Tu na razie jest ściernisko ale będzie ..... ogród - harwi

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
violetta
500p
500p
Posty: 921
Od: 15 kwie 2008, o 20:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

Witaj! Jak widzę dużo pracy, ale już i efektów sporo. Ale dla późniejszych efektów to i nie straszna jest taka praca. to sama przyjemność. Wiem to po sobie.
Z wiosną nadzieje rosną. Wiola
Ogród violetty
ogród violetty cz.2
Awatar użytkownika
Wisienka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4094
Od: 9 lis 2006, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Strefa 6a

Post »

Harwi - z rogownicą faktycznie musisz uważać! Ja jej nie mam jeszcze (ale będę ją mieć, bo
szukam właśnie czegoś ekspansywnego na kawałek miejsca przed ogrodzeniem), ale Izie Chatte cały skalniak
opanowała i trzeba było robić generalny remoncik.
Albo ją posadź w miejscu, w którym nie zaszkodzi innym roślinom, albo - tak jak z innymi
zbyt szybko rosnącymi roślinami tutaj na forum robią - posadź ją w pojemniku bez dna.

Jolciu - ten wiciokrzew rośnie prawie jak krzaczek!? A czy podcinasz go co roku, czy
nie ma takiej potrzeby?
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
jolciajci
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1588
Od: 26 lut 2007, o 13:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Wisienko ja go co roku podcinam i nie dopuszczam aby właził tam gdzie go nie potrzeba :P .
Wszystkie dłuższe gałązki idą do spalenia :D
Jestem jaka jestem - pozdrawiam serdecznie Jola
Awatar użytkownika
Wisienka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4094
Od: 9 lis 2006, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Strefa 6a

Post »

Dzięki Jolciu za odpowiedź! :D
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
empuza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4299
Od: 4 cze 2007, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Witaj Wiolu :)
Widzę, że u Ciebie ciągle coś się dzieję i prace posuwają się na przód. W takim tempie pracującego "ludu robotniczego" :wink: to juz dawno nie widziałam. Podziwiać! Podziwiać!
"Gdy w jednym domu światło gaśnie i ogród przestaje żyć, w drugim rodzi się nowe życie."
Empuzka i jej ROD-wy świat-rok 2012
Awatar użytkownika
harwi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1479
Od: 5 mar 2008, o 14:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Witajcie zuzia55, violetta, empuza Dzięki za odwiedzinki i miłe słowa ;)


Wisienka masz rację coś muszę z nią zrobić będę ją trzymać w ryzach a jak mi podskoczy to nie będzie dla niej miejsca na skalniaku hihi Jak ci się nie uda jej zdobyć to daj znać - moją sie zmniejszy ;))

a to nowe foteczki dawno mnie nie było i tyyyle zaległości
Wiciokrzewy
Obrazek
tak wyrósł mój rzepik i jak to teraz przekopać ObrazekObrazek
A to moje nabytki które udało mi się "ukraść:podczas weekendu majowego u znajomych na wsi :mrgreen: Część wymaga identyfikacji!!
1Obrazek 2Obrazek 3Obrazek 4Obrazek 5Obrazek 6Obrazek 7Obrazek 8Obrazek 9Obrazek 10Obrazek 11Obrazek 12Obrazek 13Obrazek 14Obrazek 15Obrazek 16Obrazek 17Obrazek 18Obrazek 19Obrazek 20Obrazek 21Obrazek 22Obrazek 23Obrazek 24Obrazek
Awatar użytkownika
harwi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1479
Od: 5 mar 2008, o 14:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

No i takie ogólne fotki
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek-moje ziemniaczki Obrazek rzodkiewka
Obrazek świerczki które dostałam za makulaturę ;))(taka akcja była) Obrazek Obrazek -NO I MAMY DOM hihi
Awatar użytkownika
miikaka
200p
200p
Posty: 206
Od: 12 lis 2007, o 11:14
Lokalizacja: Zielona Góra

Post »

hej!

