Kontrolowana dzikość

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Igala
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2587
Od: 11 gru 2012, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Kontrolowana dzikość

Post »

Maska Dzisiaj znowu ponuro jak w listopadzie. Mnie grudzień kojarzy się już ze sniegiem, mrozami oraz więcej słońca :D
Blueberry tak to ogołocenie widoczne wszędzie ale u mnie dużo zimozielonych i bardzo ratują sytuacje
pelagia72 akurat uchwyciłam berberys jak miał jeszcze listki;teraz są suche. To pędzisz też sobie hiacyntki? Moje dopiero wystawiają noski.
korzo_m no właśnie,szykie byływ tym sezonie u ciebie ale może jak sobie odpoczną to zdążą przemienic się w wielkanocnik w kwietniu,oby!
ewita44 to super że masz białego, niech ci pięknie kwitnie! :D Ja na niego polowałam kilka lat bo bciągle były tylko inne kolory.
plocczanka mój aparat w telefonie taki że zrobi ufo z wszystkiego ;:306 a zapach hiacynta faktycznie cudowny :roll:
iwona0042 a święta to on chyba nie dotrwa ale moje juz wystawiają noski więc moze w lutym zapachną wiosną :)
U mnie jak przedwośnie prawie wszystkie krzewy maja już pąki;troche to za wcześnie chyba :roll: A może to znak że wiosna będzie wczesna; ale by było super! :D U was też tak jest?

Obrazek

[url=https://www.fotosik.pl/zdjecie/d9c2f8f22292669f]Obrazek


Obrazek
Zapraszam serdecznie! Iga
Kontrolowana dzikość cz.2
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16968
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Kontrolowana dzikość

Post »

Ja tnie mam czasu aby się przyjrzeć roślinkom, jak tam zyją.
Ale wiosny to jeszcze nie chce.
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kontrolowana dzikość

Post »

Wiesz u nas też bardziej wiosennie, niż zimowo, kwitną magnolie w Szczecinie, inne rosliny z tego co słyszę również, ale to wcale nie jest dobre dla roślin, a jeszcze jak w zeszłym roku, wiosna a przymrozki trafiały się spore, długo trzeba było trzymać rośliny w pomieszczeniach co by nie pomarzły nocami szczególnie, pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16021
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Kontrolowana dzikość

Post »

U mnie zauważyłam wykluwające się bazie na wierzbach. Jakoś mnie to nie cieszy. :wink:
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Kontrolowana dzikość

Post »

Oj nie dobrze,nie dobrze,biedne rośliny nie wiedzą czy to wiosna,czy może jeszcze nie.Ja na działce nie byłam to nie wiem. :D
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Kontrolowana dzikość

Post »

Igo do Ciebie przedsmak wiosny zawitał u mnie nie ma tak dobrze wszystko śpi snem sprawiedliwych .Pachnący duecik na parapecie przedsmak wiosny ;:333
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16561
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kontrolowana dzikość

Post »

Iguś, oznaki wiosennego przebudzenia roślin w grudniu nie wróżą nic dobrego. ;:185 Nie wiem, jak tam u mnie na działce, bo dawno mnie tam nie było, a w mieście nie zwracałam na to uwagi. ;:131 Muszę jutro przyjrzeć się dobrze. :roll: W każdym razie różyczki na skwerze przy moim bloku jeszcze kwitną. ;:333
Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Kontrolowana dzikość

Post »

Igo wszystko powinno być w swoim czasie dlatego wszelkie odstępstwa mogą mieć konsekwencje. Pączki mogą być byle nie pękały... na brzoskwini mam pączki bo ona bardzo wcześnie kwitnie, ale takie śpiące więc wszystko jest ok. Pogoda jak na przedwiośniu! :D
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Kontrolowana dzikość

Post »

Witaj Iga, u mnie też wiosna prawie. Wczesnowiosenne kwitną...zobaczymy jak to będzie bo zimę zapowiadają mrozną . No ale te prognozy to zawsze loteria. Oby się nie sprawdziły. Pa
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
Igala
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2587
Od: 11 gru 2012, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Kontrolowana dzikość

Post »

Wszystkim tu zaglądającym życzę Szczęśliwego 2020 roku oraz wspaniałego sezonu ogrodniczego.Obrazek ;:167

U mnie czuje sie przedwiosnie. Wszystko niemal w pąkach :roll: w ogrodzie.
Zakiełkowały mi nasionka kanny (od Dorotki-Korzo :D ) i dzisiaj wsadzilam je do doniczek.
Tym sposobem sezon juz owarty :tan
Obrazek

Hiacynty tez wystawiaja noski więc dałam je pod okno dachowe aby nałapały sobie słoneczka

Obrazek

Truskawki tez wypuszczają nowe łodyżki z czego tez sie bardzo ciesze i mam nadzieje na wczesne zbiory oczywiscie ;:65

Obrazek

Małą sadzoneczke żyworódki zamroziłam bo zostala (niezauważona) na tarasie ale po przyniesieniu do domu ładnie rosnie dalej, co mnie bardzo zaskoczyło bo nie dawałam jej żadnych szans.

Obrazek
Zapraszam serdecznie! Iga
Kontrolowana dzikość cz.2
Awatar użytkownika
pelagia72
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7942
Od: 2 mar 2009, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Kontrolowana dzikość

Post »

Witaj Igo
Super masz te hiacynciki w doniczkach, jak zrobiłaś ,że takie krępe ,nie wyciągnięte są :?:
Żyworódka niezniszczalna jest ;:108 Jak by co to mam pełno maluchów ,które się sypią ;:224
A truskawki to masz pod dachem też :?:
"Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami"
Moje linki
Awatar użytkownika
Kacper1999
200p
200p
Posty: 226
Od: 19 lut 2018, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Kontrolowana dzikość

Post »

Witaj! Widzę, że idziesz z rozmachem! Piękne sieweczki canny! Ja jestem daleko w tyle z moimi. Za dnia będę się brał za nie! Czekam na relację jak będą rosły ;:138 ;:167
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Kontrolowana dzikość

Post »

No to Igo zagięłaś Lucynkę w rozpoczęciu sezonu, bo na ogół to ona była pierwsza ;:306
Życzę żeby maleństwa rosły w siłę i kwitły ładnie. Mój hiacynt wystartował na grządce i nawet zastanawiam się czy kwiatuszka nie urwać. Za oknem znowu wieje jak d....
Dużo zdrowia i radości z ogrodowania na Nowy Rok ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”