Ogród Marty- cz. XIII

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mirek19
1000p
1000p
Posty: 2167
Od: 20 maja 2016, o 13:20
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Ogród Marty- cz. XIII

Post »

koziorozec pisze:
Mireczku,witaj i do zobaczenia w niedzielę ,dobrze,że tak pielęgnujemy te forumowe spotkania ,gratuluję wygranej ;:196
Martuniu,
dziękuję za gratki ;:180 ;:167 , choć lekko nie było i co niektórzy swój charakter pokazali ... ;:oj
Uwielbiam te Twoje uprawy pomidorów w pojemnikach ;:215
Multum tego masz ;:333
Do zobaczenia jutro :tan ;:168 ;:196
Pozdrawiam, Mirek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym, następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16966
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogród Marty- cz. XIII

Post »

Bardzo dużo masz rożnych odmian pomidorków .Smakowicie wygladaja. ;:108
A co jest pod strzępiastymi maczkami ?Cos ładnego, ale nie znam roślinki.
Ostrozki imponujące, róże piękne.
Bogaty i piękny ogród,, z przyjemnościowa po nm pospacerowałam ;:108
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Ogród Marty- cz. XIII

Post »

Martusiu, pięknie porosły pomidorki, moje jednak mają za ciasno. Ale chyba nic innego nie wymyślę, nie mam gdzie ich wepchnąć. Śliczne są te w paseczki :tan
Postrzępione maczki są urocze ;:oj Dyniowisko jak zwykle imponujące, znowu będzie pyszna zupka i nie tylko.
Miłego spotkania w miłym gronie ;:196
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3255
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Ogród Marty- cz. XIII

Post »

Martuś pomidorki jak i cały ogród był pod dobrą opieką. Szukam odmiany o słodkim smaku i najlepiej malinowy a te posadzone w tym roku lekko kwaskowate. Moje tez jeszcze zielone.
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1014
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ogród Marty- cz. XIII

Post »

Piękne pomidory, dla mnie to jest coś na co czekam całą zimę i wiosnę. Co to za odmiana o fioletowych owocach.
Piękne lato u Ciebie, kwiaty i jeszcze raz kwiaty.
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16555
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogród Marty- cz. XIII

Post »

Martusiu, kwieciście i smakowicie u Ciebie. ;:138 ;:138
Pomidorki własnej produkcji sama radość i samo zdrowie. ;:215 Gratuluję uprawy ;:433 i smacznego życzę.
Dynie też niczego sobie. ;:333
Cudne różyczki i hortensje. ;:303 ;:303
Dobrego tygodnia, Martusiu. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
lanceta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3927
Od: 13 wrz 2010, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica

Re: Ogród Marty- cz. XIII

Post »

Marto, Twoje pomidory, to w pełni profesjonalna uprawa na skalę przemysłową.
Zdaję sobie sprawę ile pracy i wiedzy potrzeba na osiągnięcie takich efektów.
Mam 23 krzaki na działce i 3 w skrzyni na tarasie-lubię się częstować "prosto z krzaczka" :D
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ogród Marty- cz. XIII

Post »

Martusiu pomidorków zatrzęsienie, ;:215 ;:138 , a i kwiatki sie starają, no pięknie ;:215
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty- cz. XIII

Post »

Martuś cudne pomidorki!
U mnie tawułki bardzo ucierpiały od suszy. Najpierw liście usychały a potem kwiatostany, jak podlałam to odżywały no ale przecież nie da się wszystkiego podlać. Poproszę o zdjęcie zabezpieczeń borówkowych!
Pozdrawiam znad brzoskwiń ;:196 :wit
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Ogród Marty- cz. XIII

Post »

Martusia ogród piękny w słonecznej poświacie... fajnie, że czujesz się zregenerowana, odnowiona, tylko teraz z pracą tak na 50% żeby ta kondycja trwała jak najdłużej... pomidorki boskie. ;:168 u mnie też powschodziły niektóre z nasionek od ciebie, ale oczywiście etykiety pomieszane ... i będzie "poznaj Stachu po zapachu" ;:306 Pozdrawiam i smacznej pomidorowej uczty ;:215
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty- cz. XIII

Post »

Witam Was gorąco,czas jakoś przelatuje mi przez palce ,tyle mam Wam do powiedzenia ,tyle do pokazania ,a ja wieczór zmęczona pracą i upałami padam ,przywiozłam od Mirka ze spotkania dużo brzoskwiń i jeszcze moje obrodziły ,więc przerabiałam i przerabiałam ,ale już są w spiżarni kompociki ,dżemiki ,nawet nalewka nastawiona ,no i zamrożone do pysznego placuszka ,jeszcze są na drzewie to jeszcze coś dorobię i trochę rozdam ,borówki amerykańskiej jeszcze dużo do zebrania ,zabezpieczyliśmy przed ptakami to jest ich bardzo dużo,zaczynają sie maliny ,a i pomidorów coraz więcej i do zbioru i do obrywania liści i kątów ,nie wiadomo w co ręce włożyć ,a przecież i trochę muszę zająć się pracą i obiadkami,a ogród jak zwykle na końcu ,ale daje radę i kwitnie .

