne te czerwone floksy.U mnie białe jeszcze nie kwitną.Muszę im się lepiej przyjrzeć co się dzieje,a może są póżniejsze?
Ładne aksamitki.U mnie jeszcze nie kwitną.
Fajnego noclegowania na działce. :wit
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 11

Post »

To już wszystko zwariowało, skoro astry zaczynają kwitnąć w lipcu ;:202 Toż to jesienne kwiaty....W tym roku nie będę miała ani jednego, najzwyczajniej w świecie o nich zapomniałam ;:223
Malinki smakowicie czerwienią się na krzaczkach, mniam ;:152 Takie prosto z gałązki smakują niesamowicie, a i ciacho pyszne wychodzi.
Miłego pobytu na działce, pięknych widoków i ciepłych nocek ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”