Skalniaczek coraz ładniejszy się robi :D Roślinek przybywa...ale Ty to masz gdzie sadzic :wink:
A i u mnie też wzeszła rzodkieweczka :lol: Ziemniaczków nie posiadam :cry: :wink: bo i gdzie bym je upchnęła :D
Pozdrawiam
Mika
Mój mini ogródeczek
Awatar użytkownika
jolciajci
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1588
Od: 26 lut 2007, o 13:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

harwi pisze:No i takie ogólne fotki
Obrazek -NO I MAMY DOM hihi
Sama się uśmiechnęłam jak go zobaczyłam , ale przynajmniej nie pada na głowę ani słoneczko nie grzeje po oczach :lol:
Jestem jaka jestem - pozdrawiam serdecznie Jola
Awatar użytkownika
rogalm1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1421
Od: 12 mar 2008, o 09:31
Lokalizacja: Kraków

Post »

Wiolu, fajnie odwiedzać znajomych na wsi! To ziemniaki prosto do ogniska i zagryź rzodkieweczką i już jesteś samowystarczalna! :)
Awatar użytkownika
k-c
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2285
Od: 3 wrz 2007, o 15:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

ale masz fajowe miejsce do obsadzania :) ja też takie chcę :P żadnych drzew i chaszczy do wycinania :P lol :P nic tylko siać i sadzić :) no tylko pamiętajk by zostawić jakiś mały kawałek ziemi na dom - nie obsadź wszystkiego kwiatkami i krzewami :)
pozdrawiam, Karol
moje wątki
Awatar użytkownika
Wisienka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4094
Od: 9 lis 2006, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Strefa 6a

Post »

Wiolu - co tam u Ciebie nowego słychać?
Rzodkieweczkę już chrupiesz?
Wiciokrzew przyjął się?

Ale dużo nowych roślinek posadziłaś! ;:215
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
harwi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1479
Od: 5 mar 2008, o 14:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Ojej goście na mym polu, a mnie nie ma, nie dostałam powiadomienia. Dzięki za odwiedzinki Mikkaka, Jolcia Rogalm, K-c, Wisienko
Sama się uśmiechnęłam jak go zobaczyłam , ale przynajmniej nie pada na głowę ani słoneczko nie grzeje po oczach
naprawdę jest dla nas zbawieniem i zapewnia troszkę cienia. Bo istna patelnia tam na razie jest;)



Rogalm-Ziemniaczki rosną jak szalone - i do ogniska właśnie je zaproszę hhi tylko nie teraz jeszcze


:D
Rzodkieweczkę już chrupiesz?
wisienko , mikkaka mojej już prawie nie ma jak sie rzuciliśmy na te nowalijki to tak każdy co chwile chodził z rzodkiewką hihi a w ten weekend znajomi wpadli i już po rzodkiewce tak im smakowała. ;) teraz sałata bo jest spora już i marchewka w następnej kolejności

Wiciokrzew sie trzyma, nie widzę oznak nieprzyjęcia a nowe liski mu wychodzą więc będzie chyba dobrze. :D

ale masz fajowe miejsce do obsadzania Smile ja też takie chcę Razz żadnych drzew i chaszczy do wycinania Razz lol Razz nic tylko siać i sadzić Smile no tylko pamiętajk by zostawić jakiś mały kawałek ziemi na dom - nie obsadź wszystkiego kwiatkami i krzewami Smile
;) Karolu jest jeszcze do sprzedania sąsiednia działka 33ar zapraszam fajnie by było mieć takiego sąsiada ;) No nie ma chaszczy to plus i minus zaczynam od zera ale przez to nie ma ani jednego drzewa nic pustynia ty masz za dużo ja za mało ;) Jakiś tam kawałek na dom zostawimy hihi gdzieś się go upchnie bez obawy.



Już niedługo będę mieć inne ściany do obsadzenia pnączami. Bo robimy ALTANKĘ :D :D :D i mała budeczkę z serduszkiem hihi bo latanie do lasku mnie męczy szkoda na to czasu a zboże troszkę kłuje hihi I ciągle mało czasu te weekendy powinny być znacznie dłuższe. :D :D :D
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”