Mireczku,oj Ty Ty podpadłeś co nieco :uszy ,pomidorków powinno być sporo ,ale nie zapeszam ,żeby grad ,czy jakaś zaraza nie zniszczyły ich ,pozdrawiam ;:168

Aniu,odmian pomidorków mam bardzo dużo i smaków też ,są pyszne ,zaraziłam się uprawą pomidorków i czekam na ich smak z utęsknieniem ,teraz sie zajadamy codziennie ,pod maczkami jest żółta rutewka ,miło,że spacerujesz po moim ogrodzie ,pozdrawiam ;:168

Iwonko,pomidorki pięknie rosną ,jest ich dużo i są pyszne ,żeby były jak najdłużej były i żadna zaraza ich nie zniszczyła,bo się jeszcze nie najadłam ,a przecież trzeba zrobić przeciery,maczki też mi sie podobają ,a dynie rosną ale po raz pierwszy myszy im zjadają soczyste łodygi i całe metry pędów leżą zwiędnięte ,,wykładam im ciągle nowe trucizny ,bo chyba ani jednej dyni by mi nie zostało,trucizny znikają w zastraszającym tempie ,a ja tylko latam do sklepu ,spotkanie było jak zwykle świetne ,no i tyle pysznych brzoskwiń nigdy nie miałam ,chyba ,że mi Boguś kupił,pozdrawiam ;:196

Joasiu,mam sporo odmian i wszystkie mi smakują ,nie jestem wybredna ,ważne ,że moje własne ,kwaskowy też pyszny ,nawet się nad ich kwasowością nie zastanawiam tylko pałaszuję szczęśliwa,że je mam ,pozdrawiam ;:168

Edziu,ja też czekam na te pyszne pomidorki,zobaczę jutro co to za omiana te czarne ,jeżeli będzie ,starałam się mieć je opisane ,kwiaty też super kwitną ,pozdrawiam :wit

Lucynko,masz rację ,że pomidorki to są jak narkotyk ,jak pomyślę ,że ich nie będę miała bo przecież sobie kupię to zaraz zabieram sie do roboty z nimi ,żeby mieć ich jak najwięcej bo kupione mi w ogóle nie smakują ,dynie bardzo chcą rosnąć ,ale myszy sie do nich dobrały ,nigdy tego nie robiły ,ale może chce sie im pić ,bo o wodę trudno w tym roku,pozdrawiam , dużo odpoczynku i radości z ogródka ;:196
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty- cz. XIII

Post »

Lodziu,ja też uwielbiam swoje pomidorki ,dlatego je mam chociaż czasem jestem nimi zmęczona ,ale smak powoduje ,że zapominam o przepracowaniu i cieszą mnie bardzo ,ogród też jakoś daje radę ,zaraz będziemy grabić liście ,pozdrawiam ;:196 ;:196

Iwonko0042 wszystko jakoś się układa i jest co oglądnąć i pojeść ,bo pomidorki obrodziły,pozdrawiam ;:168

Marysiu,pomidorki bardzo plonują ,jest ich dużo na krzakach i są pyszne ,moje tawułki też bardzo ucierpiały przez suszę i wiele innych roślin,zdjęcia zabezpieczeń zrobione i borówek jest bardzo duzo,a teraz żaden ptak już sie koło nich nie kręci ,one wiedzą ,że nic nie zrobią i nic nie pojedzą i sie wyniosły ,ja jeszcze mam sporo brzoskwiń na drzewie i dojrzewają systematycznie ,pozdrawiam ;:196 ;:196

Ewciu,pracy w ogrodzie mam tak dużo ,że wnet zapomnę ,ze odpoczywałam ;:306 samo życie ,bardzo cieszę sie z pomidorków i najchętniej do nich skręcam i coś robię ,czasem nie musi być nazwy ,bo one wszystkie takie pyszne ,ja uwielbiam te żółte i pomarańczowe ,no i czerwone też ,pozdrawiam gorąco i zdrówka życzę
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty- cz. XIII

Post »

Zapraszam do ogrodu,tutaj sąsiad buduje taki dom nad borówką i teraz ptaki się wyprowadziły ,bo nie mają szans na boróweczki,za to my korzystamy do woli.
Obrazek


Obrazek

Obrazek

i gotowe
Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

moje pomidorki
Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i troszkę kwiatuszków,są też pomidorki w doniczkach i warzywka w skrzynkach,tutaj jest wszystko razem
Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Stokezja
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”