Pierwsze koty za płoty V

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pierwsze koty za płoty V

Post »

Iwonko no to fajnie i ciekawie spędzony czas, kulturalnie i rozrywkowo, widoki z Krakowa bajeczne, szkoda tylko, że nie biało tam, to był by widok ;:oj
Fajne zdjęcie https://www.fotosik.pl/zdjecie/ceb317a7714f0803 też gdzieś takie widziałam, ale jak one się nazywają nie wiem.
No i zwierzyniec, zwierzaki zawsze mnie rozbrajają, kocham wszystkie, jeżyk cudny ;:167
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Pierwsze koty za płoty V

Post »

Fajnie jak dwoje ludzi mają takie same koniki to nie mają czasu na kłótnie. Nowy nabytek fajny tylko te Albinosy są takie delikutaśne trza dmuchać i chuchać na nie .Iwonko czy to magnolia https://images89.fotosik.pl/287/87f7792520ab5b5d.jpg super je sfociłaś ;:215 Runianka japońska też w pąkach to samo ciemierniki nawet nie wiem jak tam moje ciemierniki sobie radzą ;:224 Wyprawa również udana
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16626
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Pierwsze koty za płoty V

Post »

Iwonko, to się napatrzyłaś, i dokształciłaś ;:215 (podróże kształcą), aż Ci zazdroszczę, bo ja dokształcam się teraz głównie w planowaniu i umiejętnej organizacji czasu. ;:108 Częściej wybywam z domu i mniej mam czasu na domowe obowiązki, a święta tuż-tuż.
Piękny jeżyk-albinos! ;:138 Skradł moje serce. ;:167 Chciałabym prosić o wymizianie maluszka, ale przecież on też ma kolce. ;:303
A do czapki wracam, bo wiem, że miewasz kłopoty z krtanią. :oops: Też kiedyś taką "bohaterką" byłam, teraz bez czapeczki nie wychodzę z domku. ;:185 ;:185
Zdjęcia z podróży i z działeczki - jak zawsze - piękne ;:215 , nawet te nocne ;:215 , co jest niełatwą sztuką. ;:63 ;:63
Pozdrawiam i zdrówka życząc, buziaki zostawiam. ;:167 ;:167 ;:196 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11567
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Pierwsze koty za płoty V

Post »

Iwonko nadrobiłam zaległości w pisaniu, bo podglądam stale. Siostry ogród ciekawy, a trawnik. ;:oj Muszę poczytać mojemu M, niech wie, że można mieć zadbany o trawnik. ;:108
Wycieczka po nocy świetna, zawsze podziwiam Twoje siły po pracy. ;:180
Prognoz pogody już dawno nie podglądam. Dobrze, że udało się posadzić ostatnie cebule i trochę wykorzystać Filipa. :)
Zwierzyniec popodziwiałam, albinosy niesamowite. ;:oj
Chyba większość zabytków zaczyna się robić jarmarczna. Mam wątpliwości, czy to ludzie tego oczekują, czy takie dostają i przyjmują z doborodziejstwem inwentarza. ;:218
Spokoju i umiaru w przedświątecznych przygotowaniach. Pyszności i tak będą pewnie w nadmiarze. :D
Pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Pierwsze koty za płoty V

Post »

Iwonko świetna relacja z wycieczki, z przyjemnością się czytało ;:333 przepiękne widoki, można powiedzieć że w Krakowie Boże Narodzenie spotkało się z wiosną :D szkoda tylko że pogoda nie zawsze dopisywała, ale cóż, jest grudzień ;:131
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7098
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Pierwsze koty za płoty V

Post »

Iwonko, narobiłaś mi smaka na Kraków. :wink: :wink: Byłam, trochę zwiedzałam, ale mam lekki niedosyt. Nie jestem w tamtych stronach często, ale jak tylko mogę, to zaglądam. W okresie około świątecznym na pewno w Krakowie bajkowo.
Zwierzaki dość osobliwe, jak dla mnie, ale podziwiam, że lubicie taki rodzaj fauny. ;:108
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Pierwsze koty za płoty V

Post »

Iwonko widzę u Ciebie na zdjęciach znajome okolice, mam nadzieję że kiedyś jak znów odwiedzisz je to się spotkamy u mnie na kawce w ogrodzie, zapraszam ;:196 Piękne zdjęcia z Krakowa,urzekło mnie to z bryczką, moja córa mówi że najładniej wygląda Rynek wieczorem,czuć klimat świąt, światła robią swoją robotę. Czytam,że miałaś bardzo intensywny tydzień, fajnie jest sobie zrobić takie wycieczki w to samo miejsce o różnych porach roku. Przesyłam serdeczne pozdrowienia ;:196
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Pierwsze koty za płoty V

Post »

IWONKO dziś otrzymałam nasionka.Wielkie dzięki. ;:196
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Pierwsze koty za płoty V

Post »

Iwonko piękne zdjęcia, człowiek jak tak sobie popatrzy to wracają wspomnienia :) Ja niestety tak często nie bywam w Krakowie, raczej jako turysta :) Czas zawsze na wyjazdach macie urozmaicony co się bardzo chwali :) Pozdrawiam serdecznie :wit
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Pierwsze koty za płoty V

Post »

Iwonko radosnych Świąt z rodzinką i nie przepracowuj sie za bardzo ;:196 ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pierwsze koty za płoty V

Post »

Iwonko wspaniałych Świąt i cudnego Nowego Roku życzę ;:196 , zapracowana jesteś?, no ale fakt ja też ostatnio mało zaglądam na FO, po nowym roku to się pewnie zmieni :wit
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Pierwsze koty za płoty V

Post »

IWONKO ,Szczęśliwego Nowego 2020 Roku! ;:196
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16033
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Pierwsze koty za płoty V

Post »

Ciekawa jestem, czy te ciemierniki, które jakiś czas temu pokazywałaś, zdążyły już w pełni zakwitnąć. Niesamowita jest ta nasza pogoda. ;:108
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”